Sublimasyon ve Transfer Baskı Sistemine uyumlu, kişiye özel %100 kaliteli lacivert, gold, kırmızı , mavi renkli oskar madalyon ödül Plaketleri  Mini, 9x12, 12x16, 15x20 ebatlardaki, Sublimasyon Plaketlerin bulunduğu bir kategoridir. 

Sıralama seçin
Görünüm:
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
30,69 TL
28,99 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Plaketleri neden satmalıyım?

Eğer sublimasyon işiyle uğraşıyorsanız satabileceğiniz olmazsa olmazlardan biridir sublimasyon plaketler. Müşterileriniz sublimasyon plaketleri gördüğünde sevdiklerine bu hediyelikten almak isteyecektir. Ayrıca plaketlerin üzerine isim baskısı yapıyor olacağınız için kişiye özel hediyelik kategorisine ait yeni bir ürün satmaya başlamış olacaksınız. Kişiye özel hediyeliklerin de ne kadar çok ilgi gördüğünden bahsetmemize gerek yok herhalde. Müşterilerinizi daha fazla bekletmeden birbirinden güzel olan sublimasyon plaketlerden satmanızı öneririz:)

Sublimasyon Plaketleri kimler alır?

Sublimasyon plaketler tüm özel günlerde herkesin birbirine alabileceği çok şık ve herkesi mutku eden bir kişiye özel hediyelik eşyasıdır. Yaş aralığı farketmeksizin herkesin hoşuna giden bu sublimasyon plaketleri doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümü, öğretmenler günü, anneler veya babalar günü gibi tüm özel günlerde satabilirsiniz. Tüm modellerimizi görmeniz için sizleri teknofinal.com internet sitemize bekleriz.

Sublimasyon Plaketler hediyelik eşya mıdır?

Elbette, zaten hediyelik eşya olarak insanların sevdikleri için aldığı ürünlerdendir sublimasyon plaketler. Tüm özel günlerde tercih edilen bu kişiye özel hediyelikleri hâlâ satmaya başlamadıysanız müşterilerinizi daha fazla bekletmeyin deriz!!! Farklı renk ve boyutlardaki modellerimizi inceleyebilmeniz için sizleri Teknofinal'e bekliyoruz...

Sublimasyon Plaketleri toptan olarak uygun fiyatlara nereden alabilirim?

Siz de sublimasyon ürünlerini toptan ve uygun fiyatlara almak istiyorsanız sizleri www.teknofinal.com intenet sitemize bekleriz. Birbirinden sadece sublimasyon plaketler için değil, eğer diğer hediyeliklere bakmak istersiniz birbirinden güzel yüzlerce hediyelik ürünümüzle birlikte sizleri bekliyor olacağız. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.