x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Toptan olarak satışa sunulan, transfer baskı yapabileceğiniz süblimasyon, sublime, sihirli, pullu, kalpli, kare, figürlü, saten, bordürlü yastıkların bulunduğu bir hediyelik eşya kategorisidir. Süblimasyon Yastık Kılıfı fiyat ve özelliklerine bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
1 2
Toplam 46 ürün görüntüleniyor.
1 2

Sublimasyon Yastık Çeşitleri

Sublimasyon yastık kılıfı, farklı tasarımların yastıkların üzerine basılması ile elde edilen ürünlerdir. Bu ürünlere baskı konusunda herhangi bir sınır yoktur. Şekiller, desenler, kalpler ve yazılar gibi farklı alternatifler arasından bir seçim yapılabilir. Bunun yanı sıra kişiye özel tasarımlar için fotoğraf da kullanılabilir. Yeni evlenen çiftler, beraber mutlu anlarının fotoğraflarını ya da çocukları olduğunda çektikleri resimleri, sublimasyon yastık kılıfları çeşitlerine bastırarak şık bir dekoratif ürün elde edebilir. Yastıklar; yuvarlak, kare gibi farklı geometrik şekillerde tasarlanabilir. Bu sayede farklı mobilya tasarımlarına uygun ürünler ile zenginleştirilmiş bir dekorasyon meydana getirilir.

Sublimasyon Yastık Çeşitlerinde Farklı Model Alternatifleri

Teknofinal tarafından satışa sunulan yastıklarda çok sayıda model alternatifi vardır. Tüm ürünler, sublimasyon baskı için uygun yapıdadır. Fotoğraf baskısıyla renklendireceğiniz bu ürünlerin bazı modellerinde, hazır baskılı desenler yer alır. Papatya şekilleri, İstanbul silüeti, denizci figürleri ya da kilim desenleri ile bezenen sublimasyon yastık kılıfı modellerine ,bir de fotoğraf eklendiğinde ortaya son derece hoş bir tasarım çıkar. Bazı modellerde sihirli pullar kullanılmıştır. Yastıkların pullu kısmına dokunulduğunda renkte, yazıda ve görsellerde değişim meydana gelir. Kenarı püsküllü ve fırfırlı model alternatifleri de avangard stillerde olan mobilyalara şıklığıyla eşlik eder.  

Sublimasyon Yastık Çeşitlerinin Özellikleri

Toptan sublimasyon yastık kılıfı çeşitlerinin her ne kadar modelleri farklı olsa da ortak noktaları kalitedir. Hangi renkte olursa olsun ürünler, uzun yıllar yapısını korumaya devam eder. Renklerde herhangi bir solma meydana gelmediği için satın aldığınız ürünler ilk günkü görünümünü her zaman korur. Baskı yapılacak alanın belirgin ve beyaz renkte olması sayesinde tüm görselleri ve yazıları hatasız bir şekilde yüzeye aktarabilirsiniz. Özellikle Sevgililer Günü için ürün arayışındaysanız, kollu modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller insan eli gibi tasarlanır ve adeta resme sarılıyormuş gibi bir görüntü sunar. Resim koyma alanının etrafına kondurulan çiçeklerin içerisinde yer alan fotoğraflarınız, görsel şıklığı artıran önemli bir detaydır.

Sublimasyon Yastık Çeşitlerinde Farklı Tasarımlar

Teknofinal, farklı evlerde farklı zevklere hitap eden ürünlerle buluşmak için en doğru adrestir. Sunulan farklı renk ve model seçenekleri sayesinde her evde şıklık sağlamak mümkündür. Toptan sublimasyon yastık kılıfı modelleri salon, oturma odası, yatak odası gibi evlerin farklı alanlarında kullanılabilir. Bu sayede her odaya ayrı bir şıklık katmak mümkün hale gelir.

Sublimasyon Yastık İçleri

Teknofinal yastıklarınızı sadece kılıf olarak satışa sunar. Buna rağmen farklı bir adresten yastık kılıfı aramanıza gerek yoktur. Teknofinal’de bulunan her model için uyumlu farklı yastık içlerini alarak ürünleri istediğiniz gibi satışa sunabilirsiniz. Yastıkları sadece kılıf halinde satışa sunabileceğiniz gibi içiyle beraber satarak müşterilerinizin işini kolaylaştırabilirsiniz.

