x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Kaliteli karton, plastik ve ahşap malzemeden üretilmiş, özel olarak tasarımı ve görünümüyle, kişiye özel hediye edebileceğiniz kutularının toptan olarak satışa sunulduğu bir hediyelik eşya kategorisidir. Güvenli alışveriş Teknofinal'den yapılır.

Sırala
Görünüm:
1 2
110,04 TL
103,96 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
8,74 TL
7,77 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
7,61 TL
6,76 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
8,74 TL
8,54 TL (KDV Dahil)
%2 indirimli
10,36 TL
9,71 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
13,59 TL
13,21 TL (KDV Dahil)
%3 indirimli
15,21 TL
14,76 TL (KDV Dahil)
%3 indirimli
11,33 TL
10,49 TL (KDV Dahil)
%7 indirimli
23,63 TL
21,36 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
14,56 TL
13,59 TL (KDV Dahil)
%7 indirimli
25,89 TL
23,30 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
22,66 TL
20,20 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
14,56 TL
10,68 TL (KDV Dahil)
%27 indirimli
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
1 2

Toptan Hediye Kutuları


Özel günlerde ya da hiç ummadığımız anlarda hediye almak, yüzümüzü birden tebessümle buluşturan en zarif anlardan biridir. Sevdiklerinizi mutlu etmek ya da onların kendilerini değerli hissedebilmelerini sağlamak için hediye sunmak tercih edilen ince bir yoldur. Hediyenin ne olduğu, size hitap edip etmemesi ikinci planda kalır; önemli olan hediye almaktır. Hayatın her noktasında olduğu gibi hediye alırken de o anın maneviyatı kadar size ya da sevdiklerinize sunma şekli, yarattığı görsel algı da önemli bir ayrıntıdır. Dolayısıyla hediyeler kadar önem arz eden diğer bir durum da kişiye kendini özel hissettirecek olan bu armağanların kutusudur. Hediyelik kutularda aradığınızdan fazlasını bulabilmek için Teknofinal'in toptan hediye kutusu ve toptan hediye paketi kategorisinde bulunan ürünleri incelediğinizde farklı tasarımlarla karşı karşıya kalacaksınız. Hediyeleri koyabilecekleri farklı tercihler sunan Teknofinal, boş hediye kutusu, ahşap hediye kutusu, hediyelik karton kutu toptan alımlarında siz de müşterilerinize ve onların kıymetlilerine sunabileceğiniz farklı ve kişiye özel tasarlanmış hediye kutuları sunma fırsatı yakalayacaksınız. Müşterilerinizin sevdikleri için hazırladığı hediyelere özel, şık ve sıcak bir hediye kutusu seçeneği oluşturabilirsiniz.

Teknofinal'de farklı seçeneklerle dolu toptan hediyelik kutular, en az hediyeler kadar dikkat çekici ve farklı tasarımlar içermektedir. Patlayan el bombası sürpriz kutusu, toptan patlayan kutu kişiselleştirilebilir özelliğe sahip, unutulmaz anılarınızın fotoğrafları ile farklı bir kutu oluşturabileceğiniz Akordion hediye kutusu, patlayan pasta kutusu gibi Teknofinal'de bulunan hediye kutuları bayilere özel olarak satışa sunulmaktadır. Özellikle patlayan el bombası sevdiklerine hediye edebileceğiniz en güzel sürpriz hediye kutusudur.

Toptan Hediye Kutusu Çeşitleri Nelerdir?


Hediye paketi toptancısı olarak, toptan hediyelik kutular kategorisindeki seçenekleri ile Teknofinal'de tercih edebileceğiniz boş hediye kutusu, küçük hediye kutusu toptan, hediye paketi toptan alımı gerçekleştirebilirsiniz. Hediye kutusu kategorisinde yer alan ürünlerde, Teknofinal pek çok seçenekle, sizleri müşterilerinize sunabileceğiniz farklı tasarımlarla karşılıyor. El bombası sürpriz hediye kutusu, sihirli akordeon fotoğraf kutusu, kare çerçeveler hediye kutusu, kalp ceviz hediye kutusu gibi daha pek çok seçeneğe ulaşma fırsatı sunan Teknofinal, birbirinden farklı toptan hediyelik kutular ile şık ve sıcak tasarımları müşterilerinize sunma fırsatı tanıyor.

