x

Sublimasyon ve Transfer Baskı Uyumlu Metal, Plastik, Ahşap Anahtarlık ve fiyatlarının olduğu kategoridir. Toptan Ekonomik Kişiye Özel Hediyeler

Sırala
Görünüm:
14,78 TL
13,14 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
86,70 TL
77,80 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Anahtarlıklar neden tercih edilir?

Sizlerin de bildiği gibi anahtarlıklar günlük hayatta sıklıkla kullanılan ürünlerden biridir. Evin veya arabanın anahtarıyla birlikte her an yanımızdadırlar. Bu şekilde sürekli yakınımızda olan anahtarlıklar bir de kişiye özel olarak baskılı olunca daha bir güzel oluyor. Dolayısıyla sizlerin -yani sublimasyon işiyle uğraşanların- bu anahtarlıkları satmak istemesi oldukça doğal oluyor. Müşterilerinizi birbirinden farklı modelleriyle sublimasyon anahtarlıklardan mahrum bırakmayınnn.

Sublimasyon Anahtarlıklar hediyelik ürünü olarak tercih edilir mi?

Elbette... Anahtarlıklar sublimasyon baskıya uygun olduğu için, bu anahtarlıklara sublimasyon baskı yapıldığı anda anahtarlıklar otomatikman kişiye özel hediye kategorisine dahil olmuş oluyor. Dolayısıyla eğer bir hediyelik ürün satıcısıysanız sublimasyon anahtarlıklar da sattığınız hediyeliklerin yanına koymanız gereken hediyeliklerden biridir. Müşterilerinizi sublimasyon anahtarlıklardan mahrum bırakmayın.

Sublimasyon Anahtarlık modelleriniz nelerdir?

Sizler için birbirinden güzel birçok anahtarlık modelimiz mevcuttur. Bunlardan bazıları; sublimasyon hdf kalp anahtarlık, sublimasyon çift taraflı hdf yuvarlak anahtarlık, sublimasyon hdf çift taraflı taraftar anahtarlık, sublimasyon çift taraflı hdf ev anahtarlık, sublimasyon hdf çift taraflı kare anahtarlıktır.  Diğer modellerimizi de incelemek için teknofinal.com internet sitemizi incelemeyi unutmayınnn!

Sublimasyon Anahtarlıklar kimler tarafından tercih edilir?

Anahtarlıklar sizin de tahmin edebileceğiniz gibi anahtar sahibi olan herkesin kullanabileceği bir eşyadır. Dolap anahtarı, ev anahtarı, ev anahtarı... Dolayısıyla yaş farketmeksizin anahtar kullanan herkes sublimasyon anahtarlıkları da kullanmak isteyecektir.

Sublimasyon Anahtarlıkları toptan olarak nereden alabilirim?

Siz de sublimasyon baskı yapabileceğiniz anahtarlıklardan almak istiyorsanız eğer, doğru yerdesiniz! Teknofinal'den toptan olarak uygun fiyatlara sublimasyon anahtarlıkları alabilirsiniz. Toptan fiyatlarımızdan faydalanabilmek için sitemize bayi olmanız gerektiğini unutmayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.