x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Kaplaması özel hazırlanan sublimasyon transfer baskı yapabileceğiniz Seramik ve Porselen hediye Tabak toptan satışı ve fiyatları

Sırala
Görünüm:
85,44 TL
76,67 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Seramik Tabak


Sublimasyon seramik tabak
, sublimasyon baskı üzerine çalışmalar yapan firmalar tarafından talep gören bir üründür. Bu ürünün satışına tabak sergileme ayağı da dahildir. Bununla birlikte sublimasyon transfer baskı sistemine uygun üretilir. Aynı zamanda lazer baskı sistemi ile kullanılabilen ürünler de bulunur. Baskı için özel üretilen bu tabaklar; fotoğrafçılık, hediyelik eşya satan mağazalar, reklamcılık ve dijital baskı merkezleri gibi birçok alana hitap edebilir. Mesela, dijital baskı merkezleri yeni evli çiftlere özel bir baskı üretimi yapabilir ve satışa çıkarabilir.

Sublimasyon Seramik Tabak Çeşitleri


Sublimasyon seramik tabak çeşitleri
; üretilirken kullanılan malzemeye, boyutuna ve desenine göre sınıflandırılabilir. Örneğin, seramik veya porselenden üretilebilir; boyutları 15 cm, 20 cm veya 27 cm olabilir. Siz de firmanızın ihtiyacına ve müşterilerinizin taleplerine yönelik istediğiniz malzeme, desen ve boyutta olan tabaklardan sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinize ilişkin bilgilendirmeler için Teknofinal ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca siparişleriniz doğrultusunda Teknofinal’in kullanım önerilerini de dikkate almalısınız. Böylece daha göz kamaştırıcı sonuçlar elde edebilirsiniz ve müşterilerinizi daha çok memnun edebilirsiniz.

Toptan Sublimasyon Seramik Tabak


Sublimasyon seramik tabak fiyatları
için en uygun adres Teknofinal’dir.  Toptan sublimasyon seramik tabak alışverişlerinizde stok adedi, fiyat bilgisi ve üretim zamanı hakkında Teknofinal ile iletişime geçebilirsiniz. Dahası Teknofinal bayiliğinize özel fiyat fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Siz de bayilik başvuru formunu doldurarak kaliteli ve zengin ürün yelpazesine cazip fiyatlara sahip olabilirsiniz. Toptan alımlarınız sayesinde uygun fiyata kaliteli ürünler satın alarak daha fazla üretim yapabilirsiniz. Böylece daha çok müşteriye ulaşabilir ve müşterilerinizden olumlu geri dönüşler alabilirsiniz.

Sublimasyon Porselen Tabak


Porselen doğal kaynaklı hammaddelerden üretilir ve beyazlığını bu hammaddelerden alır. Bu yüzden sublimasyon porselen tabak, porselenden üretildiği için oldukça sağlıklı bir üründür. Ayrıca hem sublimasyon baskı hem de lazer baskı sistemine uygundur. Tıpkı sublimasyon seramik tabaklar gibi tabak sergileme ayağı ile birlikte satışa sunulur. Bu özelliklere sahip olması sebebiyle de sıkça tercih edilir. Bütün bunlara ilaveten Teknofinal’in satışa sunduğu değişik desenlere sahip bordürlü porselen tabaklar da bulunur. Siz de Teknofinal’in kaliteli ürün çeşitliliği ve uygun fiyatları sayesinde dilediğiniz tabakları sipariş edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.