x

Müşterilerinizin gözdesi olan, 100'lük 15x21 özel olarak tasarlanmış pencereli, kutulu, desenli, renkli, ekonomik, hesaplı, toptan %100 kaliteli fotoğraf albümlerinin toptan olarak satışa sunulduğu hediyelik eşya kategorisidir. Bu kategoriden ürünlerin fiyatları inceleyebilir satın alabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

15x21 Fotoğraf Albüm Modelleri

 

Özenle sevgiyle çekilen fotoğrafların yıllar boyunca saklanarak, nesilden nesile aktarılması için satın alınan ve manevi değeri son derece yüksek olan fotoğraf albümleri, ailelerin olmazsa olmaz objelerinden biridir. Yaş ilerledikçe anılar daha da değer kazanır, insan kazandığı tecrübe ile geçmişine daha hoşgörü ve sevgiyle bakar.

 

Geçmişi hatırlamanın en güzel yolu, o zamanlar çekilen fotoğraflara bakmaktır. Bu denli önemli objeler olan fotoğrafların da nasıl muhafaza edildiği son derece önemlidir. Bu noktada devreye giren fotoğraf albümleri ile, geçmişinizi güzel bir kutu içinde zamanı geldiğinde yad edebilmek için saklayabilir, anılarınızı paylaşmaya değer gördüğünüz insanlara bu fotoğrafları gösterebilirsiniz.

 

Geçmişin Anahtarı Fotoğraf Albümleri

 

Teknofinal geçmişinizle olan bağınızı kuvvetlendirmek adına saklayacağınız fotoğraflarınızı saklamanız için birbirinden güzel fotoğraf albümü seçeneklerini sizlerin beğenisine sunuyor. En güzel anılarınızı en güzel albümlerde saklayarak onlara verdiğiniz değeri kendinize ve sevdiklerinize gösterebilirsiniz. Şıklığıyla göz dolduran bu fotoğraf albümlerini uygun fiyatlarla TeknoFinal’den satın alabilirsiniz. Sitede yer alan en güzel seçenekleri inceleyecek olursak;

 

100’lük Pencereli Gül Desen Deri Fotoğraf Albümü; şıklığın ve kalitelinin en güzel örneklerinden biri olan bu deri albümün kapağına istediğiniz fotoğrafı yerleştirebilirsiniz. İçerisine koyabileceğiniz 100 fotoğraf ile çok güzel bir albüm oluşturabilirsiniz.

 

100’lük Kutulu Bebek Fotoğraf Albümü; 15x21 fotoğraf albümü seçeneklerinden biri olan bu albümü yeni doğum yapan sevdiklerinize hediye edebilir, onların en güzel anılarını yıllarca saklamasına vesile olabilirsiniz. Eğer siz yeni doğum yaptıysanız bu albümü kendinize de hediye edebilirsiniz. En anlamlı ve en güzel hediye seçeneklerinden biri olacağına emin olabilirsiniz.

 

100’lük Renkli Desenli Promosyon Fotoğraf Albümü; 15x21 albüm seçeneklerinden biri olan bu model, görenleri en baştan heyecanlandıracak kadar güzel bir seçenek. Daha kapağı görür görmez içinde olanları merak etmeye başlayacağınız bu model harika bir hediye seçeneği olarak satışa sunulmaktadır.

 

100’lük Kutulu Fotoğraf Albümü Kış Esintisi; kış mevsimini en güzel şekilde yansıtan ve hissettiren 15x21 stüdyo albümü seçeneğini, kış temasından hoşlanan tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

 

Dilerseniz bu fotoğraf albümlerini 3’lü 15x21 albüm şeklinde de satın alabilirsiniz. İster kendinize isterseniz de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en güzel hediye seçeneklerinden biri olan fotoğraf albümlerini uygun fiyatlarla TeknoFinal’den satın alabilirsiniz.

 

En Güzel Fotoğraf Albümleri TeknoFinal’de!

 

Hayatın her anını dolu dolu yaşayan insanların evlerinde olması gereken en önemli objelerden biri fotoğraf albümleridir. Siz de anılara haliyle fotoğraflara önem veriyorsanız, en güzel fotoğraf albümlerini TeknoFinal’den satın alabilirsiniz. 15x21 fotoğraf albümü fiyatları seçeneklerini inceleyerek size en uygun modeli tercih edebilirsiniz. 

 

15x21 Fotoğraf Albümleri Neden Tercih Edilir?

 

Fotoğraflar basılmaya başlandığından bu yana insanlar fotoğraflarını saklayabilmek için güvenli, fotoğrafları kırıştırmayacak, düzenli olmasın sağlayacak bir yer ararlar. İşte bunun için gereklidir fotoğraf albümleri. Tabii, fotoğraf boyutları çeşitlenmeye başladıkça ona göre albümler de çeşitlenmeye başlamıştır. 

 

15x21 olarak bastırılan fotoğraflarınız için bunları saklamanın en iyi yolu 15x21 cm fotoğraf albümleridir. Tüm fotoğraflarınızı, deforme olmasını ve kaybolmasını engelleyerek düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olacak olan fotoğraf albümlerimizin tüm modellerini incelemeniz için sizleri teknofinal.com'a bekliyoruz.

 

15x21 Fotoğraf Albümlerini Kimler Tercih Eder?

 

Fotoğraflarınızı 15x21 cm olarak bastırdığınızda otomatikman 15x21 cm fotoğraf çerçevelerine ihtiyaç duyarsınız. Dolayısıyla 15x21 fotoğrafları olanlar 15x21 cm fotoğraf albümü tercih ederler. Albümler aynı zamanda hediyelik eşya olarak da değerlendirilebilir. Değer verdiğiniz birine ne alacağınız konusunda kararsız kaldıysanız, fotoğraf albümleri de güzel bir hediye seçeneği olarak aklınızın bir köşesinde bulunabilir.

 

Toptan Olarak 15x21 Fotoğraf Albümlerini Nereden Alabilirim?

 

Teknofinal olarak toptan ve perakende satış yapmaktayız. Yani siz de bu birbirinden güzel albümlerden kendi müşterilerinize satmak istiyorsanız ve bunun için de albümleri toptan ve uygun fiyata alabileceğiniz bir yer arıyorsanız sizin için doğru adres=> teknofinal.com. Toptan fiyatlarımızı görebilmek ve bu fiyatlardan yararlanabilmek için sitemize bayi olmayı unutmayın! 

 

Bayi Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

 

Sitemize bayi olmak için öncelikle sitemizdeki bayilik formunu doldurup kaydetmeniz gerekiyor. Sonrasında, mesai saatleri içerisinde müşteri temsilciniz bayiliğinizi onayladıktan sonra bayi olmuş olacaksınız. Tüm bu işlemler gerçekleştiğinde artık toptan fiyatlarımızı görebilir ve toptan fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.