x
önpecere.jpg (202 KB)
Neden Modern Fotoğraf Çerçeveler Tercih Etmeliyiz?

Neden Modern Fotoğraf Çerçeveler Tercih Etmeliyiz?

07 Mayıs 2021

Modern yaşamın simgesi olan ve son yıllarda popüler olan çerçevelere şimdi kantri, anı ve dekoratif çerçeveler de eklendi. Yaşanılan her ortamda bu modern küçük sihirli dokunuşlar ile daha tarz ve stil sahibi bir ortam yaratılabilir.

Kantri çerçeve ve dekoratif çerçevelerin yanında süblimasyon taş çerçeveler ve sedef çerçeveler de modern çerçevelere örnek gösterilebilir. Toptan modern çerçevelerimiz her yaşa ve her zevke uygun olarak tasarlanmıştır ve kalitesiyle dikkat çekmektedir.

Bu ürünleri satan bayilerimiz, plastik fotoğraf çerçevelerine göre çok daha iyi kazanç sağlarlar çünkü 5-10 TL’ye plastik çerçeve satarsanız bu müşterinizin hoşuna gitmeyeceği gibi hem de sadece 1-2 TL kazanç elde edeceksiniz.

Ama Modern Çerçeveleri dükkanınızda bulundurursanız ve satışa başlarsanız;

1- Müşterilerinize daha iyi bir şekilde hizmet etmiş olursunuz.
2- Müşterilerinizi başka dükkan veya mağazalara yönlendirmek zorunda kalmazsınız.
3- Daha iyi karlar elde edersiniz.

İnternet satış sitemizde toptan satışını yaptığımız bu modern kaliteli çerçeveleri stantlarınızda, vitrinlerinizde sergileyerek daha fazla satış yapabilirsiniz. Müşterilerinize bu tip hediyelik eşyaları ve çerçeveleri sergilemeden müşterilerimizin sorma ihtiyacını müşterilerimizden beklememeliyiz.

Toptan hediyelik eşya ve çerçeve satışında önde gelen internet sitemizde tüm ürünlerimiz toptan fiyatına satın almak için Bayi olmalısınız. Ayrıca bununla kalmayıp ‘Çok Al Az Öde’ kampanyamızdan yararlanarak adetli aldığınız her üründe extra indirim fırsatını kazanabilirsiniz. Bunun yanında sitemizdeki para puan sistemi ile her alışverişinizde parapuan kazanarak bir sonraki alışverişinizde kullanabileceğiniz hediye çeki ile yine indirim fırsatımızdan yararlanabilirsiniz. Tüm yeni gelen hediyelik eşyalarımızdan haberdar olabilmek için sitemizde Yeni Bayilik Kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bayilik ile hem yeni gelen ürünlerden anında haberdar olabilir hem de tüm indirimli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Bu blog yazımızı da inceleyebilirsiniz: Çok Satılan Fotoğraf Çerçeveleri Nelerdir?

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.