x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

inkjet fotoğraf yazıcılarda kullanabileceğiniz, %100 kaliteli, parlak, satin, silk, mat, a3, a4, lustre fotoğraf baskı kağıtları, toptan ve perakende fiyatları. %100 güvenli alışveriş, hızlı kargo, uygun fiyat.

Sırala
Görünüm:
487,12 TL
459,29 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
1.565,75 TL
1.530,95 TL (KDV Dahil)
%2 indirimli
661,09 TL
645,04 TL (KDV Dahil)
%2 indirimli
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Lustre Fotoğraf Kağıtları


Lustre fotoğraf kağıtları,
kaliteli baskılar elde etmeniz için yüksek standartlarda üretilen ürünlerdir. Bu kağıtlarda; silk, mat ve parlak gibi farklı alternatifler vardır. Kağıdın yüzeyi nasıl olursa olsun her zaman canlı renklerde uzun süre dayanıklı fotoğraf baskıları elde edebilirsiniz. Farklı mürekkeplerle uyumlu yapıda olan kağıtlar ile her baskı göz alıcı bir yapıda olur. İlk günkü kalitesini korumaya devam eden ürünler ile en güzel anılar insanların zihninde her zaman taze kalmaya devam eder.

Lustre Fotoğraf Kağıtlarının Özellikleri


Lustre fotoğraf kağıdı
; A3, A4 ve A5 gibi farklı boyutlarda üretilir. 10’lu, 50’li ve 100’lü paket seçeneklerinin yanı sıra rulo halinde satılan modeller de vardır. Ürünler ısıdan ve ıslaklıktan kolay kolay etkilenmez bu sayede kaliteli formunu her zaman korumaya devam eder. Lustre 10x15 fotoğraf kağıdı ebatlarının yanı sıra 20x30, 33x48, 15x21 gibi farklı boyut seçenekleri de vardır. Rulo halinde olan ürünlerde de farklı uzunluk ve genişlik alternatifleri vardır.

Lustre Fotoğraf Kağıtlarının Fiyatları


Lustre fotoğraf kağıdı yorum
larında ürünlerin ne derece kullanışlı olduğunu kolayca anlayabilir ve ihtiyacınız olan kağıtların siparişini hemen verebilirsiniz. Teknofinal, lustre fotoğraf kağıdı fiyatını her zaman makul seviyelerde tutar. Siz de bu sayede bütçenizi zorlamadan istediğiniz kadar kağıt satın alabilirsiniz. Bayilere sunulan toptan sipariş ayrıcalıklarından yararlanarak çok sayıda kağıdı stoklarınızda saklayabilirsiniz. Hemen siparişinizi verin ve Teknofinal ayrıcalıkları ile tanışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.