x
PENCERE-AÇILIR.jpg (126 KB)

Müşterilerin gözdesi olan, özel günlerde ve okul işlerinizde kullanabileceğiniz, fayton, lokomotif, tren, mezun oldum, okula başladım, kalpli, mezuniyet kürsüsü gibi %100 kaliteli promosyon okul çerçevelerinin toptan olarak satışa sunulduğu bir toptan hediye kategorisidir.

Sırala
Görünüm:
1 2
12,99 TL
9,74 TL (KDV Dahil)
%25 indirimli
81,16 TL
58,43 TL (KDV Dahil)
%28 indirimli
47,07 TL
25,97 TL (KDV Dahil)
%45 indirimli
107,13 TL
96,42 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
175,30 TL
134,40 TL (KDV Dahil)
%23 indirimli
76,99 TL
71,54 TL (KDV Dahil)
%7 indirimli
95,99 TL
89,59 TL (KDV Dahil)
%7 indirimli
82,99 TL
69,99 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
51,99 TL
43,49 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
1 2

Toptan Promosyon ve Okul Fotoğraf Çerçeveleri

Promosyon hediyelik çeşitleri her gün milyonlarca şirket tarafından kullanılıyor. Hem var olan müşterilerini mutlu etmek hem de piyasada adını duyurmak isteyen pek çok işletme için eşantiyon hediyelik ürünler oldukça önemli bir işlev üstleniyor. Firmanın isim ve iletişim bilgilerinin hediyelik promosyon ürünleri doğal bir yayılım gösterirken reklam açısından da büyük bir adım atılmış oluyor.

Bugün ticaret hayatında farklı sektörlerde yer alan binlerce firma fuarlar ve çeşitli tanıtım etkinliklerine katılıyor. Stantların açıldığı ve yoğun bir ziyaretçi potansiyelinin olduğu etkinliklerde promosyon hediyelik eşya çeşitleri firmaların müşteri ile iletişiminde fayda sağlıyor. Kalem, not defteri gibi kırtasiye ürünlerinden, anahtarlık fotoğraf çerçeveleri gibi kişisel ürünlere kadar geniş bir seçenek yelpazesine sahip olan hediyelik eşya promosyon çeşitleri firmanın kendi müşterisine doğru bir şekilde seslenebilmesinin de yolunu açıyor.

Promosyon ürünleri arasında en çok ilgi gören ürünlerden olan resim çerçeveleri, büyük bir kullanıcı kitlesine hitap etmesi nedeniyle yoğun şekilde tercih ediyor. En güzel anılarını saklamak ve devamlı gözünün önünde bulundurmak isteyen milyonlarca kişi farklı şekillerde ve farklı kullanım alanlarında şık fotoğraf çerçeveleri tercih ediyor. Unutulması istenmeyen anılar bu birbirinden şık çerçeveler sayesinde göz önünde yer alarak psikolojik olarak destek sağlarken aynı zamanda bulunulan ortamın dekorasyonunda da büyük pay alıyor.

Fotoğraf Çerçevesi çeşitleri

Fotoğraf makinesi çeşitlerinin değişmesi ve dijitalin hayatın her alanında olduğu gibi fotoğrafta da büyük yer kaplaması kullanım alışkanlıklarını da değiştirdi. Eskiden tek tip olan fotoğraflar bugün oldukça farklı çeşit ve boyutlarda elde ediliyor. Fotoğraf albümleri ve resim çerçeveleri de bu değişimden nasibini alarak çeşitleniyor.

Günümüzde birçok anının aynı anda yer aldığı çoklu fotoğraf çerçeve çeşitleri oldukça ilgi görüyor. Mezuniyet, doğum günü, düğün ve nişan törenleri gibi insanların hayatının en özel anlarını yakalayan birçok fotoğraf karesi tek bir çerçeve içinde sergilenebiliyor. Bu çerçeveler kullanılmak istendiği yere ve boyutlarına göre farklılaşabiliyor.

Çerçevelerin seçiminde en önemli faktörlerden biri fotoğrafın sergilenmek istediği yer olarak karşımıza çıkıyor. Zira masa, vitrin veya konsol gibi yerlerde sergilenecek fotoğrafların çerçeveleri ile duvar fotoğraf çerçeveleri farklı yapılarda üretiliyor. Pek çok model hem zemin hem de duvarda kullanıma izin verir bir yapıda üretilirken, bazı modeller sadece tek bir alan için tasarlanıyor.

