x
ÖN-PENCERE.jpg (54 KB)
Sırala
Görünüm:
43.346,69 TL
40.134,39 TL (KDV Dahil)
%7 indirimli
13.545,84 TL
12.191,26 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
23.221,44 TL
20.202,65 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
27.091,68 TL
23.124,68 TL (KDV Dahil)
%15 indirimli
13.545,84 TL
10.759,27 TL (KDV Dahil)
%21 indirimli
14.706,91 TL
12.384,77 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
11.610,72 TL
10.604,46 TL (KDV Dahil)
%9 indirimli
25.543,58 TL
20.550,97 TL (KDV Dahil)
%20 indirimli
35.258,54 TL
29.529,93 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
11.062,44 TL
10.410,95 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Kaliteli ve Kullanışlı Sublimasyon Kupa Baskı Setleri

Sublimasyon baskı oldukça kullanışlı ve kaliteli bir baskı yöntemi olarak kolay şekilde özel baskılı kupa oluşturma imkânı sağlar. Sublimasyon kupa baskı setleri, kupa üzerine istenen görseli basmayı sağlayan kolay kullanımlı sistemlerdir. Teknofinal olarak en kaliteli şekilde istediğiniz sublimasyon baskıyı yapmanızı sağlayacak baskı seti seçenekleri sunuyoruz. Kaliteli kupa bardak baskı yapmak için kullanışlı baskı setlerini tercih edebilirsiniz. Profesyonel sublimasyon baskı setleri özellikle profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış baskı setleridir. Profesyonel baskı seti ikili kupa baskı makinesi, profesyonel düz pres, sublimasyon yazıcı, sublimasyon mürekkep, sublimasyon transfer kağıdı, yanmaz teflon, termal ısı bandı ve yazıcı kablosundan oluşur.

Bardak baskı yapmanızı sağlayacak bir diğer set seçeneği ise ekonomik baskı setidir. Ekonomik baskı seti tekli kupa baskı makinesi, sublimasyon yazıcı, sublimasyon mürekkep, mürekkep kolay dolum aparatı, transfer kâğıdı, termal ısı bandı ve yazıcı kablosundan meydana gelir. Bardak baskı seti tercihi yaparken profesyonel, ekonomik, ultra combo gibi seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Ultra combo baskı seti profesyonel kombo baskı makinesi, yazıcı, mürekkep, ısı bandı, yazıcı kablosu ve yanmaz teflon ürünlerinden oluşan profesyonel kullanım sunan bir set seçeneğidir. Kupa bardak baskı seti seçenekleri arasından tercih yaparken Teknofinal olarak sunduğumuz ayrıcalıklardan yararlanabilir, indirimli fiyatlara yüksek kalitede baskı seti satın alabilirsiniz. Baskı seti kullanarak düşük maliyetle promosyon ve hediyelik bardak üretebilir, firma olarak etkili reklam yapma fırsatı bulursunuz.

Kupa Baskı Setleriyle Düşük Maliyetle Etkili Reklam Yapma Fırsatı

Düşük maliyetle etkili reklam yapmanın en kolay yollarından biri hediyelik ve promosyon ürünler kullanılmasıdır. Firmalar kupa baskı seti kullanarak istedikleri görselleri kupa üzerine basarak etkili reklam yapma fırsatı bulabilir. Kupa baskı setleri sublimasyon baskı yapmak için gereken her şeyi kapsar. Makineden transfer baskı kâğıdına kadar her türlü baskı yapma aracı setler içerisinde yer alır. Kupa bardak seti kolay kullanım sunan sistemiyle istenen görsel baskıları istenen bardaklar üzerine yapma fırsatı sunar. Özel baskılı kupalar hediyelik ve promosyon ürünü olarak etkili ürün seçenekleridir. Bayiler için özel kampanyalarla sunduğumuz kupa baskı setleri ekonomik şekilde istenen mesajların istenen hedef kitleye ulaştırılmasını sağlar.

Kupa bardak baskı makinesi ile istenen bardaklar üzerine istenen görsel baskıları yapmak mümkün olur. Özel hediyelik eşya baskısı yapan firmalar için baskı setlerinde profesyonel seçenekler bulunur. Kupa baskı setleriyle düşük maliyetle etkili reklam yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Süblimasyon baskı seti oldukça kolay şekilde, düşük maliyetle özel baskı yapma fırsatı sunar. Sublimasyon baskı yöntemi kaliteli ve canlı baskı uygulamaları yapılabilir. Fotoğraftan ya da seçilen özel görselden kolaylıkla birebir baskı alınabilir. Bardak baskı makinesi fiyatları seçeneklerinde indirim ve kampanya fırsatlarımızdan yararlanarak yüksek kalitede baskı setini ekonomik fiyatlara satın alabilirsiniz.

Kupa Baskı Setleri ile Sublimasyon Baskı Nasıl Yapılır?

Kupa baskı setleri içerik olarak farklı içerik seçenekleriyle sunulur. Profesyonel, ekonomik ve kombo kupa baskı setleri arasından seçim yapmak mümkündür. Kupa baskı setleri kolay kullanılabilir ve istenen görsel baskıyı almaya imkân tanır. Kupa üzerine fotoğraf ya da başka bir görseli kolaylıkla basabilirsiniz. Sublimasyon baskı yapmak için öncelikle baskısı yapılacak görselin grafik tasarımı yapılır. İsteğe göre görsel nasıl olacaksa o şekilde ayarlanır. Tasarımı yapılan görselin çıktısı sublimasyon mürekkepli yazıcıdan transfer baskı kâğıdına aktarılır. Isı ayarı yapılarak düz pres makinede baskı işlemi gerçekleştirilir. Bardak baskı seti fiyatları baskı setinin içeriğine göre değişir. En uygun fiyatla yüksek kalitede baskı seti seçimini sitemizden yapabilirsiniz.

Farklı barda türleri için farklı baskı setleri kullanılabilir. Türk kahvesi fincanı için özel tasarlanan baskı setleri bulunur. Sublimasyon baskı yapılacak ürünler baskıya uygun olmalıdır. Sublimasyon baskıya uygun ürün çeşitlerini sitemizde kaliteli ürün seçenekleri yanı sıra uygun fiyat avantajlarıyla da bulabilirsiniz. Kaliteli kupa baskı seti seçeneklerine sitemizden ulaşabilir, avantajlı fiyatlarla baskı seti tercihi yaparsınız. Kupa baskı setlerinde yer alan kaliteli baskı makineleri dayanıklıdır ve 2 yıl da garantilidir. Kullanımı kolay ve pratik baskı yapma imkânı sunan kupa baskı setleriyle istediğiniz tasarımlarda görsel baskı yapma fırsatı bulursunuz. Bardak baskı makinesi tercihi yaparken Teknofinal olarak sunduğumuz ayrıcalıklı hizmet olanaklarından yararlanabilirsiniz. Müşteri temsilcisiyle iletişime geçerek tam ihtiyacınız olan ürünlere kolaylıkla ulaşır, keyifli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.