x

Aşağıdaki ürün listesinin dışında
isterseniz sol taraftaki kategorilerimizden daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
14,65 TL
13,67 TL (KDV Dahil)
%7 indirimli
22,79 TL
16,28 TL (KDV Dahil)
%29 indirimli
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

En Kaliteli Yapışkanlı Kare Çerçeveler

Yapışkan kare çerçeve tasarımları, mekanı dekore etmek için duvara asılan ürünlerdir. Ürünlerin kolay kullanımı ve iz bırakmaması, kullanıcılar tarafından en beğenilen özellikleridir. Çerçeveyi, düz ve temiz zeminlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yapışkanlı kare çerçeve toptan seçeneğini değerlendirerek, evinizin birçok alanında bu çerçevelerden yararlanabilirsiniz.

Çivi gibi delici aletler kullanmadan sabitlemenize imkan tanıyan sök tak kare çerçeve salon ya da dinlenme odalarınızda kullanabileceğiniz ürünlerdir. Dayanıklılıkları ile dikkat çeken, kaliteli materyallerden tasarlanan kare çerçeve çeşitlerinin sabitlenmesi oldukça kolaydır. Bu sayede ürünlerin düşme, kırılma ya da zarar görme risklerini de ortadan kaldırabilirsiniz. Yapışkanlı çıta çerçevesi sayesinde toz, kir ve nem gibi durumlardan da koruma sağlayabilirsiniz. Tasarımı ve işleviyle beğeni toplayan birbirinden farklı renk ve boyutlara sahip yapışkanlı çerçevelere Teknofinal üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Yapışkan Çerçeve Modelleri

Kendinden yapışkanlı sök tak çerçeve modelleri, hem işletmelerde hem de evlerde kullanılabilir. Konaklama hizmeti veren mekanlar, misafirlerini ağırladıkları resepsiyon alanlarında dekorasyona oldukça özen gösterir. Böylece konaklayan misafirler, mekanda bir sıcaklık hisseder ve işletmeyi tercih etmeye devam eder. Siz de çalışma alanlarınızda ya da evinizde kullanışlı ve ekonomik yapışkanlı fotoğraf çerçeve modellerini tercih edebilirsiniz.

Sök tak çerçeve toptan satın alma imkanı ile dilediğiniz adette ürüne sahip olabilirsiniz. Plastik gibi sert materyallerden tasarlanan çerçeveler, hafif olmaları sayesinde duvarı herhangi bir zarara karşı da korur. Bakımları ve kullanımları pratik olan bu ürünler farklı renk seçeneklerine sahiptir. Kare beyaz çerçeve kadar ilgi gören siyah çerçeveler de kullanıcılar tarafından çok beğenilir.

Çerçeveleri kullanmak için ihtiyaç duyacağınız yapıştırıcılar, ürünle birlikte gönderilebilir. Ek bir malzemeye ihtiyaç duymadan yapışkanlı çerçeveleri dilediğiniz yüzeye kolayca sabitleyebilirsiniz. Farklı boyutlarda tasarlanan yapışkanlı çerçevelere Teknofinal’den ulaşabilirsiniz.

Uygun Sök Tak Çerçeve Fiyat Seçenekleri

Yapışkanlı resim çerçevesi satın alırken ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeniz, bütçenizi öngörmeniz açısından önemlidir. Dekorasyon amaçlı tercih edeceğiniz kare çerçeve modelleri boyut, kalite, marka ve kullanım amacı yönünden farklı fiyatlarla satışa sunulur. Kullanacağınız alanın özellikleri de ürün seçiminde önemli bir kriterdir. Mutfağınızda veya salonunuzda kullanacağınız bir yapışkanlı kare çerçeve ile işletmenizde kullanacağınız yapışkanlı çerçeve aynı renk ve özelliklere sahip olmayabilir.

Bu sebeple küçük kare çerçeve kullanacağınız alandaki eşyaları ve kullanım amacınızı belirleyerek ürün seçiminizi yapabilirsiniz. Toptan yapışkan kare çerçeve fiyat konusunda bütçe dostu olan ürünlerdir. Bütçenizi zorlamadan satın alabileceğiniz kare çerçeveleri dilerseniz sevdiklerinize hediye olarak da satın alabilirsiniz. Yapışkanlı resim çerçevesinin tüm çeşitlerini Teknofinal üzerinden toptan satın alma avantajları ile satın alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Yapışkanlı Çerçeve Yorumları

Yapışkanlı duvar çerçeve çeşitleri yaşam alanlarına renk katmak için tercih edebileceğiniz, uygun fiyatlı ürünlerdendir. Dilerseniz aile fotoğraflarınızı dilerseniz manzara gibi fotoğrafları farklı renklere sahip olan çerçevelerinizde sergileyebilirsiniz. Satın alabileceğiniz arkası yapışkanlı çerçeveler, farklı boyut ve renklerde satışa sunulur.

Beyaz kare çerçeve özellikle koyu renkli duvarlarda kullanıcıların ilk tercihidir. Siyah kare çerçeve ise açık renkli duvarlarda ve ofis ortamında sıklıkla tercih edilir. Ürünlerin tasarımında farklı kalitelerde malzemeler kullanılır. Bu nedenle malzemelerin fiyatları, kullanım ömürleri ve dayanıklılıkları birbirine göre farklı olabilir. Duvara yapışkanlı çerçeve seçerken müşterilerin tavsiye ve görüşlerinden de yararlanabilirsiniz. Kullanıcı tavsiyeleri, ürünleri satın alan ve deneyimleyen müşteriler tarafından yapılır. Çerçevelerin kullanım alanları, şekilleri, dayanıklılıkları ya da materyal kaliteleri hakkında yorumlardan bilgi alabilirsiniz. Seçiminizi kısa sürede yapmanıza sağlayan bu öneriler sayesinde kararsızlığınızı giderebilirsiniz. Teknofinal üzerinden belirlediğiniz ürünü toptan fiyat imkanları ile satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.