Büyük, küçük ya da orta boyutlarda bulunan duvar için fotoğraf çerçeveleri tasarım olarak diğer çerçevelerden farklılık gösteriyor. Duvara sabitlenebilmesi için farklı mekanizmalara sahip olan bu çerçeveler aynı zamanda farklı tasarımları ile de dikkat çekiyor. Bazı modellerde çerçevelerin askıları tasarıma dahil edilerek dekoratif açıdan şık görünen modeller ortaya çıkarılıyor. Böylelikle fotoğraf asma çerçevesi olarak kullanılan ürünler aynı zamanda ortamın en önemli dekorasyon malzemelerinden biri olmuş oluyor. 

Kına gecesi, nişan ve sünnet düğünü gibi özel günlerde merasim sahipleri bu güzel günün anısına misafirlerine hediye resim çerçevesi dağıtıyor. Böylelikle kişi için özel olan bugün gelen konuklar için de farklı bir anlam taşıyor. Hediye edilen bu çerçeveler uzun zaman kullanılırken, özel günler daha anlamlı hale geliyor. Bu tarz durumlarda genellikle minik fotoğraf çerçevesi tercih ediliyor. Böylelikle taşınması sırasında çok fazla yer kaplamayan hediyeler çerçeveler aynı zamanda bütçe açısından da merasim sahibi çok fazla zorlamamış oluyor.

Hediyelik Çerçeve Fiyatları

Her üründe olduğu gibi çerçeveli fotoğraf fiyatları da ürünün tercih edilme aşamasında rol oynayan en büyük etkenlerden biri olarak yer alıyor. Üretim aşamasında farklı malzemeler kullanılan ürünler de farklı fiyatlara sahip oluyor.

Ahşap resimli çerçeve fiyatları ile metal resim çerçeveleri arasında en büyük fiyat farkı da tabii ki üretim malzemesinden kaynaklanıyor. Bununla birlikte ahşabın ve metalin kendi aralarındaki sınıflandırması da farklı oluyor. Örneğin bambu ağaçtan üretilen bir çerçeve ile masif ahşaptan üretilen bir çerçevenin fiyatı farlı belirleniyor.

Çerçevenin boyutu da fiyat farkını belirliyor. Bugün bir küçük fotoğraf çerçevesi, bütçe için çok fazla zorlayıcı olmazken, boyut büyüdükçe ayırılması gereken bütçe de büyüyor. Bu nedenle toptan kişiye özel hediyelik çeşitleri arasında dikkate değer bir yere sahip olan fotoğraf çerçevelerinde eşantiyon olarak genellikle küçük boyutlu ürünler tercih ediliyor.

Dijital ortamda kaydedilen fotoğrafları herhangi bir yazıcı veya bilgisayara ihtiyaç olmadan görüntülemeyi sağlayan dijital foto çerçeveleri son dönemlerde oldukça rağbet görüyor. Fiyat olarak da klasik çerçevelerden farklı olan bu tarz çerçeveler evlere ve ofislere modern bir hava katmak için oldukça şık bir yol oluyor.

Farklı boyut ve farklı şekillerde üretilen fotoğraflar için elbette çerçevelerin boyut ve şekilleri de ona göre ayarlanıyor. Özellikle polaroid makinelerde çekilen fotoğraflar klasik dikdörtgen çekimlerden ayrı olarak kare olarak basılıyor. Aynı zamanda yine talep doğrultusunda farklı projeler için üretilen fotoğraflar için de kara boyut seçilebiliyor. Standart bir boyuttan farklı olduğu için de kare fotoğraf çerçevesi çeşitleri her zaman her yerde bulunamayabiliyor. Ancak Teknofinal.com sitesinde farklı ihtiyaçlara uygun pek çok çeşit fotoğraf çerçevesi müşterinin beğenisine sunuluyor.

Klasik model ve boyutlardan farklı olarak üretilen çerçeveler arasında belki de en büyük yeri okul öncesi fotoğraf çerçevesi çeşitleri kaplıyor. Çocukların yaşına ve ilgi alanlarına göre hazırlanan çerçeveler tamamen hayal gücüne dayalı tasarımlar sonucu elde ediliyor.

Düğün ve nişan merasimlerinin yanı sıra yeni doğmuş bebekler için düzenlenen toplantılarda ise aileler genellikle misafirlere bebeklerinin fotoğraflarının yer aldığı vesikalık magnet çerçeve çeşitlerinden hediye ederken, yine özellikle doğum günü partilerine katılanlara günün anısına eğitici ve öğretici yapboz fotoğraf çerçevesi modelleri hediye olarak dağıtılıyor.

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.