peeen222cere-yeni.jpg (58 KB)

Kişiye Özel üretim Sublimasyon Transfer Baskı Sistemine uygun, pamuklu, polyester, çocuk, yetişkin tişört, atkı, çanta, bez, yatık kılıfı, takvim, şapka, gravat, okul çantası, etkinlik önlüğü, kese, araç boyun yastığı, kalemlik, bayrak gibi tüm Sublimasyon Tekstil hediye ürün ve fiyatlarının kategorisidir.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Toplam 118 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Sublimasyon Tekstil Ürünlerini kimler tercih eder?

Günden güne herkesin ilgisini daha çok çeken sublimasyon tekstil ürünlerini tabii ki sublimasyon işiyle uğraşanlar müşterilerine satmak için alıyorlar. Özellikle hediyelik alanında çok tercih edilen sublimasyon tekstilk ürünleri (sublimasyon t-shirt, yastık, şapka, çanta, kalemlik vb.) hediyelik satanların müşterileri tarafından çok beğenilmektedir. Eğer sizler de hediyelik işiyle uğraşıyorsanız müşterilerinizi daha fazla bekletmeyin! Sizleri Teknofinal'e bekliyoruz :)

Sublimasyon Tekstil Ürünleriniz nelerdir?

Birbirinden şık ve rengarenk tasarımlarıyla birçok sublimasyon tekstil ürünümüz bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; sublimasyon çanta, şapka, yastık, t-shirt, kalemlik, masa bayrağı, saten takvim, el cüzdanı, okul çantası, önlük, atkı, maske, kravat, vb. Ürünlerimizi ve birbirinden güzel tasarımlarını görmek için www.teknofinal.com internet sitemizden inceleme yapabilirsiniz. 

Sublimasyon Tekstil Ürünleri hangi yaş grupları tarafından tercih edilir?

Tüm yaş grupları tarafından giderek artmakta olan bir ilgiyle tercih edilmektedir sublimasyon tekstil ürünleri. Hem kendilerine almak için hem de sevdiklerine hediye etmek için herkes tarafından tercih edilen  sublimasyon tekstil ürünleri üzerine kişiye özel baskı yaptığınızda kişiye özel hediyeliklere dahil oluyor ve sanıyoruz ki bu da neden bu kadar tercih edildiklerini açıklamamıza yardımcı oluyor. Sizlere tavsiyemiz; hâlâ sublimasyon tekstil ürünlerinden satmaya başlamadıysanız müşterilerinizi daha fazla bekletmeyin. 

Tekstil Ürünleri, hediyelik eşya olarak da tercih edilir mi?

Elbette. Sublimasyon tekstil ürünleri; doğum günü, yıl dönümü, yeni yıl, sevgililer günü, anneler veya babalar günü gibi tüm özel günlerde hediye edilebilirler. Üzerine kişiye özel baskı yapıladığında kişiye özel olmasıyla da ön plana çıkacak olan hediyelikler için müşterilerinizi daha fazla bekletmeyin, sizleri teknofinal'e  bekliyoruz :)

Tekstil Ürünlerini uygun fiyatlara toptan olarak nereden alabilirim?

Uygun fiyatlara toptan olarak sublimasyon tekstil ürünlerini almak istiyorsanız sizleri teknofinal.com'a bekliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.