x

Toptan Pamuk Transfer Baskı Kağıdı, Tozu ve Folyo Fiyat. Koyu ve açık renkli tekstil ürünlerinin üzerine sublimasyon mürekkebi kullanılarak yapılan baskı yöntemidir.

Sırala
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Varak Transfer Malzemeleri


Tekstil ürünlerine yapılacak baskılar sırasında kullanılması gereken farklı malzemeler vardır. Baskı tozu, kağıt ve folyo olarak sıralanan bu malzemelerin her biri farklı bir amaca hizmet eder. Bu sayede yazılı ve görsel olarak yüzeylere uygulanan baskılar daha uzun ömürlü ve dayanıklı olur. Varak transfer malzemeleri, size her ne kadar en kaliteli sonucu sunabilecek yapıda olsa da kullanılacak tişört, sweat gibi ürünlerin de uygun özelliklere sahip olması gerekir. Kumaş türü ve rengi itibariyle baskıya uygun olmayan ürünler, sonucun beklentilerinize uygun olmasını engeller.

Transfer Baskı Tozu


Transfer baskı tozu
nun kullanım amacı, baskının yapışkanlığında artış sağlamaktır. Böylece kullanılan görsel, logo ya da yazı tüm detaylarıyla yüzeye aktarılır. Poliüretan, polyester, polyamid gibi farklı toz türleri vardır. Bu türler, kalın ve ince yapıda olacak şekilde birbirinden ayrılır. En kaliteli sonuçları almak için genellikle ince yapıda olan tozlar tercih edilir. Transfer baskı şekeri olarak da adlandırılan bu ürün, işlem sırasında erir. Bu erime neticesinde de yapışkanlığı ortaya çıkarır.

Transfer Baskı Kağıdı


Transfer baskı kağıdı
, sürecin ilk aşamasında kullanılan bir üründür. Tekstil ürününün üzerine uygulanması planlanan resim ya da yazılar, ilk önce makineden kağıda aktarılır. Bu aktarım sonrasında ise kağıda yüzeye yapışmasını kolaylaştırmak için toz uygulaması yapılır. Teknofinal size 10’lu paketler halinde baskı kağıtları sunar. Pamuklu transfer baskı kağıdı paketlerinden istediğiniz sayıda satın alarak müşterilerinizin taleplerini kolayca karşılayabilirsiniz.

Transfer Folyosu


Altın ve gümüş renginde olan beş adet transfer folyosunun yer aldığı paketler, baskıları renklendirmek için kullanılır. Kağıttan yüzeye aktarılan görseller ve yazıların folyonun rengini almasını sağlayan işlem, oldukça kısa sürede tamamlanır. Bu işlem baskı sürecinin de son adımıdır. Tişörtler, sweatler ve farklı kıyafetler, folyo aracılığıyla nihai yapısına kavuşur.

Kadınlar, erkekler ve çocuklar tarafından sıklıkla kullanılan baskı ürünler, her zaman kalitesini korumaya devam eder. Renklerinde solma, yazılarında silikleşme meydana gelmeyen kıyafetler üretmek istiyorsanız, siz de Teknofinal ayrıcalığına sahip Varak transfer malzemelerini toptan satın alabilirsiniz. Böylece firmanızda hata payı sıfıra iner ve baskı süreci daha da kolaylaşır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.