x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Combo Transfer Baskı Pres Makine ve Fiyatı ile tabak, kupa, bardak, tekstil gibi tüm ürünlere sublime transfer yapabilirsiniz. Ekonomik ve Hepsi bir arada 5in1, 8in1 kombo transfer baskı makinesidir.

Sırala
Görünüm:
14.957,54 TL
12.193,65 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
1.755,89 TL
1.528,27 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
2.763,89 TL
2.438,73 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
1.203,11 TL
1.040,52 TL (KDV Dahil)
%14 indirimli
2.211,12 TL
1.950,98 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
1.463,24 TL
1.300,66 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
85,84 TL
77,03 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
130,07 TL
116,25 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
2.601,31 TL
2.438,73 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Combo Transfer Baskı Makinesi

 

Transfer baskı makinesi çeşitlerinden biri olan combo transfer baskı makinesi modelleri birçok farklı yüzeye süblime baskı yapmak için kullanılır. Kişiye özel hediyelik eşya üretimi ile reklam sektöründe sıklıkla kendine yer bulan combo pres makinası transfer baskı makinası 5 in 1 ile süblime ya da diğer adı ile sublimasyon baskı tekniğini kolayca yapabilirsiniz.

 

Tüm tekstil ürünleri, seramik, taş ve metal ürünler ile cam üzerine aktarım yapmanızı sağlayan combo transfer baskı makinesi isteğe bağlı olarak her tür resim, fotoğraf ve desen ile markalara ait logo, yazı ve figürlerin farklı materyallerin üzerine aktarılması sağlar. Bardak, kupa, tabak, tişört, şapka, metal eşyalar ve farklı kâğıt çeşitleri gibi tüm ürünlerin yüzeyine baskı yapabilmenin en pratik yolunu sizlere sunan combo transfer baskı makinesinin çalışma prensibi kâğıt üzerine printer çıktısı ile uygulanan desenin materyallere aktarılması tekniğine dayanır.

 

Combo pres makinası transfer baskı makinası 5 in 1 sayesinde değişik materyallerden üretilen her malzeme baskı yüzeyi olarak kullanılabilir. Combo transfer baskı makinesi farklı pek çok aparat içerir. Bu aparatları ilgili materyal üzerinde kullanarak şekil farklılığı olan yüzeylerde de doğru sonuç elde etmeniz mümkündür.

 

Örneğin Teknofinal’den edineceğiniz Combo 5+1 Transfer Baskı Makinesi ile şapka, tabak ve bardaklarınıza fotoğraf basarak kişiye özel hediyelik eşyalar ortaya çıkarılabilir. Yine Teknofinal’den satın alabileceğiniz Sublimasyon Mega 6 in 1 Combo Transfer Baskı Makinesi kullanarak tabak, bardak ve şapkaların yanında tişört ve diğer tekstil ürünleri üzerine de aktarım yapılabilir.

 

Hafif yapısı ile kolay taşınabilen ve özel çantaları sayesinde muhafaza edilebilen tüm Combo transfer baskı makinesi çeşitlerine Teknofinal’den uygun fiyatlara sahip olabilir, satış temsilcilerimizle görüşerek bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

 

Neden Combo Baskı Makinesi Tercih Edilir?

 

Şimdiye kadar gördüğünüz makinelerden kat kat daha güzel ve yüksek performanslara sahip baskı makinemizle basabileceğiniz ürün çeşidinin sayısı oldukça fazladır. İki yıl garantili olan combo baskı makinesiyle her çeşit düz yüzey, kupa, şapka, tabak vb. çeşitli sublimasyon ürününlerine transfer kağıdı ile baskı yapabilirsiniz.

 

Örneğin kupalar için ayrı, düz presle basılan ürünler için ayrı makine almanıza gerek kalmadan tek makineyle birçok sublimasyon ürününe baskı yapabilirsiniz.

 

Neden Combo Baskı Makinesi Almalıyım?

 

Hediyelik sektörünün geliştiği ve hediye almak isteyenlerin önünde geniş bir yelpaze bulunan şu günlerde kişiye özel hediyeliklerin daha çok ilgi gördüğünü sizler de fark etmişsinizdir.

 

Neden siz de kişiye özel ürünlerden satmayasınız ki? İşte bunun için combo baskı makineleriyle birçok sublimasyon ürüne baskı yapabilirsiniz. O zaman müşterileriniz kişiye özel hediyeler için daha fazla beklemesin. Teknofinal.com'dan combo baskı makinelerimizi inceleyebilir, makineler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Combo Baskı Makineleriyle Hangi Ürünlere Baskı Yapılabilir?

 

Combo baskı makineleriyle içerisinde bulundurduğu pedler ve aparatlar sayesinde kupa, tabak, şapka, tüm tekstil ürünlerimetal ürünlertaş, kaya ürünler, kristal ürünler vb. birçok ürünün baskısını yapabilirsiniz.

 

Kullanımının kolay olması sayesinde herkesin beğenisini kazanan baskı presi modellerine teknofinal.com sayesinde uygun fiyatlara sizler de sahip olabilirsiniz.

 

Combo Baskı Makinelerini Nereden Alabilirim?

 

Combo baskı makinelerini uygun fiyata, 2 yıl garantili olarak teknofinal.com'dan alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.