x

Toptan olarak satın alabileceğiniz 7,3x7,3cm, 20x20cm, 20x30cm, 30x40cm, ebatları bulunan, kendinden yapışkanlı sök tak duvar fotoğraf çerçeveleri. Her alana uyum sağlayabilen harika bir dekorasyon eşyası olan kare çerçeveleri ister boş kalan duvarlarınızda sergileyin, ister sevdiklerinize hediye olarak armağan edin. Sök tak yapışan kare çerçevelerimiz kendi üretimimizdir.

Sırala
Görünüm:
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Kare Fotoğraf Çerçevesi


Kare fotoğraf çerçevesi,
duvarlarınızı sevdiklerinizle süsleyebilmeniz için ideal bir eşyadır. Bu ürün sayesinde odanızın, ofisinizin ya da mutfağınızın duvarlarının şık ve modern bir görüntüye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin, buluğ çağındaki bireyler arkadaşlarına olan düşkünlüğü ile bilinir. Bu yüzden odalarında arkadaşlarıyla olan fotoğraflarını duvarlarına yapıştırmak isteyebilirler. Ebeveynler de bu isteği göz önünde bulundurarak çocuklarına sök tak kare çerçeve hediye edebilirler. Aynı zamanda bu ürünleri yapışkanlı dokusu sayesinde kolayca takabilirsiniz. Daha sonra dilerseniz alt taraftan yukarıya doğru kaldırarak sökebilirsiniz. Uzun süreli kullanım için bu ürünleri kullanacağınız zeminin eski veya boyası bozuk duvarlar olmamasına özen göstermelisiniz.

Kare Fotoğraf Çerçevesi Çeşitleri


Kare fotoğraf çerçevesi çeşitleri
; boyutuna, rengine ve şekline göre değerlendirilebilir. Boyutları 7,3x7,3cm, 20x20cm, 20x30cm ve 30x40cm olan bu ürünleri dilediğiniz zaman duvara yapıştırabilir, dilediğiniz zaman duvardan sökebilirsiniz. Böylece duvara çivi çakıp duvarınızı delmek ve sonrasında pişman olmak gibi bir durumla karşılaşmazsınız. İz bırakmayan yapısından kaynaklı istediğiniz kadar kombinasyon deneyebilirsiniz ve duvarınıza en çok yakışanı seçebilirsiniz. Ayrıca kare fotoğraf çerçeve gibi duvara yapıştırılabilen ürünlerin yanı sıra puzzle şeklinde olan ürünleri de masaüstü ve magnet çerçevesi olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra siyah, beyaz ve sarı gibi renk seçeneklerinden odanızın dekorasyonuna uygun olanı sipariş edebilirsiniz.

Siyah Kare Çerçeve


Siyah kare çerçeve;  
nano teknoloji ile üretilen, duvara yapıştırıldığında leke ve iz bırakmayan kaliteli bir üründür. Bu ürün siyahın her renkle uyumu ve kullanım kolaylığı sağlaması nedeniyle çokça talep görmektedir. Ayrıca yapışkanlı, sökülüp takılabilen çift taraflı bandı sayesinde duvarınızda dilediğiniz kadar farklı yerleştirme denemesi yapabilirsiniz. Denemeleriniz sonucunda en beğendiğiniz haliyle fotoğraflarınızı duvarınıza yapıştırabilirsiniz. Siz de duvarınızda görmek istediğiniz fotoğraflarınızı seçip arzu ettiğiniz miktarda kare resim çerçevesi siparişi verebilirsiniz. Böylece siyahın ve sevdiklerinizin fotoğraflarının ofisinizin şıklığına ve karizmasına eşlik etmesine izin verebilirsiniz.

Beyaz Kare Çerçeve


Beyaz kare çerçeve;
duvarda iz ve leke bırakmaması, nano teknoloji ile üretilmiş bir ürün olması sebebiyle oldukça kalitelidir. Ayrıca bu ürünlere fotoğraflarınızı yerleştirmek oldukça basittir. Ürüne parmağınızla kenarlarından bastırdığınızda içerisinde bulunan dekota boşa düşer. Bu boşluğa isterseniz fotoğraflarınızı yapıştırabilir, isterseniz de öylece koyabilirsiniz. Bu kolaylıkların yanı sıra beyaz rengin getirdiği huzur ve güven hissi sayesinde odanızda samimi bir ortam oluşmasına katkı sağlayabilirsiniz. Örneğin, yılbaşında aileniz için hediyelik kare çerçeve içerisinde fotoğraflarınızı sipariş verebilirsiniz. Bu fotoğrafları evinizin salonu ya da oturma odası gibi ailenizle birlikte bulunduğunuz alanların duvarına yapıştırabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizle mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz.

Kare Fotoğraf Çerçevesi Fiyatları


Kare fotoğraf çerçevesi fiyatları
söz konusu olduğunda en kaliteli ve en uygun adres Teknofinal’dir. Firma, farklı sayılardaki, renklerdeki ve boyutlardaki ürün çeşitliliğiyle her bütçeye yönelik alternatifler sunmaktadır. Bu alternatiflerden dilediklerinizi seçerek yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kendiniz için ve sevdikleriniz için toplu bir alışveriş yapabilirsiniz. Toptan kare fotoğraf çerçeve siparişlerinizde aldığınız miktara göre değişkenlik gösteren indirimlerden yararlanabilirsiniz. Böylece toptan alışverişlerinizde kaliteli ve çok sayıda ürünü cazip fiyatlara satın alabilirsiniz. Ayrıca bayiler için özel olarak hazırlanan olanaklardan faydalanmak isterseniz bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.