Sublimasyon Yastık Baskısı Sırasında Kullanılan Malzemeler

Sublimasyon yastık kılıfı baskısını elde ederken ihtiyacınız olan malzemelerin başında termal ısı bandı gelir. Bu bant, transfer kağıdının tekstil ürününe tutunmasını sağlar. Bu sayede baskı sorunsuz bir şekilde yüzeye aktarılır. Kağıdın yüzeyden kaymasını engelleyen ve ısıya dayanıklı olan bant ile hatalı baskıların yol açtığı maddi kaybın önlenmesi sağlanır. Isı bandı kullanıldığı yüzeyde herhangi bir iz bırakmaz fakat kumaş türünden kaynaklı olarak iz oluşumu söz konusu olabilir. Baskıya başlamadan önce kumaşı test ederek iz oluşumunu kontrol edebilirsiniz.

Dekorasyonunuza Uygun Renklerde Sublimasyon Yastıklar

Renk alternatiflerinin fazla olması, farklı şekilde döşenen alanlarda uyumlu bir görüntü elde edilmesi açısından önemlidir. Kırmızı, bej, bordo gibi farklı renk seçenekleri ile dekoratif kombinler oluşturmak mümkündür. Kırmızı, özellikle beyaz mobilyalar ve nevresim takımları üzerinde şık bir duruş sergiler. Bunun yanı sıra siyah, gri, pembe üzerine de kırmızı tercih edilebilir. Sublimasyon yastık kılıfı çeşitlerinde sunulan bir diğer renk alternatifi de beyazdır. Beyaz rengin en önemli avantajı, her renge kolayca uyum sağlamasıdır. Koltuk takımlarınız hangi renk olursa olsun beyaz yastıklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Çocuk Odaları İçin Sublimasyon Yastıklar

Çocuk odaları, evlerin en renkli alanlarıdır. Bu renkli alanı, rengârenk yastıklarla süsleyebilirsiniz. Bu yastıklar farklı hayvan figürleri ya da çiçek şeklinde tasarlanır. Aynı zamanda yastık üzerinde yer alan araba ve baykuş gibi figürler de çocuk odalarına ayrı bir hava katar. Çocuklarınızın resimleri tavşan şekilde tasarlanan ürünlerin kulak kısmında ya da lale figürünün tam ortasında yer alır. Toptan sublimasyon yastık kılıfı modelleri arasından tercih edeceklerinizin içinde mutlaka çocuklara özel olan ürünlere de yer vermelisiniz. Bu sayede ürün çeşitliliği sağlayarak müşterilerinizin her türlü talebine uygun seçenekler sunabilirsiniz.

Takı Merasimleri İçin Sublimasyon Yastıklar

Yeni doğmuş bebeklere ya da sünnet olan erkek çocuklarına takı takmak, Türkiye’de gelenek halini almış bir uygulamadır. Küçük altın ve para asmak için fırfırlı şeker saten yastıklar kullanılabilir. Bu yastıkların üzerine sublimasyon baskı ile çocuğun resmi eklenir. Takılar, yastık üzerine iğnelenir ve takıların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi sağlanır. Bu yastıklar, görünüm itibariyle bir şeker şeklindedir. İki yanda fırfırlara eklenen kurdeleler ile yassı bir şeker biçimi elde edilir. Kız çocukları için pembe, erkek çocuklar için mavi kurdele kullanılır. Bu sevimli tasarımı, çocuğunuzun odasında dekoratif olarak da kullanabilirsiniz. Firmanız için satın alacağınız toptan sublimasyon yastık kılıfı çeşitlerinde bu ürüne de yer verebilirsiniz.

Sublimasyon Yastık Çeşitlerinin Fiyatları

Sublimasyon yastık kılıfı fiyatlarında sunulan uygun fiyat seçenekleri ile avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Tüm ürünlerin cazip fiyatlarla sunulması, yeni bir iş kurma aşamasında olanlara ya da aylık baskı hacmini artırmak isteyenlere avantaj sağlar. Teknofinal’in sunduğu bayilik sisteminin avantajlarından yararlanarak toptan sublimasyon yastık kılıfı fiyatlarında daha fazla ayrıcalık elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.