x
ÇERÇEVE PENCERE-KAMPANYA.jpg (95 KB)
Doğum Günlerinde Ne Hediye Alınır? Ne Hediye Satılır?

Doğum Günlerinde Ne Hediye Alınır? Ne Hediye Satılır?

11 Haziran 2021

Herkesin sabırsızlıkla beklediği o özel gün , doğum günü, yaklaşırken akıllarını tek bir  soru kurcalar: 'Acaba bu yıl bana ne hediye alınacak?' Tabi bu soru diğerlerinin aklına 'Acaba bu yıl ne alsam?' diye gelirken satıcıların aklında da 'Doğum günlerinde en çok hangi hediyelik satılır?'  olarak şekilleniyor. Biz de sizlere güzel öneriler sunmak açısından bu blog yazısını oluşturalım dedik, keyifli okumalar dileriz :)

Öncelikle çay/kahve düşkünleri için doğum günü hediyesi olarak vazgeçilmez olan hediyeliklerden biriyle başlayalım: Kişiye özel kupa bardaklar. Cinsiyet veya yaş farketmeksizin herkesin çok beğendiği kupa bardaklar kişiye özel oluşlarıyla daha da önem kazanıyor. En unutulmaz anların fotoğraf baskısının yapıladığı kupaların birçok farklı tasarımının da olduğu unutulmamalı, tüm modelleri inceleyerek en beğendiğinizi seçmenizi öneriririz. Kupa demişken, sihirli kupalardan bahsetmeden de geçmeyelim: Normalde simsiyah bir kupayken içerisine doldurulan sıcak içecekle birlikte kupadaki esas fotoğraf ortaya çıkıyor yani kendisi harika bir doğum günü hediye adayı... Sadece kupalar değil, 'Bir fincan kahvenin kırk yıl hatrı vardır.' sözünden yola çıkılarak kişiye özel baskılı Türk kahve fincanı da çok güzel bir hediyelik olarak tercih edilebilir. 

Diğer bir seçenek olarak sevdiklerinizin her daim gözünün önünde kalmayı başarabilecek sublimasyon yastıkları önerebiliriz: Kare, daire, kalpli... Sevgiliniz veya eşiniz için alıyorsanız kalpli, arkadaşlarınız veya aile ferdleriniz içinse kare veya daire, fanatik tanıdıklarınız için taraftar yastıklarını ve daha diğer tüm güzel tasarımlarımızı sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Hazır tekstil ürünlerinden bahsetmişken kişiye özel sublimasyon baskılı t-shirtlerden de bahsedelim. Müşterilerinizin seçtiği fotoğrafları t-shirte basarak onlar için güzel bir hediye seçeneği oluşturabilirsiniz.

Veee birbirinden güzel tasarımları, marjinallikleri ve ışıltılarıyla herkesin beğenisini kazanan hareketli çerçevelerimizden bahsedelim... Eğer hediyeyi vereceğiniz kişiyle bol bol fotoğraf çekilmişseniz içerisine bol bol fotoğraf koyabileceğiniz birbirinden farklı tasarımları, boyutları, ve renkleriyle dönme dolap çerçeveleri tercih edebilirsiniz. Manyetik küp sihirli fotoğraf çerçeveleri de yine çok tercih edilen çerçeve modellerimizden biridir. Birçok farklı rengi bulunan bu çerçevelerimizden de bahsedecek olursak; fotoğrafların bulunduğu küp manyetik alan içerisinde resmen havada asılı duruyor, sihirliymiş gibi. Eğer manyetik alandan çıkarmayacak şekilde döndürürseniz havada asılı bir şekilde dönüyor. Harika değil mi? Herkesin çok beğendiği bir hediyelik olduğunu tekrardan vurgulayarak diğer hareketli çerçevelerimize de sitemizden göz atmanızı tavsiye ediyoruz :) 

Sevdiklerinize birbirinden güzel modelleriyle fotoğraf albümü de hediye edebilirsiniz, dijitalde saklanan fotoğraflara albümde bakmanın farklı bir hava kattığını herkes bilir, siz de onlara bu zevki tattırabilirsiniz. Özellikle diğer bir adı 'anı defteri' olan kendin yap albümlerle fotoğrafların yanlarına güzel sözler yazarak onları mutlu edebilirsiniz. 

Biz sizlere güzel hediye fikirleri vermesi açısından bu yazıyı sunuyoruz. Elbette daha bir çok hediye çeşidi bulunuyor. Tüm ürünleri incelemek isterseniz sizleri Teknofinal'e bekleriz.

Bu blog yazımızı da inceleyebilirsiniz: Süblimasyon Mürekkep Nedir?

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.