x

inkjet fotoğraf baskı yazıcılarında kullanabileceğiniz parlak, satin, mat, a3, a4, 13x18, 15x21, 20x30, 30x40 ölçüleri agfa fotoğraf baskı kağıtları ve fiyatları toptan olarak satışa sunulduğu kategoridir.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Fotoğraf Kağıtlarının kalitesi neden önemlidir?

Kimilerinin 'alt tarafı kağıt' deyip geçtiği ama aslında fotoğraf kalitesini etkileyen en önemli etkenlerden biri olan fotoğraf kağıtları, fotoğraf baskısı için özel olarak üretiliyor. Fotoğraflardaki boyaların canlı bir şekilde fotoğraf kağıdının üzerinde kalabilmesi, güneşte solmaması, normal kağıtları etkileyecek olumsuz faktörlerden etkilenmemesi gibi özelliklere sahip olabilmeleri için fotoğraf kağıtlarının yapısında katmanlar bulunur. Bu katmanlar fotoğraf kağıdının istenilen performansa ulaşmasına yardımcı olur. Dolayısıyla kaliteli fotoğraf baskılarına ulaşmak istiyorsanız bunun yolu kaliteli fotoğraf kağıtlarından geçiyor.

Agfa Fotoğraf Kağıtları neden tercih edilir?

Canlı ve keskin baskı sonucu almak isteyenlerin beğenisini kazanan Agfa fotoğraf kağıtlarını tüm yazıcılarda kullabilirsiniz. Güneş ışınlarına karşı dayanıklı olan Agfa  inkjet fotoğraf kağıtları, su geçirmez özelliğiyle herkesin beğenisini kazanmaya devam etmekte. Tercih ettiğiniz boyutlarda fotoğraf kağıtlarını teknofinal.com internet sitemizden inceleyebilir ve alabilirsiniz.

Agfa Fotoğraf Kağıtlarının özellikleri nelerdir?


Tüm inkjet yazıcılarda kullanabileceğiniz Agfa fotoğraf kağıtları, hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Güneş ışığına karşı dayanıklı olup su geçirmeyen özelliğe sahiptir.  Agfa inkjet fotoğraf kağıtlarını alırken isteğinize göre mat (satin) veya parlak tercih edebilirsiniz. İstediğiniz boyutlarda fotoğraf kağıtlarını teknofinal.com'dan seçebilirsiniz.

Agfa Fotoğraf Kağıtlarını nereden alabilirim?


Agfa inkjet fotoğraf kağıtlarını teknofinal.com'dan uygun fiyatlara toptan olarak alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.