x
Sırala
Görünüm:
35.940,10 TL
30.620,02 TL (KDV Dahil)
%15 indirimli
78.816,00 TL
57.772,13 TL (KDV Dahil)
%27 indirimli
74.087,04 TL
63.092,21 TL (KDV Dahil)
%15 indirimli
13.792,80 TL
10.955,42 TL (KDV Dahil)
%21 indirimli
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon ve Transfer Baskı Setleri

3D sublimasyon baskı makinesi; sublimasyon baskıya uyumlu tüm ürünlere baskı yapabileceğiniz yeni teknoloji ürünlerinden biridir. 3D Sublimasyon baskı makinesinin kullanımı akıllı tasarımı sayesinde son derece kolaydır. 3D Vakum sayesinde baskı yapılacak ürüne zarar vermeyen yeni nesil makineler, üründe herhangi bir kırılma ve çatlamaya sebep olmadığı için geleneksel preslere göre daha avantajlıdır. 3D Sublimasyon baskı transfer makinesi cep telefonu kapaklarından kupalara, tabaklardan saatlere ve daha bir çok ürüne baskı yapma imkanı sunar.

En kaliteli 3D sublimasyon ve transfer baskı makinelerine Teknofinal aracılığı ile sahip olabilir, hemen makinenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

3D Sublimasyon ve Transfer Baskı Setleri Hangi Avantajları Sağlar?

 3D sublimasyon günümüzde özellikle hediyelik eşya alanında en çok kullanılan yöntemlerden biridir. 3D Sublimasyon ve transfer baskı setleri kullanıcısına birçok avantaj sunar. Sublimasyon 3d transfer baskı makinesi kullanım avantajları şu şekildedir.

  • Akıllı tasarımı sayesinde kolay kullanım sunar.
  • Mükemmel süblimasyon tekniği ile güçlü 3D Baskı yapar.
  • Herhangi bir eğri yüzey için işleme gerek kalmaksızın, bir seferde harika baskı fırsatı sunar.
  • Zamandan tasarruf sağlar.
  • Süblimasyon boşlukları ya da 3d telefon kılıfı ve herhangi bir kavisli nesneyi rahatça sarabilir.
  • 3D transfer baskı makinesi, tüm transfer baskı işlerinizi pratik bir şekilde yapma imkanı sunan kullanışlı bir makinedir.
  • 3D Vakum özelliği sayesinde basılacak ürüne zarar vermez. Baskı uygulanan yüzeyde kırılma, çatlama meydana gelmediği için geleneksel preslere göre daha avantajlıdır.
  • 3D sublimasyon baskı sayesinde tabak, telefon kılıfları, kupa ve bardak gibi ürünlerin tamamına kaplama yapılabilir.
  • Eski sistem pres makinelerinde yaşanan tabak ya da kupa kırma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız.
  • Yükseklik ayarına gerek duyulmaksızın, baskı sistemi tamamen vakum sistemi ile gerçekleştirilir.

3D Sublimasyon ve Transfer Baskı Makineleri Kullanımı Kolay Mı?

3D Sublimasyon baskı sistemi ile çalışmak için önce yüzey üzerine aktarılacak boya ve görseli hazırlamakla işe başlayabilirsiniz. Tasarım sırasında renk ve baskı yapılacak materyalin yapısını göz önünde bulundurmanızda yarar var. 3D transfer baskı makinesi her baskı tekniğine göre özel olarak ayarlanabilir. Daha kusursuz sonuçlara ulaşmak için sublimasyon baskı makinesi kullanımı öncesi bazı önlemler almanız yeterlidir.

3d baskı işlemi sırasında eldiven kullanımı güvenliğiniz açısından önemlidir. Koruyucu eldiven, aynı zamanda baskı yapılacak materyal ve kağıt üzerinde toz ya da benzeri yabancı maddelerin olup olmadığı kontrol etme kolaylığı sağlar.

3D Sublimasyon ve Transfer Baskı Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Yeni nesil teknolojilerin ortaya çıkardığı ürünlerden biri de sublimasyon 3d transfer baskı makinesi çeşitleridir. 3D sublimasyon ve transfer baskı makinesi satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur.

Baskı makinesi hakkında araştırma yapmakla, satın alma kararınızı hızlandırabilirsiniz. Bunun için de ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeniz gerekir. Kupa, tabak gibi transfer baskı yapacağınız baskı ürünlerini belirlemeniz, makine seçiminizde daima önceliğiniz olmalıdır.

3D transfer sublimasyon baskı makinesi fiyatları da satın alma kararınızı belirler. Makinelerin fiyatları özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bütçenizi doğru belirlemeniz, seçiminizi kolaylaştırır.

Makine seçimi kadar mürekkep ve baskı kağıdı seçimi de önemlidir. A3 sublimasyon 3d transfer baskı makinesi için uygun mürekkebin en iyi sonucu vereceğinden emin olmanız gerekir. Uzun vadeli bir kullanım elde etmek için mürekkep kalitesine de önem vermelisiniz.

Teknofinal.com üzerinden 3d sublimasyon ve transfer baskı makineleri hakkında detaylı bilgiler alabilir, ürünler ve fiyatlar arasında karşılaştırma yaparak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.