ZZXCZXXZ.jpg (77 KB)

Sublimasyon ve transfer baskı yaparken kullanmanız gereken orjinal inktec SubliNova transfer baskı mürekkepleri. 4 ve 6 renk sublimasyon mürekkepler.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Neden Sublimasyon Mürekkep almalıyım?

Eğer transfer veya sublimasyon baskı işiyle uğraşıyorsanız veya uğraşmayı düşünüyorsanız baskı makinelerinin yanında sublimasyon yazıcıya da ihtiyacınız olacak. Basmak istediğiniz görseli bu yazıcı aracılığıyla çıktı alacaksınız. Bu yazıcıda da sublimasyon mürekkep kullanmanız gerekecek. Dolayısıyla transfer baskı veya sublimasyon işiyle uğraşan veya uğraşacak biriyseniz sublimasyon mürekkepler sizin bir numaralı arkadaşlarınızdan biri :) 

Sublimasyon Mürekkeplerinin diğer mürekkeplerden farkı nedir?

Çoğu zaman 'mürekkep' deyip geçtiğimiz bu metaryaller aslında kendi içinde birçok farklı kola ayrılmakta. Örneğin, yazılı bir metnin çıktısını almak için kullandığımız yazıcılardaki mürekkeple fotoğraf yazıcısındaki mürekkep veya fotoğraf yazıcısındaki mürekkeple sublimasyon yazıcıdaki mürekkep birbirinden oldukça farklıdır. Takdir edersiniz ki sublimasyon yazıcıda sublimasyon mürekkep kullanılmalı. Sublimasyon yazıcınızdan sublimasyon mürekkebiyle aldığınız çıktıdaki görseli transfer baskı makinesiyle basacağınız ürüne aktarırken transfer kağıdındaki subimasyon mürekkebi kağıttan ayrılarak ürüne geçiyor. Sizin de fark edeceğiniz gibi sublimasyon mürekkepler yer değiştirme özelliğine sahip olmayan, başka bir mürekkeple aynı işlemi yapmaya kalkarsanız... yani denemeyin deriz, başarılı olmaz :)

Sublimasyon sistemleri nasıl çalışır?

Sublimasyon boyaları sublimasyon mürekkeplerinin içerisinde mikroskobik yani çok çok küçük boyutlarda katı halde bulunur. Bu mürekkep sublimasyon olan püskürtmeli yazıcınızla transfer kağıdına aktarılır. Transfer kağıdı adından da anlaşılacağı gibi sublimasyon mürekkebinin kağıttan ürüne geçmesini sağlayacaktır. Üzerinde görsel bulunan transfer kağıdını yerleştirilmesi gereken şekilde baskı yapacağınız ürüne yerleştirip transfer baskı presine koyduğunuzda yüksek sıcaklıkta boya kağıttan ayrılıp ürünün üzerine geçer. Sizin baskınız da böylelikle tamamlanmış olur. 

Sublimasyon Mürekkeplerini nereden alabilirim?

Siz de uygun fiyatlara sublimasyon mürekkepleri almak istiyorsanız sizleri teknofinal.com internet sitemize bekleriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.