x
Para Puan Nedir/Nasıl Kazanılır?

Para Puan Nedir/Nasıl Kazanılır?

08 Mayıs 2021

Para Puan nedir? ve Nasıl Kazanılır?

Para Puan, Teknofinal'in Bayilerine sunduğu ekstra hediyesidir. Harcadıkça kazandıran para puan sistemi sayesinde alışveriş yaptıkça kazanç sağlayacaksınız. 

Teknofinal'den yapmış olduğunuz alışverişlerden puanlar kazanmanız, kazandığınız puanları paraya çevirmeniz ve bir sonraki alışverişlerinizde indirim olarak kullanmanız için yaptığımız ekstra indirimlere Para Puan denir.

Para Puanları Nasıl Toplayabilirim?

1. Sitemize yeni Üyelik Kaydı oluşturduğunuzda, 5000 Puan kazanırsınız. Üyelik kaydı için buraya tıklayınız.  (Her 1000 puan 1 TL'ye karşılık gelir.)

2. Her alışveriş yaptığınızda, Alışveriş Tutarınızın 20 katı kadar Puan yani alışveriş tutarınızın %2'si kadar TL kazanmış olursunuz. (Örneğin 2.000 TL'lik alışveriş yaparsanız 2.000x20=40.000 puan yani 40 TL kazanmış olursunuz.)

3. Ürünlere yorum yaptığınızda 250 Puan kazanırsınız.

4. Arkadaşınıza tavsiye ettiğiniz her ürün için 1000 Puan kazanırsınız.

5. Sipariş sonrası Ankette Oy kullandığınızda 500 Puan kazanacaksınız.

Topladığım Puanlar Ne Zaman Paraya Çevrilir?

Puanlarınız 20.000 Puanı geçtiğinde; otomatik olarak “Hediye Çeki” oluşturulacak ve E-mail adresinize "Hediye Çeki Kodu" gönderilecektir. Toplam puanınızı ve hediye çeklerinizi Hesap>Hediye Çeklerim bölümünden de kontrol edebilirsiniz. (Toplam puanınız 20.000'i geçmeden hediye çeki oluşturulmaz ve puanlarınızı kullanamazsınız.)

Örneğin 55.000 Puanınız var. Bu da demektir ki Hediye Çek Tutarınız 55TL’dir. 

 

Kazandığım Hediye Çeklerini Nasıl Kullanabilirim?

 "Hediye Çeki Kodu"nuz E-Mail adresinize geldiği andan itibaren alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Hediye çekinizi kullanmak için tek yapmanız gereken sepet kısmında bulunan "İndirim Kodu" kısmına “Hediye Çeki Kodunuzu” yazmanız. İndirimi sistem otomatik olarak uygulayacaktır. Kazandığınız hediye çeklerini 100TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

NOT: Hediye çeklerinizi 1 yıl boyunca istediğiniz siparişinizde kullanabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.