x
önpecere.jpg (202 KB)

Süblimasyon Baskı Sistemine uyumlu, %100 kaliteli ve müşterilerin gözdesi olan 240, 130, 99 parça, A3, A4, A5, kare, kalp, dekoratif, motifli, ahşap, süblimasyon ve transfer pazılların toptan olarak satışa sunulduğu bir kategoridir. Ekonomik toptan süblimasyon puzzle ve yapboz fiyatları

Sırala
Görünüm:
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
84,95 TL
76,23 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Puzzle


Boş vakitlerini eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isteyenlerin sıklıkla kullandığı puzzle çeşitleri, kişiye özel hediyelik eşya olarak da iyi bir tercihtir. Üzerinde farklı resimlerin yer aldığı puzzlelar, birisine hediye olarak sunulmak için farklı şekillerde üretilir. Bu noktada en sık tercih edilen fotoğraf baskısıdır. Hediye olarak sunulacak kişinin fotoğrafı, puzzle üzerinde yer alır ve ömür boyu saklanacak bir hediyeye dönüşür. Sublimasyon puzzle yüzeyine; unutulmaz anlar, özel günler ve en sevilenlerin suretleri yansıtılabilir. Aynı zamanda fotoğrafların yanı sıra en sevilen tablolar, ünlülerin resimleri ya da kişisel zevklere ve beğenilere uygun olarak seçilen tasarımlar; Teknofinal farkıyla puzzle’a dönüşebilir.

Sublimasyon Puzzle Çeşitleri


Sublimasyon yapboz çeşitleri,
şekil ve parça sayısı yönüyle birbirinden ayrılır. 42, 130, 82 gibi farklı sayıda parçanın bir araya getirilmesiyle elde edilen ürünler; kalp ve dikdörtgen şeklinde tasarlanır. Kalp şeklinde olan tasarımlar, Sevgililer Günü gibi özel günler için uygundur. Bunun yanı sıra tanışma ve evlilik yıldönümleri gibi zamanlarda sevdiğine özel bir hediye sunmak isteyenler de sublimasyon A4 puzzle gibi ürünlere yönelebilir. Ürünler, boyut yönüyle incelendiğinde A3, A4 ve A5 gibi farklı alternatifler mevcuttur. Çerçeveletip duvara asmak ya da daha büyük bir alanda anılarını görmek isteyenler, sublimasyon A3 puzzle satın alabilir. Aynı zamanda sublimasyon A5 puzzle da daha minimal bir tasarımı yeterli görenler için uygundur. Tüm çeşitler sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kaliteli mukavvadan üretilen parçalar, kırılma ve eğilmeye karşı yüksek direnç gösterir. Aynı zamanda kolay kolay yırtılmaz.

Sublimasyon Puzzle Çeşitlerini Kimler Satın Alabilir?


Sublimasyon puzzle çeşitleri,
Teknofinal bayisi olarak firmasını yüksek rekabetin olumsuz etkilerinden korumak isteyenler için idealdir. Magnet şeklinde ve farklı şekillerde üretilen puzzle modelleri, kaliteli baskılar elde etmenize yardımcı olan pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Uygun ısı seviyelerini sağladığınız ve makul uygulama sürelerini aşmadığınız takdirde tüm resimler en yüksek çözünürlükte puzzle üzerine aktarılır. Ürünün yüksek kaliteli yüzeyi, baskıların kalıcı olmasını sağlarken olumsuz etkilerden korunmasına da yardımcı olur. Satmayı planladığınız ürünlerin bu derece avantajlı yönlerinin olması sayesinde kurumsal olarak satış başarınızı daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Hobi olarak baskı işleriyle uğraşanlar da toptan sublimasyon puzzle satın alarak işin ticari yönüne kayabilir.

Sublimasyon Puzzle Fiyatları


Sublimasyon puzzle fiyatları,
her firmanın kaliteli ürünlere sahip olmasını kolaylaştırmak için makul seviyelerde tutulmuştur. Satışlarını sadece internet üzerinden yapanlar ya da fiziksel mağazasını farklı ürünlerle dijital dünyaya taşımak isteyenler için bu ürünle,r kaçırılmayacak bir fırsat olarak görülmelidir. Teknofinal’in sunduğu bayilik sisteminin ayrıcalıklarından yararlanarak siz de sattığınız ürünlere bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Hediyelik eşya satıcıları, baskı firmaları, kırtasiyeler ve matbaalar tarafından kullanıma uygun olan sublimasyon puzzle ile kişiye özel hediye alternatiflerinizi çeşitlendirebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.