Müşterilerinizin gözdesi olan, 100'lük 15x21 özel olarak tasarlanmış pencereli, kutulu, desenli, renkli, ekonomik, hesaplı, toptan %100 kaliteli fotoğraf albümlerinin toptan olarak satışa sunulduğu hediyelik eşya kategorisidir. Bu kategoriden ürünlerin fiyatları inceleyebilir satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

15x21 Fotoğraf Albümleri neden tercih edilir?

Fotoğraflar basılmaya başlandığından bu yana insanlar fotoğraflarını saklayabilmek için güvenli, fotoğrafları kırıştırmayacak, düzenli olmasın sağlayacak bir yer ararlar. İşte bunun için gereklidir fotoğraf albümleri. Tabii, fotoğraf boyutları çeşitlenmeye başladıkça ona göre albümler de çeşitlenmeye başlamıştır. 15x21 olarak bastırılan fotoğraflarınız için bunları saklamanın en iyi yolu 15x21 cm fotoğraf albümleridir. Tüm fotoğraflarınızı, deforme olmasını ve kaybolmasını engelleyerek düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olacak olan fotoğraf albümlerimizin tüm modellerini incelemeniz için sizleri teknofinal.com'a bekliyoruz.

15x21 Fotoğraf Albümlerini kimler tercih eder?

Fotoğraflarınızı 15x21 cm olarak bastırdığınızda otomatikman 15x21 cm fotoğraf çerçevelerine ihtiyaç duyarsınız. Dolayısıyla 15x21 fotoğrafları olanlar 15x21 cm fotoğraf albümü tercih ederler. Albümler aynı zamanda hediyelik eşya olarak da değerlendirilebilir. Değer verdiğiniz birine ne alacağınız konusunda kararsız kaldıysanız, fotoğraf albümleri de güzel bir hediye seçeneği olarak aklınızın bir köşesinde bulunabilir.

Toptan olarak 15x21 Fotoğraf Albümlerini nereden alabilirim?

Teknofinal olarak toptan ve perakende satış yapmaktayız. Yani siz de bu birbirinden güzel albümlerden kendi müşterilerinize satmak istiyorsanız ve bunun için de albümleri toptan ve uygun fiyata alabileceğiniz bir yer arıyorsanız sizin için doğru adres=> teknofinal.com. Toptan fiyatlarımızı görebilmek ve bu fiyatlardan yararlanabilmek için sitemize bayi olmayı unutmayın! 

Bayi olmak için ne yapmalıyım?

Sitemize bayi olmak için öncelikle sitemizdeki bayilik formunu doldurup kaydetmeniz gerekiyor. Sonrasında, mesai saatleri içerisinde müşteri temsilciniz bayiliğinizi onayladıktan sonra bayi olmuş olacaksınız. Tüm bu işlemler gerçekleştiğinde artık toptan fiyatlarımızı görebilir ve toptan fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.