x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)

inkjet fotoğraf yazıcılarında kullanabileceğiniz, toptan ve perakende olarak satışa sunulmuş, %100 kaliteli kodak, lustre, agfa, bitech, satin, silk, mat, a3, a4, parlak, mat, inkjet fotoğraf baskı kağıtları ve fiyatları bulunduğu kategoridir. Güvenli alışveriş, Hızlı Kargo, uygun toptan fiyatlar...

Sırala
Görünüm:
502,22 TL
473,52 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
1.614,27 TL
1.578,40 TL (KDV Dahil)
%2 indirimli
681,58 TL
665,03 TL (KDV Dahil)
%2 indirimli
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

İnkjet Fotoğraf Kağıtları

Günlük hayatta sıkça kullanılan kâğıtlara kimi zaman gereken önemi vermiyor, sadece ‘kâğıt’ deyip geçiliyor. Oysa ki kâğıtlar birçok farklı amaçla kullanılmaktadır ve kağıtların birçok farklı türü mevcuttur. Günlük hayatta herhangi bir şeyi not alırken kullanılan kağıtlarla fotoğrafların basıldığı fotoğraf kağıtlarının aynı tür kağıtlar olmadığını fark etmişsinizdir. Fotoğraf kağıtlarını her ne kadar ‘kâğıt’ olarak adlandırılıyor olsa da fotoğraf kağıtlarının içeriği çok daha farklıdır.

 

Fotoğraf Kağıtları Özellikleri

Fotoğrafların renginin kaybolmaması, solmaması, renginin sabit olarak kalabilmesi ve dış etkenlerden korunabilmesi için bunlara uygun teknolojiyle üretilen fotoğraf kağıtları, bu özelliklere sahip olabilmeleri için birçok katmana sahiptir. Fakat tabii ki bu katmanların düzgün ve kaliteli oluşu da kâğıttan kâğıda değişebilir. Yani, gerçekten kaliteli sonuçlar almak istiyorsanız ‘fotoğraf kâğıdı’ deyip geçmeyin. Elbette sıradan bir fotoğraf kağıdına basılmış bir fotoğrafla kaliteli ve kendini bu alanda kanıtlamış bir markanın fotoğraf kağıdına basılan fotoğraf aynı olmayacaktır. Dolayısıyla fotoğraf kâğıdı alırken dikkatli bir seçim yapmalısınız, çünkü fotoğraf kağıdının güzel bir fotoğraf baskısına giden yolda önemli bir rol oynadığı aşikar. Fotoğraf kağıdında bir fotoğrafın solmaması ve uzun yıllar korunması için RC teknolojisinde olmalı. Yani; fotoğrafınız yazıcıda yazdırılırken mürekkep fotoğraf kağıdının üzerine değil de RC katmanının içerisine kadar ulaşması ve RC‘nin bu mürekkebi hapsetmesi ile kalıcı olmaktadır. Teknofinal’de satın alacağınız toptan fiyatlı Agfa, Kodak ve Lustre marka fotoğraf kağıtları RC teknolojisinde üretilmiştir. Parlak, Mat ve Satin olarak bulabileceğiniz bu fotoğraf kağıtlarının 255gr, 260gr, 270gr ve 290gr. olan çeşitleri bulunmaktadır. Baskı kalitesini de değiştirecek olan bu gramajlar aynı zamanda fotoğraf kağıdının kalınlığı ile de alakalıdır. Güvenle satın alabilirsiniz.

 

Teknofinal’de toptan inkjet fotoğraf kâğıdı, agfa fotoğraf kâğıdı, kodak a4 fotoğraf kâğıdı, kodak fotoğraf kâğıdı 10x15, agfa 10x15 fotoğraf kâğıdı, kodak 15x21 fotoğraf kâğıdı gibi birçok çeşit kaliteli ekonomik fiyatlı fotoğraf kâğıdı satılmaktadır. İnkjet fotoğraf kağıdını alırken baskının solmayacağı ve kâğıdın dış faktörlerden zarar görmeyeceği, güneşe ve suya karşı dayanıklı bir fotoğraf kâğıdı seçtikten sonra karar vermeniz gereken diğer bir konu da toptan inkjet fotoğraf kağıdınızın mat mı yoksa parlak mı olacağı. Ancak bu da tamamen sizin tercihinize bağlı.

 

En Uygun Fiyatlı Fotoğraf Kağıtları Teknofinal’de!

Elbette ki fotoğraf baskılarınızın kaliteli olası sadece alacağınız inkjet fotoğraf kağıdına bağlı bir durum değil. En kaliteli fotoğraf kağıdını da alsanız yazıcınız ve mürekkepleriniz iyi değilse sonucun mükemmel olmasını bekleyemezsiniz. Dolayısıyla kaliteli inkjet fotoğraf kâğıdı kullanmanızı önerildiği kadar diğer ekipmanlarınızın da kaliteli ve güvenilir olduğuna dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Teknofinal, sizlere en kaliteli toptan inkjet fotoğraf kâğıdı çeşitlerini sunmaktadır. Eğer diğer ekipmanlarınızın yeterince iyi olduğunu düşünüyorsanız sizlerin tek yapması gereken www.teknofinal.com internet sitemize girerek istediğiniz fotoğraf kâğıdını seçmek. İster Agfa fotoğraf kağıdını ister Kodak fotoğraf kağıdını isterseniz de Lustre veya BiTech fotoğraf kağıdını tercih ediyor olun, firmamızdan bu saydığımız fotoğraf kağıtlarını alabilirsiniz. Teknofinal’i, inkjet fotoğraf kâğıdı alırken tercih edebileceğiniz gibi fotoğraf yazıcınızı ve mürekkeplerinizi alırken de tercih edebilirsiniz.

 

Toptan inkjet fotoğraf kâğıtları için en uygun fiyatların Teknofinal’de olduğuna emin olabilirsiniz. Fiyat-kalite durumu göz önüne alındığında sizlere sunulan toptan inkjet fotoğraf kağıtlarının fiyatlarının oldukça uygun olduğunu fark edeceksinizdir. Ancak siteye bayi olmadığınızda toptan fiyatlarımızı göremeyeceğinizi belirtmek önemli. Bayi olabilmek için sitedeki ‘Bayi Kayıt’ butonuna tıklamalı ve karşınıza çıkan formu doldurmalısınız. Ardından müşteri temsilciniz mesai saatleri içerisinde bayiliğinizi onayladığında toptan inkjet fotoğraf kağıtlarının fiyatlarını görebileceksiniz. Toptan inkjet fotoğraf kağıtları için internet siteden sipariş verebileceğiniz gibi Sultangazi’deki Showroom’a gelerek hem inkjet fotoğraf kağıdınızı alabilir hem de diğer ürünlerimizi, makinelerimizi inceleyebilirsiniz. İnkjet fotoğraf kâğıdı veya başka bir konu hakkında herhangi bir sorunuz olduğunda ‘Canlı Destek’ten iletişim kurabilir veya müşteri temsilcinize danışabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.