x

    3D Vakum Sistem Transfer (Sublimasyon) Baskı Makineleri içerisinde en yenisidir. SB-3042, A3 Multi-Function Sublimasyon 3D Transfer Makinesi, Tüm Transfer Baskı İşlerinizi yapabileceğiniz son teknolojik makinesidir.  3D Vakum sayesinde basılacak ürüne zarar vermediği için, üründe kırılma, çatlama meydana gelmez. Ayrıca geleneksel Preslere göre daha avantajlıdır. Tabak, Telefon Kapakları, Kupa gibi ürünlerin tüm kaplama alanlarına baskı imkanı sağlar. Bununla kalmayıp eski sistem Makinelerdeki tabak ve kupa kırma olayı tamamen ortadan kalkmıştır. Bir diğer üstün özelliği ise Preslerde yükseklik ayarına gerek yoktur, baskı sistemi tamamen Vakum Sistemlidir ve Kötü baskı yapma olasılığınız bu yeni 3D Makinemiz ile kalmamıştır.

Sırala
Görünüm:
229,88 TL
206,89 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
229,88 TL
206,89 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
187,19 TL
165,51 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
86,70 TL
77,80 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
5.254,40 TL
3.612,40 TL (KDV Dahil)
%31 indirimli
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

3D Transfer Baskı Makine Malzemeleri

3D sublimasyon baskı makinesi ve baskı sürecinde kullanılan tüm malzemeleri bir arada bulabileceğiniz en doğru adres Teknofinal’dir. Makine için gereken tüm yardımcı aparatlara; kullanım sırasında ihtiyacınız olan koruyucu malzemelere aynı anda sahip olarak vaktinizi daha verimli şekilde kullanabilir ve ara vermeden baskıya devam edebilirsiniz.

3D transfer baskı makinesinde ihtiyacınız olan malzemelerin her biri uzun ömürlü kullanım için gerekli özelliklere sahiptir. Kaliteli yapıda olan ürünler ile baskı sürecinde herhangi bir sorun meydana gelmez. Değişim ve bakım maliyetlerinin önüne geçen malzemeler ile yapılacak tasarımlar da istediğiniz kalitede olur. Seçtiğiniz görselin ya da yazıların yüzeye net bir şekilde aktarılmasını sağlayan malzemeler, toptan olarak da sipariş verilebilir. Bu sayede yedekleme yaparak ihtiyaç duyduğunuz anda kullanacağınız ürünleri, depolarınızda hazır vaziyette saklayabilirsiniz.

3D Transfer Baskı Makinesi

Sadece tek bir ürüne değil de farklı ürünlere aynı anda baskı yapabilme olanağı elde etmek isteyenler, 3D baskı makinesi ile neler yapılır sorusunun cevabını mutlaka bilmelidir. Kupa, magnet, telefon kılıfı gibi farklı ürünlere aynı anda baskı yapabilme özelliğine sahip olan makineler kolaylıkla kullanılabilir. Makineler, baskı yapılacak üründe herhangi bir hasara sebep olmaz. 3D baskı özelliği sayesinde yüzeyin tamamına A3 boyutlarında baskılar gerçekleştirilir. Bu sayede ortaya daha gerçekçi görüntüler çıkar. Profesyonel firmalar için uygun olan ürünler, yüksek teknolojik donanımı sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Otomatik Transfer Baskı Presi

Baskı presi, tekstil ürünlerinin üzerine yapılacak olan baskılarda ve sert yüzeyli ürünlerde kullanılır. 3D transfer sublimasyon baskı makinesi aynı anda çok sayıda ürüne baskı yaparak zaman tasarrufu sağlar. 6 adet kupa ve 4 adet telefon kılıfına aynı anda baskı gerçekleştiren cihazlar üretim sürecinde işinizi kolaylaştırır. Piston sistemine sahip olması da otomatik transfer baskı presinin bir diğer avantajıdır.

3D Kupa Bardak Baskı Makinesi

Yeni nesil makineler arasında oldukça fazla talep gören kupa bardak baskı makinesi, farklı bardak şekilleri ile beraber kullanılabilir. Makinenin 5 farklı bardağa uyumlu kelepçesi vardır. Bu kelepçeleri kullanarak tasarımını yaptığınız ürünleri istediğiniz gibi çeşitlendirebilirsiniz. Kupa 3D sublimasyon baskı makinesi kullanımı oldukça pratiktir. Bakımı da kolay olan bu ürün ile istediğiniz sıklıkta baskı alabilirsiniz.

Kupa Baskı Aparatı

Baskı makinelerinin içerisinde farklı aparatlar yer alır. Bu aparatların temel fonksiyonu kaymayı ve baskının hatalı yapılmasını engellemektir. Kupa baskı aparatları, ürünü tamamen sararak oluşacak hava boşluklarını engeller. Baskı aparatlarının ölçüleri kupalara göre değişiklik gösterir. Türk kahvesi fincanı aparatını da satın alarak geleneksel bir hediyelik eşya tasarlayabilirsiniz.

Koruyucu Eldiven

3D sublimasyon baskı makinası yorumları yapan kullanıcılar, ürünlerin profesyonel yapısından övgü dolu sözlerle bahseder. Herkesi memnun eden makinelerin kullanımı sırasında bazı tedbirler alınarak baskı işlemi sırasında açığa çıkan yüksek ısıya karşı koruma sağlanabilir. Teknofinal’in sunduğu ısıya dayanıklı eldiven, elinize tam olarak oturur. Siyah kauçuk malzemeden üretilen eldiven, baskı işleminde görev alan personeller tarafından kullanılmalıdır.

3D Transfer Baskı Makine Malzemeleri Fiyatları

Sublimasyon 3D transfer baskı makinesi fiyatlarında Teknofinal tarafından sunulan cazip fırsatlardan yararlanarak üreteceğiniz ürünlere kaliteyi yansıtabilirsiniz. 3D baskı makinesi fiyatlarında sunulan cazip seçenekler ile eskiyen ve sürekli arızalanan makinelerinizi son teknoloji ürünlerle değiştirebilirsiniz. 3D transfer baskı makinesi fiyatlarının yanı sıra malzemeler için de uygun seçenekleri Teknofinal’de bulabilirsiniz. Teknofinal bayisi olarak toptan alışverişlerde sunulan fırsatlardan yararlanabilir ve istediğiniz sayıda ürüne aynı anda sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.