Combo Transfer Baskı Pres Makine ve Fiyatı ile tabak, kupa, bardak, tekstil gibi tüm ürünlere sublime transfer yapabilirsiniz. Ekonomik ve Hepsi bir arada 5in1, 8in1 kombo transfer baskı makinesidir.

Sıralama seçin
Görünüm:
5.631,65 TL
5.068,49 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
724,07 TL
661,72 TL (KDV Dahil)
%9 indirimli
482,71 TL
429,08 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
884,97 TL
804,52 TL (KDV Dahil)
%9 indirimli
48,27 TL
45,59 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
53,63 TL
47,94 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Neden Combo Baskı Makinesi tercih edilir?

Şimdiye kadar gördüğünüz makinelerden kat kat daha güzel ve yüksek performanslara sahip baskı makinemizle basabileceğiniz ürün çeşidinin sayısı oldukça fazladır. İki yıl garantili olan combo baskı makinesiyle her çeşit düz yüzey, kupa, şapka, tabak vb. çeşitli sublimasyon ürününlerine transfer kağıdı ile baskı yapabilirsiniz. Örneğin kupalar için ayrı, düz presle basılan ürünler için ayrı makine almanıza gerek kalmadan tek makineyle birçok sublimasyon ürününe baskı yapabilirsiniz.

Neden Combo Baskı Makinesi almalıyım?

Hediyelik sektörünün geliştiği ve hediye almak isteyenlerin önünde geniş bir yelpaze bulunan şu günlerde kişiye özel hediyeliklerin daha çok ilgi gördüğünü sizler de fark etmişsinizdir. Neden siz de kişiye özel ürünlerden satmayasınız ki? İşte bunun için combo baskı makineleriyle birçok sublimasyon ürüne baskı yapabilirsiniz. O zaman müşterileriniz kişiye özel hediyeler için daha fazla beklemesin. Teknofinal.com'dan combo baskı makinelerimizi inceleyebilir, makineler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Combo Baskı Makineleriyle hangi ürünlere baskı yapılabilir?

Combo baskı makineleriyle içerisinde bulundurduğu pedler ve aparatlar sayesinde kupa, tabak, şapka, tüm tekstil ürünleri, metal ürünler, taş, kaya ürünler, kristal ürünler vb. birçok ürünün baskısını yapabilirsiniz. Kullanımının kolay olması sayesinde herkesin beğenisini kazanan combo baskı presine teknofinal.com sayesinde uygun fiyatlara sizler de sahip olabilirsiniz.

Combo Baskı Makinelerini nereden alabilirim?

Combo baskı makinelerini uygun fiyata, 2 yıl garantili olarak teknofinal.com'dan alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.