Toplu hediye kutusu ya da küçük hediye kutusu toptan alımlarında, tüm bayilere, müşterilerinin isteğine göre tasarımlar gerçekleştirme fırsatı sunan Teknofinal, hediyelik kutu toptan satış konusunda farklı seçeneklerle hediye kadar ambalajına sunulan kutuya da verilen önemi belirtiyor. Teknofinal, bu seçeneklerle müşterinin arzusuna göre, üzerine yapılacak lazer kesim baskı ya da lazer yazı ile farklı tasarımlar oluşturabileceğiniz, hediye kutuları üzerinde kişisel tasarımları gerçekleştirme olanağı sunmaktadır. Ahşap ceviz rengi hediye kutusu, Akordion hediye kutusu, Patlayan el bombası hediye kutusu, Yapışkan sök tak çerçeveler hediye kutusu gibi özel günlerde müşterileriniz için tercih edebileceğiniz koleksiyonlar sizleri beklemektedir.

Hediye kutuları içerisinde tercih edebileceğiniz kalp ceviz ahşap hediyelik kutu ile farklı görseller oluşturma şansı yakalayabilirsiniz. Bu ürün masa üzerinde kullanıma müsait, farklı yazılar ya da karakter figürlerle bambaşka bir tasarım oluşturarak müşterilerinizin beğenisini toplayabilirsiniz. Bu ürünün ahşap oluşuysa hediyenizin tatlı ve sıcak bir duruş sergilemesini sağlamaktadır.

Tercih edebileceğiniz, alışılmış dışında bir tercih oluşturabilecek olan el bombası şeklinde tamamlanan patlayan el bombası sürpriz hediye kutusu ise 25x25cm ölçülerinde olup, kaliteli malzemelerle üretilmiş olması sebebiyle kırılmaz ve bükülmez yapısı, yıkanabilirliği, içine koyulan ağırlığa rağmen şeklini bozulmayışı da bu hediye kutusunu tercih edilir kılmaktadır. Bu ürün elinize demonte olarak ve üç adet fitil ile gönderilmektedir.

Toptan Hediye Kutusu Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekmektedir?


Her hediyede olduğu gibi toplu hediye kutusu alımlarında da müşterilerinizin sıklıkla kimlere hediye etmeyi tercih ettiği dikkate alınmalıdır. Örneğin, sevgililer için kalp ahşap hediyelik kutu, genellikle sevgili ya da çok özel sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünün ham ahşap rengi tasarım için müşterilerinizin fikrini beklerken, aynı üründe kırmızı rengi kullanarak tasarlanan bir diğer seçeneği, çarpıcı rengi ve iki kanat hizasında, iki yana açılan tasarımı ile oldukça ilgi çekici bir ürün olarak tercih edilir zarif ve romantik bir hediye kutusu seçeneği oluşturmaktadır.

Hediyeyi kime tercih ettiğiniz, hediyenizin içeriği, hediyenizin boyutu da tercih edeceğiniz hediye kutuları seçiminde sizlere yol gösterici olacaktır. Hediyelik kutu toptan satış için en doğru adres Teknofinal, tercih edebileceğiniz hediye kutuları ile daha şık armağanlar sunma fırsatıyla müşterilerinizin sevdikleri için tasarladıkları değerli hediyelerini daha özel kılmanızın yolunu açıyor.

Karton hediye kutusu toptan alımlarda ve tüm hediye kutularının toptan alımlarında, çok al az öde kampanyası ve kaliteyi daha ucuza alma fırsatıyla bütçenize dost bir satış gerçekleştiren Teknofinal, mali olarak da sizleri zora sokmadan ödeme gerçekleştirebileceğiniz olanaklar sağlıyor. Teknofinal kalitesi ile tercih edebileceğiniz toptan hediye kutu fiyatları oldukça makul bir sınırda tutulmaktadır. Ucuz toptan hediye kutusu arayışında bulunan tüm bayilerin güvenle ve bütçeye uygun olarak tercih edilebileceği sayısız hediye kutuları, Teknofinal'de tüm bayileri, toptan alımlar için oldukça yardımcı fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile beklemektedir. Toplu hediye paketi ya da toptan 10'lu hediye kutusu gibi fırsatları, oldukça makul bir fiyatlandırma ile bayilere ve müşterilerine, farklı ürünleri uygun fiyatla temin etme şansı sunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.