x

Aşağıdaki ürün listesinin dışında
isterseniz sol taraftaki kategorilerimizden daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
10,90 TL
10,09 TL (KDV Dahil)
%7 indirimli
10,90 TL
9,71 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
8,41 TL
8,22 TL (KDV Dahil)
%2 indirimli
22,72 TL
20,55 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
13,07 TL
12,70 TL (KDV Dahil)
%3 indirimli
9,65 TL
8,97 TL (KDV Dahil)
%7 indirimli
9,96 TL
9,34 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
21,79 TL
19,42 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
24,90 TL
22,41 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
14,01 TL
13,07 TL (KDV Dahil)
%7 indirimli
14,63 TL
14,20 TL (KDV Dahil)
%3 indirimli
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

E-Ticaret Kargo Kutuları

Herkes sevdiklerine özel olan hediyeler ile onlara hoş sürprizler yapmak ister. Seçilen hediyeler kadar hediyelerin sunumu da önemlidir. Hazır hediye kutusu seçenekleri ile hediyelerini daha şık hale getirebilirsiniz. Hediyelerin çok daha eşsiz hale getirilmesi için birbirinden farklı kutular içinden seçimler yapabilirsiniz.

Günümüzde internet çok fazla kullanılıyor. Bu sayede internet üzerinden dilediğiniz gibi hediyelik boş kutu toptan seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Hediyelik kutuları online alışveriş imkanı ile hızlı bir şekilde satın alabilir, müşterilerinizin her ihtiyacına uygun kutu seçenekleri sunabilirsiniz. Hediye, bir insanın karşısındaki kişiye ne kadar değerli olduğunu hissettirmesinin en özel yollarından biridir. Dolayısı ile internet üzerinden onlarca hediye gönderimi yapılır.

Özenle tasarlanan e ticaret kutuları seçenekleri ile sizden alınan hediyeleri de çok daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Seçilen hediyeleri kişilere özgü kutu özellikleri ile sevdiklerinize hediye etmelerine yardımcı olacağınız müşterileriniz en iyi hizmeti sunabilirsiniz. Siz de müşterilerinize en uygun seçenekleri sunmak için e ticaret kutusu toptan ürünlerine Teknofinal üzerinden ulaşabilirsiniz.

E Ticaret Kutuları Toptan Nedir?

E ticaret karton kutu seçenekleri seçilen ürünlerin hiçbir zarar görmeden alıcısına ulaşmasını sağlar. Aldığınız ürünleri dilediğiniz biçimde sunum yapma fırsatı sunan, farklı boyut ve renklerde üretilen boş kutular, birbirinden farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Her biri özel olarak tasarlanan e ticaret kargo kutuları ile siz de kusursuz bir satın alma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Müşterilerine en iyi ürünleri sunmak için e ticaret karton kargo kutusu modellerini değerlendirebilirsiniz. Toptan alma imkanı sunan Teknofinal, kargo kutularında da en uygun fiyat avantajını sunuyor.

En Kaliteli E Ticaret Kutuları Hangileridir?

E ticaret karton kargo kutusu seçeneklerini toptan alma seçeneği ile kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. E ticaret karton kutu kategorisinde yer alan pek çok farklı seçenek ile ürünlerinizi zarar görmeden paketleyebilir ve alıcılarına ulaştırabilirsiniz. E ticaret kutuları ürünlerin boyutlarına göre farklı boyut seçeneklerine sahiptir.

Küçük e ticaret kutusu seçenekleri küçük boyutta olan ürünleri paketlemek ve alıcısına ulaştırmak için en iyi seçeneklerdir. Böylece ürünler hiçbir zarar görmeden son alıcıya ulaştırılır. E ticaret kutusu küçük boy seçenekleri fiyat olarak da büyük boy ürünlerden daha uygun seçeneklere sahiptir. Toptan satın alma avantajı ile bu ürünlere sahip olabilir, müşterilerinize en iyi sunumları yapabilirsiniz.

Hediye kutusu alışverişinizde müşterilerinizin beklentilerine uygun boyutlarda ürünleri rahat bir şekilde paketleyebilirsiniz. Hazır e ticaret kutusu ile hiçbir zahmete girmeden kolaylıklar ürünlerinizi paketleyebilir, zaman kaybı da yaşamazsınız. Toptan olarak satın alabileceğiniz kutular çoklu alım seçeneği sayesinde uygun fiyat avantajları da sunar.

Satın alınan ürünlerin en iyi şekilde paketlenmesi, müşteri memnuniyeti açısından büyük önem taşır. E ticaret kargo kutusu ürünleri paketlemenin en pratik yollarından biridir. Bu ürünler herkesin kullanımına uygun olduğu için pek çok e ticaret işletmesi tarafından tercih edilir. Siz de müşteri memnuniyeti kazanmak için toptan kargo kutusu ürünleri içinden seçimler yapabilirsiniz.

Hediyelik Boş Kutu Toptan Seçenekleri Hangi Kolaylıkları Sağlar?

Kargo karton kutu içine yerleştireceğiniz ürünler sayesinde tamamen müşterilerinize özel bir kargo kutusu hazırlayabilirsiniz. Bu kargo kutuları sayesinde müşteri memnuniyeti elde edebilir, müşteri sadakati elde edebilirsiniz. Bazen güzel sürprizlerle sevdikleri için küçük mutluluklar yaşatmak isteyen müşterileriniz, sadece aldıkları hediyeler ile değil sağlam kargo kutuları ile hediyelerinin en iyi şekilde ulaşmasını da ister. Bunun için e ticaret kutusu sipariş adımında ürünlerin boyutları kadar kalitesine de önem vermelisiniz.

Kaliteli içeriğe sahip olan kutular sayesinde, dilediğiniz her yere ürünlerinizi hiçbir zarar uğramadan oluşturabilirsiniz. Kargo kutuları aynı zamanda zamandan da tasarruf etmenizi sağlar. Hazır boş kutu seçenekleri ile zaman kaybetmeden paketlemelerinizi yapabilirsiniz.

Boş hediye kutuları içine yerleştireceğiniz ürünler, müşterileriniz için büyük öneme sahiptir. Büyük bir emek ve özenle hazırlayacağınız bu kutular, her ayrıntısı ile müşterilerinizin ilgisini çeker. Siz de Teknofinal en ucuz e ticaret kutusu seçenekleri içinden yapacağınız seçimlerle kaliteli ürünler ile müşterilerinizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı E Ticaret Kutusu Fiyat

E ticaret kutu fiyatları ürünlerin boyutlarına göre değişiklik gösterir. Ürünlerin fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise ürünlerin kalitesi ve tasarımlarıdır. Büyük bir kargo kutusu fiyatı ile küçük boy kargo kutularının fiyatları birbirinden farklıdır. Tasarım olarak da birbirinden farklı olan ürünler, fiyat çeşitliliği sunar.

Teknofinal boş hediye kutuları kategorisinde yer alan ürünler ile müşterilerinize gösterdiğiniz özeni de bir kez daha ifade edebilirsiniz. Birbirinden farklı tasarım ve boyuttaki kargo kutularından seçebilir, ürünlerinizi hiçbir zarar yaşamadan müşterinize ulaştırabilirsiniz. Boş hediye kutuları içine ekleyeceğiniz hediyelik eşyalara, kargo kutularına toptan almak seçenekleri ile Teknofinal’den ulaşabilirsiniz.

Böylece ürünlerinizi paketlerken büyük bir kolaylık elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı ürünler arasından seçim yapmak ve en uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için Teknofinal’e göz gezdirin.

                           

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.