x
ÖN-PENCERE.jpg (54 KB)

Toptan olarak satışa sunulan, %100 kaliteli, istediğiniz sonuca ulaşabileceğiniz, lustre, kodak, epson, agfa markalı fotoğraf kağıdı, yazıcı, mürekkep ve inkjet kağıt ürün ve fiyatları bulunduğu, fotoğraf malzemeleri kategorisidir. Fiyat ve özellik bilgisi için Toptan Fotoğraf Malzemeleri

Sırala
Görünüm:
1 2 3
15.999,99 TL
13.998,99 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
489,85 TL
461,86 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
7.740,48 TL
6.450,40 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
664,80 TL
648,66 TL (KDV Dahil)
%2 indirimli
322,52 TL
270,92 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
Toplam 62 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Süblimasyon İnktec Mürekkepler

Çoğu zaman ‘mürekkep’ deyip geçtiğimiz maddeler esasında birçok farklı kola ayrılıyor. Örneğin; normal bir metnin çıktısını alacağınızda kullandığınız yazıcıdaki mürekkeple fotoğraf yazıcısındaki mürekkep veya fotoğraf yazıcısındaki mürekkeple süblimasyon yazıcıdaki mürekkepler birbirinden tamamen farklıdır. Süblimasyon; maddenin yüksek sıcaklıkta, katı hâlden (sıvı hâle geçmeden) direkt gaz hâle geçmesidir. Süblimasyon mürekkep de bu özelliği gösteren özel mürekkep türüne deniyor.

Eğer transfer baskı veya süblimasyon baskı işiyle uğraşıyorsanız ya da uğraşmayı düşünüyorsanız süblimasyon mürekkepler sizin için en doğru seçim olacaktır. Süblimasyon baskı yapabilmeniz için öncelikle baskısını yapacağınız görselin çıktısını alacağınız süblimasyon yazıcınızın olması gerekir. Elbette ki süblimasyon yazınızın içerisine de süblimasyon baskı mürekkeplerinden koymanız gerekir. Süblimasyon transfer mürekkebi yerine normal mürekkep kullanırsanız yazıcıdan çıktı alabilirsiniz ama süblimasyon transfer baskıyı yapamazsınız.

Süblimasyon İnktec Mürekkep Nasıl Kullanılır?

Baskısını yapacağınız görseli, süblimasyon yazıcıdan süblimasyon inktec baskı mürekkepleriyle birlikte transfer kâğıdı üzerine çıktı aldıktan sonra diğer adımda transfer kâğıdının mürekkep bulunan yüzü baskı yapılacak yüzeye denk gelecek şekilde ısı bantlarıyla ürüne yapıştırılır. Ardından da süblimasyon ürün transfer baskı makinesinin içine konur. İşte bu andan itibaren de süblimasyon baskı mürekkepleri devreye girer. Yani; transfer baskı makinesinin içerisinde ısınmaya başlayan transfer kağıdının üzerindeki süblimasyon baskı mürekkepleri gaz hâle geçerek transfer kağıdından ayrılmaya başlar ardından da süblimayon ürünün üzerine geçerek o ürüne tutunur. İşte normal mürekkepler, süblimasyon transfer mürekkebinin yaptığı yer değiştirme görevini yapamayacaklardır. Başka bir deyişle eğer süblimasyon baskı mürekkepleri yerine yer değiştirme özelliğine sahip olmayan, başka bir mürekkeple aynı işlemi yapmaya kalkmamalısınız.

Ayrıca kullandığınız süblimasyon transfer mürekkebi yapacağınız baskının kalitesini doğrudan etkiler. En iyi süblimasyon mürekkebini Teknofinal’de bulabilirsiniz.  www.teknofinal.com internet sitemizden inktec sublinova smart mürekkeplerimizi inceleyebilir ve toptan süblimasyon mürekkepleri uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Süblimasyon Baskı Mürekkepleri Özellikleri

Kullanacağınız süblimasyon transfer mürekkebi Epson yazıcı kafalarına zarar vermemeli ve yazıcı kanallarından rahatlıkla geçebilmelidir. Fotoğraf kağıdına kolaylıkla tutunabilir olması gerektiği gibi 180 derecede kolaylıkla ayrılabilir olması da gerekir. Baskı sonunda soluk renklerle karşılaşmak kimsenin hoşuna gitmez, dolayısıyla alacağınız süblimasyon baskı mürekkeplerinin canlı renkler vereceğinden emin olun. Son olarak da ekonomik olmalıdır. Bunların hepsi sublinova inktec baskı mürekkeplerinin özelliklerindendir. Ucuz markasız mürekkeplerden kaçınınız. Hem baskılarınız kalitesiz olur hem de büyük paralar verip satın aldığınız yazıcınıza zarar verirsiniz.

 

Sizler de fiyat-performans açısından en iyi süblimasyon mürekkebini almak isterseniz Teknofinal’den sahip olabilirsiniz. Sizlere en iyi inktec süblimasyon baskı mürekkeplerini ve en uygun süblimasyon baskı mürekkep fiyatlarını sunmaktadır. Şimdiden iyi satışlar, bol kazançlar dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.