x
önpecere.jpg (202 KB)

Toptan 30x40, 40x50, 38x38 ebatlarında Düz Pres Sublimasyon Baskı Makine ve Fiyatları hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Tekstil Transfer Baskı Makina fiyat ve orjinal yedek parça

Sırala
Görünüm:
10.458,11 TL
8.366,49 TL (KDV Dahil)
%20 indirimli
14.802,25 TL
12.067,05 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
128,72 TL
115,04 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
84,95 TL
76,23 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
2.091,62 TL
1.657,21 TL (KDV Dahil)
%21 indirimli
8.366,49 TL
5.800,23 TL (KDV Dahil)
%31 indirimli
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Düz Pres Baskı Makinesi


Düz pres baskı makinesi,
adından da anlaşılacağı üzere düz yüzeylere baskı yapmak için kullanılır. Tişört, sweat, metal, şapka gibi farklı yüzeylerde kullanılan makinelerin kaliteli yapıları baskılara da yansır. Aynı zamanda kaliteli donanım özellikleri sayesinde cihazları uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz. Kullanım sıklığına ve baskı yapılacak ürünlere göre farklı makineler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Düz Pres Baskı Makinesi Çeşitleri


Baskı pres makinesi
çeşitleri arasında farklı özelliklere sahip olanlar vardır. Uygun aparatları satın alarak baskı yapacağınız ürünlerin sayısını artırabilirsiniz. Bazı makinelerin daha portatif yapıda olması, ev tipi üretim yapan kullanıcılara da hitap etmesini sağlar. Bu sayede hobi amaçlı baskı işiyle uğraşanlar da aradıkları ürünleri Teknofinal’de bulabilir.

Düz Transfer Sublimasyon Baskı Makinesi


Size sunulan makine türlerinden ilki, düz transfer sublimasyon baskı ürünleridir. Manuel yapıda olan bu üründe bulunan tutma kulpu yardımıyla baskı işlemi başlatılır. İşlem tamamlandıktan sonra yine el ile kapağın kaldırılması gerekir. Tüm bu süreçlerde elinizin yanmaması için yanmaz eldiven kullanmalısınız.

Tam Otomatik Düz Isı Transfer Baskı Presi


Profesyonel kullanımlar için tam otomatik modeller tercih edilebilir. Tam otomatik transfer baskı presi, üç farklı modda kullanılabilir. Farklı mod alternatifleri sayesinde farklı ürünlere uygun sıcaklıkta ve sürede baskı yapılabilir. Bu modellerde baskı işlemi tamamlandığında, kapak otomatik olarak açıldığı için el ile müdahalede bulunmanıza gerek kalmaz. Çift rezidanslı olan tam otomatik makineler, ısıyı baskının uygulanacağı yüzeye eşit şekilde dağıtır.

Hobi Pres Baskı Makinesi


Dar alanlara yapılacak baskılarda ve hobi amaçlı kullanımlarda hobi baskı pres makinesi tercih edilmelidir. Bu makine küçük boyutları ve kolay kullanılabilmesi sayesinde evlerde de kendine yer bulur. Aynı zamanda çok büyük makineler satın almak için bütçesi uygun olmayan firmalar da bu ürünü tercih edebilir. Hobi baskı makinesi size; baskı pedi, sprey şişesi ve saklama torbası ile beraber sunulmaktadır.

6 IN 1 Combo Transfer Baskı Makinesi

Farklı aparatlarla beraber kullanılabilen ve kullanımı son derece kolay olan 6 IN 1 ürünler ile evde de baskı elde etmek mümkündür. Hafif yapısıyla rahatlıkla hareket ettirilen ürün, hobi amaçlı çalışmalarda da tercih edilebilir. Ürünün yanında verilen yardımcı kırtasiye malzemeleri ve aparatlar ile hiç vakit kaybetmeden baskılarınızı almaya başlayabilirsiniz. Tabak, şapka, kupa ve bardak aparatları kişiye özel tasarımlar elde etme sürecinde işinizi kolaylaştırır.

Düz Pres Baskı Makinesi Fiyatları


Düz pres baskı makinesi
fiyatlarında size sunulan cazip fırsatlar ile istediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Firmalar aynı anda çok sayıda makine satın alarak seri üretim yapabilir. Teknofinal bayilerinin yararlandığı ayrıcalıklarla tanışmak ve fırsatları kaçırmamak için hemen bayi kayıt formunu doldurabilirsiniz. Bayilik başvurunuz onaylandığında, pres baskı makinesi fiyatlarında en uygun seçeneklerden yararlanarak sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.