Bayilik Bilgilendirmesi
14.01.2014

  Firmamız yenilenen arayüzü ile sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için özel fiyat ve kampanyalar oluşturacaktır. Bayimiz olan Fotoğrafçılar, Copy Centerlar, Promosyon Şirketleri, Kırtasiyeler gibi satış amacı taşıyan firmalara yönelik olan bu yeni sistemimiz ile sitemizdeki tüm ürünlerde size ait hazırlanan fiyat ve kampanyaları görebilecek ve alışveriş yapabileceksiniz.

Yenilenen bu arayüz ile son kullanıcılar bayi fiyatlarını göremeyecek.

Bayi Nasıl Olurum?

  Satış amacı taşıyan bir firma veya şirket iseniz özel kampanya ve fiyatlardan yararlanmak için sitemize üye olmanız yeterli olacaktır.  Üye olurken lütfen Firma Adınızı, Vergi Dairenizi ve Vergi Numaranızı doğru olarak yazdığınızdan emin olunuz Çünkü üyeliğiniz sonucunda e-mail adresiniz ve üye bilgileriniz Teknofinal yetkilisi tarafından kontrol edilecek. Uygun kriterleri taşımanız durumunda telefon ile size haber verilecek ve bayi grubuna dahil edileceksiniz.

Bayi grubuna dahil edilen müşterilerimiz en kısa sürede bilgilendirelecek ve artık sitemizdeki bayi fiyatlarını ve kampanyaları kendisine özel olarak görebilecektir.

Bayilerimize özel fiyat ve kampanyalar 1 Şubat'tan itibaren aktifleştirilecektir.

Bayi Olmanın Avantajları


- Sitemize üye olup bayi grubuna dahil edildikten sonra her alışverişinizden parapuan kazanacaksınız ve bu puanlarla sonraki alışverişlerinizde hediye çeki olarak indirim kazanabileceksiniz.

- Kampanyalarımızdan, indirimlerimizden, haftanın ürünlerinden ilk siz haberdar olacaksınız.

- Yeni ürünlerden, gelişen sublimasyon baskı tekniklerinden, site güncellemelerinden haberdar olabileceksiniz.


Soru ve Görüşleriniz için 0 212 514 37 88 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da info@teknofinal.com adresine mail atabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Aldığınız Ürünler Patentli mi? Siparişi başlıklı makalemizde
 aldığınız ürünlerin patentli olup olmadığı hakkında  bilgiler verilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.