x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)

Tekrar Yapışabilen, Yapıştığı yerden leke iz bırakmadan çok rahat bir şekilde sökülebilen ve tekrar tekrar yapıştırılabilen çift taraflı sök tak bant. Bandımız sök tak özelliktedir ve kendi üretimimiz olup Teknofinal garantisi altındadır.

Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Çift Taraflı Bantlar ve Özellikleri

Tekrar çıkarılabilme ve yapıştırılabilme özelliğine sahip olan sök tak diğer adı ile çift taraflı bant, yapıştırıp söktüğünüz yüzeyde iz ve leke bırakmaz. Çift taraflı yapışkanlı bant sayesinde hafif ürünlerinizi duvar gibi yüzeylere zarar vermeden tekrar tekrar asabilirsiniz. Uygulama yapacağınız yüzeyin temiz, yıpranmamış ve nem almamış olmasına dikkat etmelisiniz.

Beyaz çift taraflı bant, duvardan yukarıya kaldırılarak rahatça sökülebilme özelliğine sahiptir. Tekrar tekrar istenen başka bir yere yapıştırılabileceğiniz bantlarınızı uzun süre kullanabilirsiniz. Söküldüğü yerde leke iz bırakmayan ve. yapıştırılan bandın kullanıldığı yüzey ne kadar temiz ise 50 kereye kadar tekrar yapışabilme özelliğine sahiptir.

İnce çift taraflı bant, yapıştırıp söktüğünüz yüzeyde iz ve leke bırakmadığı için kullandığınız yüzeyi deforme etmez. Yapışkanlı bant sayesinde hafif ürünlerinizi birçok alana kolaylıkla konumlandırabilirsiniz.

Sök Tak Bantların Özellikleri Nelerdir?

Kaliteli çift taraflı bant bir tarafı sabit olma özelliğine sahiptir.  Bandın taşıyıcı tarafı herhangi bir yere yapıştığında kolay kolay tekrar çıkmaz. Diğer tarafı ise duvar, fayans, ahşap gibi zeminlere çok kez yapıştırılabilir. Zemine zarar vermeden, leke ve iz bırakmadan kolaylıkla çıkartılabilir.

Beyaz ve siyah bant duvardan yukarıya kaldırılarak rahatlıkla sökülebilir. Tekrar istenilen başka bir yüzeye yapıştırılabilir. Söküldüğü yerde leke iz bırakmayan ve tekrar tekrar yapıştırılabilen geniş çift taraflı bant, kullanıldığı yüzeyin temizliğine göre 50 defa kadar tekrar yapışabilir.

Çift Taraflı Bantlar ile Fonksiyonel Çözümler

Çift taraflı duvar bandı her geçen gün talebi artan yardımcı üründür. Duvar gibi yüzeylerde yapıştırma, sabitleme ve birleştirme sağlayan özel bir üründür. Sabitleme, yapıştırma ve dekor amaçlı kullanımlar için ideal çözümler sunar.

Bandın iki yüzeyinin de yapışkanlı olması günlük kullanımda kullanıcılara oldukça fayda sağlar. Fonksiyonel kullanımlarda ihtiyaç duyulan ürünlerdendir. En iyi çift taraflı bant, kalitesi ile uzun sürfe kullanım imkanı sunar.

Çift Taraflı Bantların Kullanım Alanları Nelerdir?

Sök tak duvar bandı, farklı iki yüzeyin birbirine yapıştırılmasında ve birleştirilmesinde son derece uygun çözümler üretir. Özellikle iş yerlerinde yaşanan çeşitli hasarların tamiratında, tadilatlarında, izolasyon ve çeşitli dekor amaçlı uygulamalarda sıklıkla kullanılır. Yüksek kalitede üretilen en güçlü çift taraflı bant, kullanım talimatlarına göre uygulandığında, uzun süreli bir kullanım sunar. Çift taraflı bantların kullanım alanları;

Kırılan Yüzeylerde

Beyaz ve siyah çift taraflı bant, kırılan ya da çatlayan cihazlarda, elektronik aletlerin tamirinde, kopan parçaların birleştirilmesinde ya da dekorasyon amaçlı duvara bir şey asılmasında kullanılan çok amaçlı yüksek yapıştırma gücüne sahip bantlardır.

Dekorasyon Amaçlı Asma İşlemlerinde

En kaliteli çift taraflı bant yapıştırma, birleştirme işlemlerini kolaylıkla sağlar. Bu bant gözükmeden asma işlemleri yapmanıza imkan verir. İş yerleri ya da asansörlerde önemli duyuruları, poster benzeri tanıtım afişlerini asmada büyük bir kolaylık sağlar.

Ofis ya da ev duvarına saat ve tablo gibi çok ağır olmayan nesneleri asmak için kullanılabilir. En sağlam çift taraflı bant, hafif ürünleri mükemmel şekilde sabitler. Bantların ebatları kullanım alanınıza göre çeşitliliğe de sahiptir.

Çift taraflı bantlar birçok sektörde de kullanılır. Montaj bandı; otomotiv, reklamcılık, inşaat, matbaa, elektrik ve elektronik, lojistik, medikal gibi birçok farklı sektörde kullanıldığı gibi gündelik yaşam için de pratik çözümler sunar.

Yüksek Yapıştırıcı Kuvveti Sunan Sök Tak Bantlar

Kullanılacak alana en uygun şekilde uygulayabileceğiniz çift taraflı bant ince ve geniş boyutları siyah ve beyaz renk çeşitliliği ile birleştirme ve asma gibi pek çok ihtiyaçta yüksek performans sağlar. En güçlü ve fonksiyonel yapıştırıcı türlerinden biri olarak gelişmiş çözümler sunar.

Pek çok alanda fonksiyonel olması ile tercih edilen çift taraflı bant çeşitleri yüksek kalite ve dayanım sağlayan ürünlerdir. İlk yapışma anından itibaren yüksek performans gösterir. Bantlar, farklı yüzeylerin ve yapışması zor malzemelerin birleştirilmesi ve montajında etkin bir kullanım sağlar.

Üretim özelliği sayesinde yüksek performans sunan bantlar, genleşmeyi kompanse eder. Darbeleri sönümleyen bant, çok güçlü bir bağlantı oluşturma özelliği sunar.

Çift taraflı bantlar özel olarak tasarlanmış yapısı sayesinde dekorasyon, otomotiv, perde, tekstil, kırtasiye gibi pek çok sektörde kolay ve pratik bir kullanım sunar.

Sök Tak Çift Taraflı Bant Fiyatları

Sabitleme ve yapıştırma işlemlerinde güvenilir sonuçlar elde etmeyi isteyen kullanıcılara sök tak bant ürünleri yardımcı olabilir. Bu beklentileri uygun olan çift taraflı bant ürünleri cazip fırsatlar sunar. Çift taraflı bant fiyat ve performansı ile kullanıcılardan tam not almayı başarır.

Uygun fiyatlarla satışa sunulan sök tak çift taraflı bantlar, yüzeye güçlü bir tutunma sağlar. Çift taraflı bant fiyatlarına oldukça uygun aralıklarla ulaşabilirsiniz. Bant fiyatları bütçeleri zorlamayacak seçeneklere sahiptir. Siz de çift taraflı bant malzemeleri ile hafif objelerinizi tutkala ihtiyaç duymadan duvar gibi yüzeylere sabitleyebilirsiniz.

Teknofinal kalitesi ile satın alabileceğiniz çift taraflı bantlar ile siz de pratik ve fonksiyonel bir kullanıma sahip olabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.