x
önpecere.jpg (202 KB)

Toptan olarak satışa sunulan, Transfer ve Süblimasyon Baskı sistemine uyumlu, Düz Pres Makinelerde baskı yapabiliceğiniz, oskar, madalyon, şampiyon kupası, ödül kupası ürünlerin ekonomik fiyatlarla satıldığı kategorisidir.

Sırala
Görünüm:
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
85,01 TL
76,28 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Oskar ve Madalyonlar


Hediyelik eşya işiyle uğraşanlar için ürün çeşitliliğini sağlamak son derece önemlidir. Bu nedenle özgün tasarımlı ürünler tercih edilmesi gerekir. Sublimasyon ödül kupası, oskar ve madalyon gibi ürünler; son yıllarda kişiye özgü hediyelik eşya olarak yoğun talep görmektedir. Bu tip tasarımların üzerine isim yazılabilir ve belirli bir kişiye hitap edecek komik sözlerle daha renkli hale getirebilirsiniz.

Ödül deyince ilk akla gelenlerden olan Sublimasyon Oskar heykelciği de ürün alternatifleri arasında yer alır. Yılın en iyi oyuncusu, filmi, senaryosu gibi farklı kategorilerde ödüllerin verildiği Oskar töreninin heyecanının her eve taşınması için sublimasyon baskıya uygun olan heykelcikleri satın alabilirsiniz.

Sublimasyon Ödül Kupası


Futbol takımlarının zorlu karşılaşmalar sonunda kazandığı kupaların benzerleri de hediyelik olarak tercih edilebilir. Sublimasyon ödül kupası şeklinde bir hediye alan kişiler, başkalarının gözünde ne denli değerli olduklarını anlar. Bu tarz ürünlerin bir diğer avantajı da uzun süreli saklanabilmesidir. Sağlam ve dayanıklı yapıda olan ürünler, uzun yıllar saklansa bile herhangi bir zarar görmez ve ilk günkü görünümünden hiçbir şey kaybetmez.

Sublimasyon Madalyon


Sublimasyon madalya, Teknofinal’in geniş ürün yelpazesi içerisinde bulabileceğiniz ürünlerden biridir. Madalyonlar, klasik ve zeytin dalı tasarımlı olarak sınıflandırılır. Renk alternatifleri ise bronz, altın ve gümüş şeklindedir. Madalyonlar, hediyelik eşya olarak kullanılabileceği gibi okullarda öğrenciler arasında düzenlenen yarışmalar sonrasında dereceye girenlere sunmak için de kullanılabilir. Bunun için madalyonların üzerine okul ismi, logosu basılabilir. Madalyon içi baskı metali de size sunulan bir diğer üründür.

Sublimasyon Oskar, Kupa ve Madalyon Fiyatları


Sublimasyon şampiyon kupası
, madalyon ve Oskar ürünlerinde size sunulan uygun fiyat seçenekleri sayesinde toptan alımlarda miktarı istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Teknofinal’in kaliteli ürünleri, baskı sürecini de daha kolay hale getirir. Net anlaşılır ve uzun süre dayanıklı baskılar elde etmenizi sağlayan pürüzsüz yüzey yapısına sahip ürünler ile hem yazılar hem de görseller, kalitesini kesintisiz şekilde sürdürür. Siz de müşterilerinizi kaliteli ürünlerle buluşturmak için Teknofinal farkına güvenebilirsiniz. İstediğiniz tüm modelleri belirledikten sonra siparişinizi vererek gelen baskı taleplerine anında yanıt verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.