ssamozzxsqweqwe2142422221243421a24zzz.jpg (65 KB)

Toptan 30x40, 40x50, 38x38 ebatlarında Düz Pres Sublimasyon Baskı Makine ve Fiyatları hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Tekstil Transfer Baskı Makina fiyat ve orjinal yedek parça

Sıralama seçin
Görünüm:
865,05 TL
635,81 TL (KDV Dahil)
%27 indirimli
3.633,21 TL
3.269,89 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
34,60 TL
30,93 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
31,14 TL
29,41 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Düz Pres Maskı Makineleri ne için kullanılır?

Yüzeyi düz olan transfer baskı ürünlerine baskı yapabilmek için tercih edilir düs pres baskı makineleri. Kişiye özel baskılar yapabileceğiniz düz pres baskı makineleri, yüksek sıcaklığı sayesinde transfer baskı kağıtlarındaki görselin transfer baskı ürünlerine geçmesini sağlar. Özellikle kişiye özel hediyeliklerin tercih edildiği şu dönemlerde çok satılan makine türlerinden biridir.

Düz Pres Baskı Makineleriyle hangi hediyelik ürünlere baskı yapılabilir?

Düz pres baskı makineleriyle yüzeyi düz olan her transfer baskıya uygun ürün basılabilir: T-shirt, puzzle, yastık, metal tabaklar, kolye, kristal, cam, mouse pad çeşitleri, bardak altlıkları, bayrak, flama, kravat, çanta, duvar şalı, havlu, transfer baskıya uygun plaketler, madalya çeşitleri, sublime fayans, sublimasyon rock photo (doğal taş) çeşitleri, sublimasyon magnet, vb.

Hangi Düz Pres Baskı Makinesini almalıyım?

Düz pres baskı makinelerini almadan önce makinelerin özelliklerini okumanızı ve içinize en çok sinen makineyi almanızı öneririz. Bütçenizi de göz önünde bulundurak geniş fiyat aralığına sahip olan birbirinden kaliteli düz pres baskı makinelerimizi teknofinal.com'dan inceleyebilirsiniz. Hâlâ karar veremediyseniz veya daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sizleri showroom'umuza bekleriz. Burada en doğru makineye karar verebilir ve makine hakkında, nasıl kullanacağınıza dair bilgiler alabilirsiniz.

Düz Pres Baskı Makinesini nereden alabilirim?

Birbirinden kaliteli düz pres baskı makinelerini, fiyat performans açısından en avantajlı olacağınız şekilde teknofinal.com'dan alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.