ssamozzxsqweqwe21421243421a24zzz.jpg (73 KB)
Para Puan Nasıl Kazanılır?

Para Puan Nasıl Kazanılır?

08 Mayıs 2021

Para Puan nedir? ve Nasıl Kazanılır?

Para Puan, Teknofinal.com'un Bayilerine sunduğu ekstra hediyesidir. Sitemizin puan kazanma ve kazandığınız puanları kullanma sistemidir. Harcadıkça kazandıran para puan sistemi sayesinde alışveriş yaptıkça kazanç sağlayacaksınız. 

www.teknofinal.com 'dan yapmış olduğunuz alışverişlerden puanlar kazanmanız, kazandığınız puanları paraya çevirmeniz ve bir sonraki alışverişlerinizde indirim olarak kullanmanız için yaptığımız ekstra indirimlere Para Puan denir.

Para Puanları Nasıl Toplayabilirim?

1. Sitemize Yeni Üye olunduğunda, 5000 Puan.

2. Her alışveriş yaptığınızda, Alışveriş Tutarınızın 20 katı Para Puan.

3. Ürünlerde yorum yapıldığında 250 Puan.

4. Arkadaşınıza Ürün tavsiye ettiğinizde 1000 Puan.

5. Ankette Oy kullanıldığında 500 Puan kazanılacaktır.

Topladığım Puanlar Ne Zaman Paraya Çevrilir?

Puanlarınız 20.000 Puanı geçtiğinde; Teknofinal Para Puan Sistemi otomatik olarak “Hediye Çekinizi” oluşturacak ve E-mail adresinize "Hediye Çeki Kodu" gönderilecektir. Örneğin 55.000 Puanınız var. Bu da demektir ki Hediye Çek Tutarınız 55TL’dir.

 

Kazandığım Hediye Çeklerini nasıl Kullanabilirim?

 "Hediye Çeki Kodu" ‘nuz E-Mail adresinize geldiği andan itibaren tekrar alışveriş yapabilirsiniz. İndiriminizi kullanmak için tek yapmanız gereken şey sepet kısmında bulunan "İndirim Kodu" kısmına “Hediye Çeki Kodunuzu” yazmanız. İndirimini sistem otomatik olarak uygulayacaktır. Kazandığınız bu çekleri 100TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puanlarınızı "Hesabım" kısmından, "Puanlarım" ‘a tıklayarak kontrol edebilirsiniz. Bu hediye çeklerinizi 1 yıl boyunca istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.