x
önpecere.jpg (202 KB)

inkjet fotoğraf baskı yazıcılarında kullanabileceğiniz parlak, satin, mat, a3, a4, 13x18, 15x21, 20x30, 30x40 ölçüleri agfa fotoğraf baskı kağıtları ve fiyatları toptan olarak satışa sunulduğu kategoridir.

Sırala
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Agfa Fotoğraf Kağıdı

 

Teknolojinin gelişmesi ile yaygınlaşan dijital fotoğrafçılığa rağmen basılı fotoğrafları biriktirmek de nostaljik bir hobi olarak halen meraklıları tarafından halen devam ettiriliyor. Anılarımızı ölümsüzleştirdiğimiz fotoğrafları cep telefonları, bilgisayarlar, tabletler ve dijital çerçeveler gibi elektronik aletlerde saklamak yerine fotoğraf kağıtlarına bastırarak duvar ve masa çerçeveleri ile albümlerde saklamak günümüzde de rağbet gören bir etkinlik şeklinde karşımıza çıkıyor.

 

Fotoğrafları basılı elde etmek için gerekli olan ise fotoğraf kağıtları. Sadece profesyonel fotoğrafçıların değil, fotoğraflarını klasik yöntemlerle muhafaza etmek ve sergilemek isteyenlerin de gereksinim duyduğu fotoğraf kağıtları yazı yazmak için kullandığımız kağıtlardan oldukça farklı özelliklere sahip ürünlerdir.

 

Fotoğraf kağıtları normal kağıtlardan daha kalın ve ön yüzleri parlaktır. Bu kağıtların kalın olmasının sebebi kağıdın ışığa duyarlı parlak bir tabaka ile kaplanmış olmasıdır. Işığa duyarlı tabaka kağıdın dayanıklı olmasının yanında ve kaygan bir yüzey de sağlar. Bu tabaka sayesinde ideal kağıt kalınlığından daha kalın ve sağlam olan fotoğraf kağıtlarına aktarılacak görüntü yüksek kalitede olur.

 

Fotoğraf kağıtlarına profesyonel baskı makineleri ve her tür yazıcı ile görüntü aktarılabilir. Fotoğraf basma işlemi için kullanılan fotoğraf kağıdının boyutları ve özellikleri ile kalitesi bu hangi fotoğraf kağıdını satın almanız gerektiği konusunda fikir verir. Bu ürünlerde en iyi sonucu almak için ise Agfa fotoğraf kağıdı çeşitlerini tavsiye ederiz.

 

Fotoğraf Kağıtlarının Kalitesi Neden Önemlidir?

 

Kimilerinin 'alt tarafı kağıt' deyip geçtiği ama aslında fotoğraf kalitesini etkileyen en önemli etkenlerden biri olan fotoğraf kağıtları, fotoğraf baskısı için özel olarak üretiliyor. Fotoğraflardaki boyaların canlı bir şekilde fotoğraf kağıdının üzerinde kalabilmesi, güneşte solmaması, normal kağıtları etkileyecek olumsuz faktörlerden etkilenmemesi gibi özelliklere sahip olabilmeleri için fotoğraf kağıtlarının yapısında katmanlar bulunur.

 

Bu katmanlar fotoğraf kağıdının istenilen performansa ulaşmasına yardımcı olur. Dolayısıyla kaliteli fotoğraf baskılarına ulaşmak istiyorsanız bunun yolu kaliteli fotoğraf kağıtlarından geçiyor.

 

Agfa Fotoğraf Kağıtları Neden Tercih Edilir?

 

Canlı ve keskin baskı sonucu almak isteyenlerin beğenisini kazanan Agfa fotoğraf kağıtlarını tüm yazıcılarda kullabilirsiniz. Güneş ışınlarına karşı dayanıklı olan Agfa inkjet fotoğraf kağıtları, su geçirmez özelliğiyle herkesin beğenisini kazanmaya devam etmekte.

 

Tercih ettiğiniz boyutlarda fotoğraf kağıtlarını teknofinal.com internet sitemizden inceleyebilir ve alabilirsiniz.

 

Agfa Fotoğraf Kağıtlarının Özellikleri Nelerdir?

 

Tüm inkjet yazıcılarda kullanabileceğiniz Agfa fotoğraf kağıtları, hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Güneş ışığına karşı dayanıklı olup su geçirmeyen özelliğe sahiptir.  Agfa inkjet fotoğraf kağıtlarını alırken isteğinize göre mat (satin) veya parlak tercih edebilirsiniz. İstediğiniz boyutlarda fotoğraf kağıtlarını teknofinal.com'dan seçebilirsiniz.

 

Agfa Fotoğraf Kağıtlarını Nereden Alabilirim?

 

Fotoğraflarınızı kağıt üzerine yüksek kalitede aktarmak ve uzun süre saklamak için Agfa inkjet fotoğraf kağıdı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Agfa fotoğraf kağıtlarını suya dayanıklı, güneşte solma yapmayan ürünler olup parlak ve mat seçenekleri ile sizlere sunuluyor.

 

Ayrıca tüm yazıcılara uyumlu olan bu kağıtlar mürekkebin hemen kurumasını da sağlayacak biçimde üretildiğinden profesyoneller dışında da herkesin baskı yapabilmesine olanak tanıyor.

 

Agfa inkjet fotoğraf kağıdı çeşitlerinin farklı boyutlarına ihtiyaç ve isteklerinize göre Teknofinal’den sahip olabilirsiniz. Teknofinal’de Agfa 10x15 fotoğraf kağıdı çeşitlerinde 4R modelleri bulabilir, 5R Agfa 13 x18 fotoğraf kağıtları ile fotoğraf baskısında en çok tercih edilen A5 boyutuna sahip Agfa fotoğraf kağıdı 15 21 ve büyük boyutlu fotoğraflarınız için A4 Agfa fotoğraf kağıdı 20 30 ebatlarındaki ürünleri de toplu şekilde Teknofinal’den alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.