x

Toptan olarak satışa sunulan, ekonomik fiyatlı %100 pamuklu süblimasyon baskıya uyumlu tişörtlerimizi bu kategoriden inceleyebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Aradığınız herşey Teknofinal.com'da.

Sırala
Görünüm:
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
85,70 TL
76,91 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Ekonomik Fiyat Avantajlarıyla Toptan Pamuk Tişört

Pamuk tişörtler kalite açısından en kaliteli tişört seçenekleridir. Pamuk kumaş olarak terletmeyen ve nefes alan kumaş olma özelliğine sahiptir. Toptan pamuk tişört seçenekleri konfor ve şıklığı en yüksek seviyede sunar. Sağlık açısından da en avantajlı tişört seçenekleri pamuklu tişörtlerdir. Teknofinal olarak %100 pamuklu tişört seçenekleri sunarken ekonomik toptan fiyat olanaklarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Geniş seçenek alternatiflerimiz sayesinde aradığınız ürünlere kaliteli seçeneklerle ulaşabilirsiniz.

%100 pamuklu tişört toptan fiyatları çok daha ekonomik fiyatlar sunar. Süblimasyon baskıya uyumlu %100 pamuk tişört alırken toptan satın alma avantajlarından yararlanabilirsiniz. %100 pamuk tişört toptan satın alma avantajlarından yararlanmak için sitemizde sunulan ayrıcalıklı olanakları da keşfedebilirsiniz. Süblimasyon baskıyla istediğiniz her görseli ya da yazıyı tişört üzerine bastırma olanağınız vardır. Süblimasyon baskıya uyumlu pamuk tişörtler reklam ve kampanyalarda kullanılan kaliteli ürünlerdir. 

Beyaz pamuklu tişört toptan satışlarımız en yüksek satışlar olarak ön plana çıkar. Beyaz baskıya uyumlu pamuk tişörtler en çok tercih edilen tişört seçeneklerimiz arasında yer alır. Baskı yapabilme kolaylığı sunan pamuk tişörtlerde çeşitli renk ve tasarım seçenekleri bulunur. Sıfır yaka, bisiklet yaka veya V yaka gibi farklı tasarım seçeneklerini değerlendirebilir aynı zamanda siyah, beyaz, kırmızı, mavi ya da turuncu gibi renk seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz. Kaliteli pamuk tişört toptan satışlarımızda ekonomik fiyat avantajlarından yararlanırsınız. Kalitesiyle fark yaratan rahatlığı ile konforu yaşatan baskıya uyumlu pamuk tişört seçeneklerini sitemizden inceleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

%100 Pamuk Tişörtlerin Kalite Farkının Avantajları

Pamuktan imal edilen tişörtler kalite farkıyla ön plana çıkar. Kullanım rahatlığı açısından en konforlu tişört seçenekleri pamuklu tişörtlerdir. %100 pamuklu tişört kalitesiyle fark yaratan kullanım rahatlığı ile konforu yaşatan tişört seçeneğidir. Pamuk tişört baskı kalitesi açısından da avantaj sağlar. 3D transfer baskı yapılacak tişörtlerin %100 pamuklu olması baskının kusursuz olmasını sağlar. Süblimasyon baskıda pamuklu kumaş kullanmak baskının değerini artırır. 

%100 pamuk tişört erkek seçenekleri ve kadın seçenekleri kaliteyi üst standartlarda yaşatır. Özel tişört tasarımları yapmak için kaliteli pamuk tişörtleri tercih edebilirsiniz. Firmalar reklam ve tanıtım amacıyla süblimasyon baskı ayrıcalıklarından da yararlanabilir. Baskılı tişörtleriler firmanın vizyon değerini yükseltecek reklam tanıtım araçları arasında öne çıkar. Bir firmanın kendine özel baskılı tişörtlerinin olması müşteriler açısından artı değer olarak görülür. 100 100 pamuk tişört tercihi yaparken hem tasarım hem de renk olarak farklı alternatifleri de değerlendirilebilirsiniz

Pamuk tişört üzerine Süblimasyon baskı çok daha kaliteli şekilde yapılabilir. Süblimasyon baskı günümüzde en gelişmiş baskı tekniği olarak dikkat çeker. Pamuklu tişörtler baskı kalitesini arttıran kumaş özelliklerine sahiptir. Tişört tercihi yaparken pamuklu erkek tişört gibi özel seçeneklere yönelmek mümkündür. İster erkek ister kadın tişört olsun yüksek kalite standartlarını yaşamak için pamuklu kumaş tercih etmek gerekir. Beyaz pamuk tişört süblimasyon baskı yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği tişört seçenekleri olarak dikkat çeker. %100 pamuk tişört tercihi yaparken bayilere özel ayrıcalıklı fiyat avantajlarını keşfedebilirsiniz.

Anlaşmalı Firmalara Ayrıcalıklı Olanaklar Teknofinal’de

Baskıya uygun pamuklu tişörtler firmaların vizyon değerlerini arttıracak kalite standartları sunar. Anlaşmalı firmalarımız için ekonomik fiyatlar sunarken yüksek kalite standartlarını yaşamalarını sağlıyoruz. %100 pamuk tişört satın alırken toptan satın alma avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Bayilere özel avantajlı olanaklardan yararlanmak için Teknofinal ailesine katılabilirsiniz. Satış amacı taşıyan firmalar için özel kampanya ve indirim olanakları sunuyoruz. Bayi olarak toptancılara özel fiyatlardan yararlanmak mümkündür. Ayrıca bayiler her alışverişte sipariş toplamına göre para puan kazanır. Teknofinal bayi grubuna katılarak özel kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Pamuklu tişört kadın seçenekleri gibi farklı ürünlerde bayilerin toptan satın almada faydalandıkları avantajları keşfedebilirsiniz. Bayi grubuna dahil edilen müşteriler bayiler için sunulan indirimli fiyatları görebilir. Teknofinal bayi grubuna dahil olarak satışlarınızı arttıracak kaliteli ürün seçeneklerini ekonomik fiyatlara toptan olarak satın alabilirsiniz. %100 pamuk tişört kadın modelleri arasından seçim yaparken süblimasyon baskıya uyumlu ve kaliteli seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Anlaşmalı firmalarımız bizden baskıya uyumlu pamuk tişört alırken avantajlı toptan fiyatlardan yararlanabilirler. Satış amacı taşıyan bir firma iseniz ücretsiz olarak çok kolay şekilde bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Toptan süblimasyon tişört alırken bayiler için özel sunulan ayrıcalıklı olanaklardan faydalanma fırsatı yakalarsınız. Bayi grubuna dahil olarak kampanyalı fiyat olanaklarından ve çeşitli alışveriş ayrıcalıklarından her zaman yararlanırsınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.