x

Toptan sihirli porselen kupa bardaklar promosyon ve hediyelik kişiye özel baskı işlerinizde toptan baskılarınız ve toptan baskı çözümleriniz için porselen sublimasyon toptan sihirli kupa bardakları en fazla renkte çeşidini aşağıdaki ürünlerden seçebilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
47,98 TL
42,92 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
43,36 TL
38,15 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
4,34 TL
2,73 TL (KDV Dahil)
%37 indirimli
76,31 TL
68,47 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Sihirli Kupa Modelleri

Sevgiliye, eşe, dosta, arkadaşa hediye olarak sunulabilecek en özel ve sihirli kupa bardak çeşitleri ve toptan alım fırsatları için Teknofinal’in ürün seçeneklerini mutlaka değerlendirmelisiniz. Teknofinal süblimasyon kupa bardak modelleri, süblimasyon fincanlar, meşrubat bardakları ve süblimasyon sihirli kupa bardak çeşitleri gibi daha pek çok ürün seçeneğini zengin bir çeşitlilik ve uygun alışveriş seçeneği ile sizlere sunmaktadır.

Süblimasyon Sihirli Kupa Bardak Nedir?

Mutfakların vazgeçilmezi kupa bardaklar, birbirinden farklı modeller, desenler ve renklerle çeşitlendirilmiş, farklı özelliklerle kullanıma sunulmuş eşyalardır. Bu ürünler, kaşıklı modelleri, resimli modelleri, kapaklı ya da altlıklı takım modelleri gibi pek çok çeşidini bulabileceğiniz ürünlerdir. Farklı özelliklerle ve farklı tasarımlarla kullanıma sunulan bu ürünler, son dönemlerde en çok tercih edilen hediyelik eşya kategorisine yerleşmiştir.

Baskı makineleri ve baskı için gerekli aparatları temin ettiğiniz takdirde, basit bir kupa üzerinde harikalar yaratmanız sonucu çeşitlendirilen kupa bardaklar, süblimasyon kupa bardaklar olarak bilinmektedir. Süblimasyon baskı ile üzerine dilediğiniz resmi ya da fotoğrafı baskılayabileceğiniz bu kupalar içerisinde, özellikle ilgi gören kupa bardak modellerinden biri ise sihirli bardak modelidir. Peki, süblimasyon sihirli kupa bardak nedir?

Sıcak suda renk değiştiren kupa olarak da bilinen sihirli kupa, içerisine sıcak bir sıvı konulduğu andan itibaren süblimasyon baskı ile üzerine baskıladığınız resmin ya da fotoğrafın belirgin hâle geldiği bardak çeşitleridir. Özellikle hediye olarak tercih edilen bu bardak çeşitlerini, kişiye özel olarak tasarlayabilirsiniz.

Sihirli Kupa Bardak Modelleri Nereden Alınmalı?

Hediyelik ürün satan bayiler için, müşterilerine sunabilecekleri dikkat çekici hediye seçeneklerinden olan kişiye özel sihirli kupa çeşitlerini, güvenli alışveriş, zengin çeşitilik ve avantajlı fiyat seçenekleri ile  Teknofinal’den temin edebilir, Teknofinal’in süblimasyon sihirli kupa bardak ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Süblimasyon Sihirli Kupa Bardak Kimlere Hediye Edilir?

Gündelik yaşamda, ofiste, mutfakta, hayatın her anında en çok kullanılan eşyalardan biri de kupa bardaklardır. Farklı tasarımlarla satışa sunulan kupa bardak modelleri içerisinde yer alan süblimasyon sihirli kupalar, kişiye özel olarak da tasarlanabildiği için en güzel hediye seçeneklerinden biridir. Peki, süblimasyon sihirli kupa bardaklar kimlere hediye edilir.

Sihirli kupalar, üzerine dilediğiniz resmi aktarabileceğiniz, hayatınızda yer alan anıların, sevdiklerinizin fotoğraflarını baskılayabileceğiniz, sıcak sıvı ile temas ettiğinde özel bir görünüm sunan bardaklardır. Bu sebeple ofis arkadaşlarına, dostlara, aileye, sevgiliye, öğretmene kısacası hayatınızda yer alan herkese armağan edilebilir hediyelik ürün seçeneklerindendir.

