x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Canon ve Fuji inkjet fotoğraf yazıcılarda kullanabileceğiniz toptan lustre fotoğraf mürekkep fiyatları.

Sırala
Görünüm:
1.139,97 TL
1.132,66 TL (KDV Dahil)
%1 indirimli
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Kaliteli fotoğraf baskısı için kullanılan mürekkep de kaliteli olmalı mı?

Kaliteli fotoğraf baskısını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Tabii ki bu önemli faktörlerden biri de mürekkeptir diyebiliriz. Teknofinal.com'dan mürekkepler hakkında bilgi alarak içinize en çok sineni uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Neden Lustre Fotoğraf Mürekkepleri tercih edilir?

Kullanıcılarının beğenisini ve güvenini kazanan Lustre, aynı zamanda Türkiye’nin tek inkjet fotoğraf mürekkebi üreticisidir. Müşterilerimizin beğenerek kullandığı fotoğraf mürekkepleri özel formülüzasyonu sayesinde kafa tıkanıklığına neden olmaz. Fotoğraf kağıdı üzerine anında kurur ve dağılma yapmaz dolayısıyla baskılarınızı daha rahat yaparsınız. Lustre fotoğraf mürekkepleri folyolu ve vakumludur. Havayla temas etmeyerek, kimyasal özelliğini koruyarak satışa sunulurlar. Lustre tüm model yazıcılar için mürekkep ve kartuşlar üretmektedir. Düşük maliyetli, orjinali ile %100 uyumlu Lustre mürekkepleri sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Lustre mürekkeplerinin diğer mürekkep üreticilerine göre avantajları nelerdir?

Öncelikle Lustre mürekkeplerini kullananlar, üretimlerinde hiçbir baskı kafası problemi yaşamıyorlar. Lustre mürekkeplerini kullanan firmalar makinelerine mürekkebi yükledikten sonra, makinelerinde bakıma ihtiyaç duymuyorlar. Lustre dijital mürekkepleri son derece stabil dispersiyon kimyasına sahip. Ayrıca Lustre sayesinde baskı esnasında veya bekleme sürelerinden sonra kafa temizliği yapıp boya sarfiyatı yapmalarına da ihtiyaç kalmıyor. Lustre; rakip firmalarına kıyasla daha yoğun ve canlı renkler, daha az mürekkep tüketimi, % 2O’ye varan mürekkep tasarrufu sağlıyor ki bu da siz değerli müşterilerimiz için mükemmel bir olay. Uygun fiyatlarla birlikte, Lustre mürekkeplerini teknofinal.com'dan alabileceğinizi tekrardan hatırlatalım.

Lustre mürekkeplerini nereden alabilirim?

Eğer siz de Lustre mürekkeplerini uygun fiyatlara almak istiyorsanız teknofinal.com'u ziyaret edebilir ve Lustre mürekkeplerinizi sipariş edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.