Toptan olarak satışa sunulan, Transfer ve Sublimasyon Baskı sistemine uyumlu, Düz Pres Makinelerde baskı yapabiliceğiniz, oskar, madalyon, şampiyon kupası, ödül kupası ürünlerin ekonomik fiyatlarla satıldığı kategorisidir.

Sıralama seçin
Görünüm:
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
33,51 TL
31,65 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Kimler Sublimasyon Oskar, Madalyon, Ödül satışı yapar?

Sublimasyon işiyle uğraşanların sıklıkla satışını yaptığı ürünlerdir bunlar. Özellikle özel günlerde kişiye özel hediyelik adıyla sattıkları için müşteriler sıklıkla bu ürünleri tercih etmektedir. Eğer siz de sublimasyon işiyle uğraşıyorsanız ve henüz bu hediyeliklerin satışını yapmaya başlamadıysanız daha fazle geç kalmayın. Teknofinal.com intenet sitemizden sublimasyon ürünlerimizi inceleyebilir ve toptan olarak oldukça uygun fiyatlara alabilirsiniz. Özellikle sevgilier günü, anneler veya babalar günü, öğretmenler günü, dünya kadınlar günü gibi özel günlerde yüksek satışlar yapabileceğiniz bu hediyelikleri kaçırmayınn!!!

Sublimasyon Oskar, Madalyon, Ödül hediyelik ürün olarak tercih edilebilir mi?

Elbette, özellikle öğretmenler günü, dünya kadınlar günü, anneler veya babalar günü gibi özel günlerde çokça satabileceğinz bu sublimasyon hediyeliklerin tüm modallerini görebilmek için sitemizi ziyaret edebilir, istediğiniz hediyeliklerden istediğiniz kadar siparış edebilirsiniz. Aynı zamanda iş arkadaşlarının da birbirine hediye edebileceği en güzel hediyeliklerden biridir sublimasyon oskarlar. Alacağınız ürünleri seçerken müşterilerinizin hoşuna en çok gidecek modelleri seçmeyi unutmayın...

Sublimasyon Oskar, Madalyon ve Ödüller kimler daha çok hangi yaş grupları arasında tercih edilir?

Bu hediyelikler kişiye özel olduğundan yaş farketmeksizin herkesin beğenisini kazanmaktadır. Müşterileriniz bu ürünleri kendisi için alabilir veya sevdiklerine hediye edebilir. Herkesin odasına veya salonuna yakışacak olan bu ürünleri teknofinal.com internet sitemizden incelemeyi unutmayın :)

Sublimasyon Oskar, Madalyon, Ödül gibi hediyelik ürünleri toptan olarak nereden alabilirim?

Sublimasyon ürünlerini toptan olarak uygun fiyatlara almak istiyorsanız sizleri teknofinal.com'a bekleriz...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.