Siz de en güzel resimli sihirli kupa seçenekleri için Teknofinal’in ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Teknofinal Sihirli Kupa Bardak Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Teknofinal sihirli kupa seçenekleri içerisinde, alışılmış kupa modelleri ile beraber, koni şeklinde modellenen, süblimasyon baskıya uygun, sihirli kupa modelleri de mevcuttur. Bu seçeneklerin arasında siyah, beyaz ve kırmızı renklerle tercih edebileceğiniz kulpu kalpli sihirli bardak seçenekleri, içerisine konulan sıcak sıvı ile temas ettiğinde, belirginleşen baskı ile estetik açıdan oldukça etkileyici bir görünüm oluşturmaktadır.

Sihirli kırmızı kalp kulpu ile tercih edeceğiniz kupa modeli, siyah rengi ile de seçebileceğiniz ürünler arasındadır. Ancak kırmızı renginin siyah renge göre daha açık olması, üzerindeki baskının, bardağınız soğuk olduğu halde belirgin durumda olmasına neden olmaktadır.

Farklı makineler ile baskı uygulayabileceğiniz bu sihirli kupaları, dilerseniz resimli, taraftar ya da spor takımı sembollü gibi pek çok baskıyı uygulayarak müşterilerinize sunabilirsiniz. Bu baskı seçenekleri içerisinde, taraftarların özellikle tercih edeceği Galatasaray sihirli kupa bardak modeli de taraftar müşterilerine, bayiler tarafından satışa sunulmak istenen seçenekler arasındadır.

Süblimasyon baskıyı en şık sunumu ile sergileyebileceğiniz sihirli kupa seçeneklerinden, ultra parlak porselen siyah kupa, süblimasyon 12oz sihirli konik siyah sihirli kupa, süblimasyon siyah sihirli seramik kupa, kutusu ile satışa sunulan süblimasyon siyah sihirli sevgili kupa,  süblimasyon siyah parlak sihirli kupa gibi daha pek çok tasarım kupalarını Teknofinal aracılığı ile tercih edebilirsiniz.

Teknofinal’de müşterilerinize sunmak üzere sipariş edebileceğiniz tüm bu ürünlerden sihirli kupa seçenekleri, 18 ila 36 adet koli kutular ile paketlenmektedir. Farklı baskı makinelerine uyumlu olan bu ürünler, çoğunluk malzemesi porselen olmak üzere, porselen ve seramik malzemenin karışımından tasarlanmıştır.

Süblimasyon baskıya uygun olan bu ürünlerde, farklı türdeki baskı makineleri ile sihirli kupa baskı uygulaması, farklı dereceler ve sürelerle gerçekleştirilmelidir. Ayrıç kullanılacak tüm baskı aparatlarının kalitesi uygulayacağınız baskının kalitesinde de etkili olacaktır.

Teknofinal Modellerine Göre Sihirli Bardak Fiyatları Nelerdir?

Teknofinal, sihirli kupa fiyatları konusunda, bayiler için alım gücünü zorlamayan, avantajlı fiyatlandırmalar sunmaktadır. Tasarımlarınızla yeniden oluşturabileceğiniz bu ürünlerden sihirli bardak fiyatları bütçenizi zorlamadn ödeme yapabileceğiniz seçeneklerle sizlere sunulmaktadır. Teknofinal, toplu alım avantajları ile üzerinde dilediğiniz resimle baskı uygulayabileceğiniz, uygun fırsatlı resimli bardak fiyatı ile kârlı alışveriş gerçekleştirmenizde sizlere yardımcı olmaktadır.

Siz de dilediğiniz resmi belirleyerek süblmasyon baskı uygulayabileceğiniz, müşterileriniz için özellikle farklı seçenekler sunabileceğiniz sıcak suda renk değiştiren kupa modelleri için vakit kaybetmeden Teknofinal’in ürün seçeneklerini inceleyebilir, avantajlı alışveriş fırsatını yaşayabilirsiniz.  

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.