x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Sevgililer günü, doğum günü gibi özel günlerde kullanabileceğiniz, kaliteli karton malzemeden üretilmiş ve harika tasarımıyla, içerisine fotoğraf koyulabilen, siyah, kızıl lila, kırmızı, altıgen, çiftkalp, patlayan aşk kutularının yer aldığı hediyelik eşya kategorisidir.

Sırala
Görünüm:
110,56 TL
108,73 TL (KDV Dahil)
%2 indirimli
3,25 TL
2,93 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
45,52 TL
37,02 TL (KDV Dahil)
%19 indirimli
34,99 TL
29,69 TL (KDV Dahil)
%15 indirimli
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Patlayan Kutular nedir?

Aşk kutusu olarak da bilinen patlayan kutular, açtığınızda içinden birçok fotoğraf fışkıran özel kutularımızdır. Dışardan bakıldığında sadece bir hediye kutusu gibi durur ve kutuyu verdiğiniz kişiyi açıldığı anda büyüler, şaşırtır ve mutlu eder. Özellikle sevgililer günlerinden tercih edilen kutularımızın çeşit çeşit modellerine ve tasarımlarına göz atmadan geçmeyin deriz.

Patlayan kutular kimlere, ne zaman hediye edilebilir?

Sevgililer günü konseptine göre hazırlanan patlayan kutularımızı genellikle sevgililer birbirine hediye etmekte olup elbette evli çifter de birbirlerine hediye edebilir. Özellikle sevgililer günü temasına göre hazırlanmış olmasıyla birlikte evlilik yıl dönümleri ve doğum günleri için de alternatif bir hediye seçeneğidir. Tabii ki özel bir gün olmadan içinizden geldiği gibi hediye ederseniz karşınızdakini daha da mutlu edeceğinizi unutmayın. Sevdiklerinizi hem mutlu etmek hem de şaşırtmak isterseniz patlayan el bombası  ve patlayan pasta kutusu ürünlerine de göz atabilirsiniz.

Neden Patlayan Kutu hediye etmeliyim?

Şimdiye dek fotoğraflar her zaman insanlar için önemli bir yere sahip olmuştıur. Patlayan kutuların içerisinde birçok fotoğraf bulunması, birçok anıyı göz önüne serer. Yani tüm yaşadıklarınıza şöyle bir uzaktan göz atmışsınız gibi olur. Ne harika değil mi? Çok samimi ve oldukça sıcak bir hediye, düşünceli, anlamlı. Renkleri ve tasarımlarıyla herkesin hoşuna giden bir hediye! Dışardan bakıldığında içinde hediye olan bu mükemmel kutu aslında hediyenin ta kendisi. Sevdiğinizi bu güzel hediyeyle şaşırtın!!! Aynı zamanda içerisinde fotoğraflar bulunuğu için hediyeniz kişiye özel oluyor. Bu da hediyenizin çok daha değerli olmasını sağlar.

Toptan olarak uygun fiyatlara nereden alabilirim?

Patlayan kutuları toptan veya perakende olarak uygun fiyatlara teknofinal.com'dan alabilirsiniz. Toptan alacaksanız ve toptan fiyatlarımızdan faydalanmak istiyorsanız sitemize bayilik başvurusu yapmalısınız. Bayilik başvurunuz onaylandıktan sonra toptan fiyatlarımızı görebileceksiniz. Toptan istoç hediyelik fiyatlarımızdan faydalanmak için bayi olmayı unutmayın!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.