x
ÖN-PENCERE.jpg (54 KB)

Kaliteli plastik malzemeden üretilmiş,  müşterilerin gözdesi bir ürün olan, ledli, dönen, desenli, renkli, fotoğrafgece lambası - abajurların toptan olarak satışa sunulduğu bir hediyelik eşya kategorisidir. Bu kategoriden bütün ürünlere ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlar

Sırala
Görünüm:
1.199,99 TL
1.019,99 TL (KDV Dahil)
%15 indirimli
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Abajur


Abajur
, bir lambanın ışığını belirli bir noktaya yönelterek ışığın gözlerdeki etkisini azaltan cihazdır. Abajurların birçok çeşidi bulunur. Dekoratif abajur modelleri ile evin salonu süslenebilir. Eskitme abajur modelleri müşterilerinizin isteğine yönelik fotoğraflar ile düzenlenebilir. Bu modeller yatak odası, salon ve oturma odası gibi alanlarda dekorasyon amaçlı kullanılabilir. Ayrıca özel günlerde hediyelik eşya olarak da talep görebilir. Teknofinal abajurları, tüm bunları gerçeğe dönüştürmek için satışa sunulan ürünlerdir.

Toptan Abajur


Toptan abajur
arayışı içerisinde olan firmalar için Teknofinal abajurları birebirdir. Kaliteli malzemelerden üretilen ürünlere Teknofinal bayiliğiniz sayesinde çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri firmanıza gelen kişiye özel abajur tasarımı siparişlerinde kullanabilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinin fotoğraflarının daima başucunda olmasını isteyen müşterilerinizin olumlu geri dönüşlerini alabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinin veya kendilerinin fotoğraflarının karanlığa hapsolmasını istemeyen müşterilerinizin memnun kalmasını da sağlayabilirsiniz.

Abajur Fiyatları

Abajur fiyatları, hediyelik eşya satışı yapan firmalar için önem arz etmektedir. Size; eskitme abajur, ahşap abajur ve dekoratif abajur gibi farklı çeşitler sunulur. Eskitme veya ahşap özelliği bulunan ürünler ile daha klasik bir tarz yakalayabilirsiniz. Dekoratif özellik taşıyan ürünleri ise yatak odanızda, çalışma masanızda ve salonunuzda kullanabilirsiniz. Böylece daha loş ışıklar elde edebilir veya ışığı bir noktaya yönlendirerek gözlerdeki etkisini azaltabilirsiniz. Teknofinal’de aradığınız tüm bu çeşitlere en uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Size özel cazip fiyat seçeneklerinin yanı sıra kalitesinden de ödün vermeyen Teknofinal, müşterilerinizi memnun etmeniz için en doğru adrestir.

LED Işıklı Fotoğraf Çerçevesi

LED ışıklı fotoğraf çerçevesi; özgün tasarımlarla satışa sunulan, fotoğrafların aydınlıkta kalmasını ve ışık saçmasını sağlayan ürünlerdir. Oval şekilde ve kalp şeklinde çeşitleri bulunan LED ışıklı fotoğraf çerçevelerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Müşterilerinizin kişiye özgü tasarım taleplerini ya da sevdikleriyle olan fotoğraflarını LED ışıklarla süsleyerek çerçeveletme isteklerini karşılayabilirsiniz. Doğum günü, Sevgililer Günü, yıldönümü ve benzeri özel günlerde yaptığınız tasarımları, hediyelik eşya şeklinde satışa sunabilirsiniz.

LED Işıklı Fotoğraf Çerçevesi Fiyatları

LED ışıklı fotoğraf çerçevesi fiyatları, bütçenizi zorlamayacak şekilde satışa sunulmuştur. Teknofinal’in kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen çerçeveleri dilediğiniz şekilde ve miktarda uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz ürünlerdir. Örneğin; masaüstünde kullanıma uygun fotoğraf çerçevelerinden kalp şeklinde olanı, partnerinizle olan fotoğraflarınızı koyabilmek için satın alabilirsiniz. Oval şekilde olanı ise sevdiklerinizle olan fotoğraflarınızı, dostlarınızla olan anılarınızı veya kendinize ait resimleri süslemek için sipariş edebilirsiniz. Siz de size özel fiyat seçenekleri sayesinde dilediğiniz ürünü dilediğiniz miktarda satın alabilirsiniz.

Gece Lambası

Gece lambası; karanlık ortamda kalamayan ve geceleri loş ışığın altında bir işle uğraşmaktan haz duyan kişiler için vazgeçilmez bir üründür. Bir de lambanın üzerine sevdiklerinin fotoğrafı eklenince bu kişiler için gece aydınlanır, gün olur. Firmalar siparişlerini bu kişilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre şekillendirebilir. Dönen fotoğraflı, ışıklı ve eskitme gibi türleri bulunan Teknofinal’in gece lambası abajurları, müşterilerinizin isteklerini karşılamak için kaliteyle bezenmiş ürünlerdir. Siz de Teknofinal’den siparişlerinizi vererek müşterilerinizin olumlu geri dönüşleriyle karşılaşabilirsiniz.

Gece Lambası Modelleri

Gece lambası modelleri; gümüş taşlı, smokin desenli, mavi-pembe boncuk süslemeli ve simli gibi birçok çeşidi içerir. Gümüş taşlı ve smokinli modeller, yeni evli çiftlerin tercih edebileceği güzel alternatiflerdir. Mavi ve pembe boncuk süslemeli modeller ise çocuklar için hediyelik gece lambası olarak ebeveynlerin sipariş edebileceği seçenekler olabilir. LED gece lambası ve süslemeli ürünlerin yanı sıra ahşap gece lambası modelleri de sıkça sipariş edilen ürünlerdir. Siz de müşterilerinizin isteklerini göz önünde bulundurarak Teknofinal’in oldukça çeşitli ürün yelpazesinden siparişlerinizi verebilirsiniz.

Toptan Gece Lambası

Teknofinal, gece lambası ürünlerinin satışını yapan firmaların ihtiyacına uygun seçenekleri bünyesinde barındırır. Toptan gece lambası arayışı içerisindeki bayiler uygun fiyatlara kaliteli malzemelerden elde edilen ürünlere sahip olabilir. Genç çiftlerin komodininin üzerinde, öğrencilerin çalışma masalarının üzerinde gece lambası kullanılabilir. Ayrıca süslemeleriyle ve dönen yapısıyla küçük çocukların uykuya alıştırılma sürecinde kullanılabilir. Teknofinal tarafından size sunulan cazip fiyatlar ve nitelikli ürünler ile satışlarınızın artmasını sağlayabilirsiniz..

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.