Sublimasyon Taş Çerçeve Hediyelikler

Sublimasyon Taş Çerçeve Hediyelikler

Bugün 30’den fazla sublimasyon transfer baskıya uygun taş çerçevesini stoklarımızda bulundurarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Farklı ebat ve şekilli sublimasyon taş granit ürünlerimize www.teknofinal.com internet sitemizden ulaşabileceğiniz gibi Sirkeci merkez ofisimizde ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. İnsanların kişiye özel kalıcı hediye olarak en çok tercih ettiği ürünlere sublimasyon taş çerçeveleri hiç düşünmeden söyleyebiliriz. Farklı tarzı ile dikkat çeken granit, taş, kaya ürünlerimiz şimdi parlak olarak ta satışa sunulmuştur. Bu parlak sublimasyon taşlar sadece Final Fotoğrafçılık farkı ile satılmaktadır.

Taş Baskı Nasıl Yapılır?

Öncelikle sublimasyon baskıya uygun inkjet Epson yazıcımızda taş çerçeve ölçülerine uygun ters (ayna yansıması) şekilde çıktı alınır.

Sublimasyon taşı basacağımız düz pres ya da 3D transfer baskı makinemiz taşa uygun sıcaklık ve süreye ayarlanır. Sublime taş üzerine ısı bandı yardımıyla transfer kağıdındaki çıktı yapıştırılır ve makine içerisine konur. Taş yüzeyinin parlak veya mat olmasına bağlı olarak sürede değişiklik olabilir. Sublimasyon taş baskı makineden çıkarıldıktan sonra transfer kağıdı çıkarılır ve soğumaya alınır. 

Baskı makinenize göre uygun sıcaklık ve süreyi firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Sublimasyon taş çerçevelerimizi incelemek için tıklayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.