Duvara yapışan, sök sök tak Toptan Kare Fotoğraf Çerçevelerimiz Teknofinal tarafından üretilmektedir. 20x20 cm olan toptan kare çerçevelerimizi; evde, okulda ve hatta iş yerinde kullanabilir, Harika bir dekorasyon eşyası olan bu kare çerçeveler aynı zamanda da harika bir hediyelik üründür.

Sıralama seçin
Görünüm:
70,37 TL
58,64 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Neden Sök Tak Kare Çerçeveleri kullanmalıyız?

Kare çerçeveler sayesinde hem boş kalan duvarlarınız artık daha hoş görünmeye başlayacak hem de oda gözünüze daha samimi ve hoş görünecektir. Yapışan sök sök tak kare çerçeveler sayesinde yerinde durmasından sıkıldığınız kare çerçeveleri, bulunduğu duvardan sökerek rahatça başka bir duvara başka kombinlerde yapıştırabilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve şık olan bu ürün duvarlarınızı süsleyerek sizleri mutlu edecektir. Kare çerçeveleri istediğiniz pozisyonlarda, istediğiniz konumlarda kullanabileceğiniz için duvarınızı kendi zevkinize göre düzenlemiş olacaksınız, ne harika değil mi?

Sök Tak Kare Çerçeve nedir?

Kare çerçeve, arkasındaki yapışkanlı bant sayesinde duvara yapıştırabileceğiniz ayrıca yerini beğenmediğiniz veya yerinden sıkıldığınız taktirde bulunduğu duvardan sökebileceğiniz ve bu sökme işlemi sırasında arkasında iz bırakmayan bir çerçeve türüdür. Yani şöyle; yapıştırın sonra yerini beğenmediniz mi; sökün ve başka bir yere yapıştırın. Sök, tak, sök, tak, sök, tak... Bu çerçevelerden birkaç tane alarak istediğiniz kombinasyonlarda duvarınıza dizebilirsiniz. Kendi duvarınızı istediğiniz gibi dizayn edin. Sonra beğenmediniz mi? Sökün ve tekrar takın :)

Kare Çerçeve kullanmamızın faydaları nelerdir?

Bize sorarsanız hatıraları saklamanın en güzel yolu onları fotoğraflayıp çerçevelere koymaktır; böylece hem fotoğraflarınızı güvenle saklamış olursunuz hem de onların sürekli gözünüzün önünde bulunmasını sağlamış olursunuz. Yaşadığınız her güzel an her daim sizinle olmuş olur. Bunun için de kare çerçeveler var. Kare çerçeveler sayesinde en güzel anılarınızı kolaj haline getirip duvarınızda saklayabilirsiniz. Üstelik kendi isteğinize göre söküp takabilmeniz ve arkasında iz bırakmaması ürünün en güzel özelliklerindendir. İstediğiniz gibi yapıştırın, sonra sökün ve tekrar yapıştırın.

Neden en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında?

Bunun nedeni tabii ki ürünün herkese hitap ediyor olması... Her yaş gurubuna hitap eden bir ürün de elbette ki çok tercih edilir. Kare çerçevelerden birkaç tane aldığınızda istediğiniz kombinasonlarda yapıştırabilir ve eğer beğenmezseniz söküp farklı bir kombinasyonda geri takabilirsiniz. Çivi çakma derdi yok, iz kalma  derdi yok!!! Her odaya uyum sağlayabilecek bir ürün olduğundan 'Acaba bizim salona yakışır mı?' diye bir düşünceye gerek çünkü zaten her dekorasyona uyan bir çerçeve. Aldıktan sonra fark edeceksiniz ki, eskiden  bu ürünün sizde olmaması aslında sizin için bir eksiklikmiş. Bir yandan duvarınız boş kalmıyor ve ortam daha sıcak bir hale gelmiş oluyor, diğer yandan da fotoğraflarınız her an sizlerle olmuş oluyor.

Kimler Sök Tak Kare Çerçeve kullanır?

Kare çerçeveler tüm yaş gruptarına hitap eden bir hediyelik üründür: İster bebeğinizin odasını ister çocuğunuzun odasını fotoğraflarla süsleyebilirsiniz. Salonu, mutfağı veya antreyi aile fotoğraflarıyla daha güzel ve sıcak bir hale getirebilirsiniz. İş yerinizde, grup fotoğraflarını sök tak kare çerçevelerle duvarlara yapıştırıp gelen müşterileriniz için daha samimi bir ortam sağlayabilirsiniz. Hatta isterseniz soy ağacı gibi kullanıp tüm aile ferdlerinin fotoğraflarıyla döşersiniz bir duvarı, bunlar tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Hayal edin ve ona göre duvarları doldurun :)

Kare Fotoğraf Çerçevelerinin üretimini kim yapıyor?

Yapışan Sök Tak Kare Çerçeveler Teknofinal tarafından üretilmekte olup toptan satışımız mevcuttur. 3'lü paketler halinde 20x20 kare çerçeveler ve 15'li paket halinde de 8,5x8,5 cm. Mini kare fotoğraf çerçeve olarak toptan satılan kare çerçevelerin beyaz ve siyah renkleri vardır. Toptan satın alarak istoç fiyatlarımızı yakalayabilirsiniz.

Yapışan Sök Tak Kare Fotoğraf Çerçeve Ebatları nelerdir?

Toptan ve Perakende olarak satışa sunduğumuz Yapışan Sök Tak Kare Çerçevelerin ebatları şu an için 20x20 cm. ve 8,5x8,5 cm. 'dir. Ancak çok kısa bir süre içerisinde yeni ebatlarımızda stoklarımıza girecek ve toptan kare fotoğraf çerçeve satışlarına başlayacağız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.