PUAN SİSTEMİ
  İnternet sitemiz üzerinden alışveriş yapan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Yıllar önce sadece tanıtım amacı ile kurduğumuz internet sitemiz 3000'in üzerindeki kullanıcı sayısı ile bugün aranılan ve kullanıcıların isteğine göre geliştirilen site olma özelliğindedir.

   Bugün geldiğimiz noktada ise bundan böyle sitemize "YENİ ÜYE OLAN", "ALIŞVERİŞ YAPAN", "YORUM YAPAN", "OY KULLANAN" VE "TAVSİYE EDEN" kullanıcılarımız Para Puan kazanacaklardır.

      AYRINTILAR:

  1. Sitemize Yeni Üye olunduğunda, 5000Puan= 5TL
  2. Alışveriş Yapıldığında, Alışveriş Tutarının %3 'ü kadar
  3. Ürünlerde yorum yapıldığında 250Puan= 0,25TL (ürün başına)
  4. Arkadaşa Ürün tavsiye edildiğinde 1000Puan= 1,00TL (tavsiye başına)
  5. Ankette Oy kullanıldığında 500Puan =0,50TL kazanılacaktır.

        Puanlar en düşük 25.000 puan olduğunda sistemdeki kullanıcıya otomatik olarak "Hediye Çeki Kodu" gönderilecek ve Sizler bu Hediye Çeki ile alışverişlerinizde indirim alabileceksiniz. Örnek: 25.000=25TL. Kazandığınız hediye çeklerinizi 100TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken e-mail adresinize gelen Hediye Çeki kodunuzu "İndirim Kodu" alanına girip "uygula" butonuna basmaktır. Eğer Hediye Çeki Kodunuzu unutursanız, Üye Girişi bölümündeki "Hediye Çeklerim" alanından tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Artık alışveriş yaptıkça para kazanma keyfi Teknofinal'de. Kazandığımızı, bundan sonra küçükte olsa sizlerle paylaşacağız. Kaliteli Hizmet, Kaliteli Ürün ve Güvenli alışverişin adresi www.teknofinal.com.

Bir önceki yazımız olan Bayilik Bilgilendirmesi Siparişi başlıklı makalemizde
 bayi nasıl olunur ve bayi olmanın avantajları hakkında  bilgiler verilmektedir.

        

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.