Toptan satılan kişiye özel kendin yap fotoğraf albüm ve fiyatları %100 kalitesiyle ve özel olarak tasarımıyla, içerisine istenilen miktarda ve ebatlarda fotoğraf koyulabilen, müşterilerin gözdesi desenli, yazılı, renkli çıkartmalı fotoğraf albümlerini %100 Güvenli Alışveriş ile satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Kendin Yap Fotoğraf Albümü nedir?

Anı defteri olarak da bilinen kendin yap fotoğraf albümleri, adından da anlaşılacağı gibi aslında fotoğraf albümüdür diyebiliriz. Fakat kendin yap albümlerin diğer albümlerden ayrılan en büyük özelliği; sayfalarını sizin dizayn etmeniz! İstediğiniz fotoğrafı istediğiniz şekilde (ister yatay ister dikey hatta isterseniz eğik bir açıyla belki de asimetrik bir şekilde) sayfalara rengarenk çıkartmalarla kolayca yapıştırabiliyorsunuz. Sadece bu kadar da değil; üstelik bu fotoğrafları yapıştırdığınız sayfaların üzerlerine yazı da yazabilirsiniz. Genelde hediye olarak tercih edilen kendin yap fotoğraf albümlerini kendiniz için de alabilir ve fotoğraflarınızı içine istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz.

Kendin Yap Fotoğraf Albümleri neden çok tercih edilir?

Kendin yap fotoğraf albümlerinin çok tercih edilmesinin birçok nedeni vardır. Bunların bazılarından bahsedelim: Albümün sayfalarının kullanan kişi tarafından dizayn ediliyor olması albüme kişiye özel dokunuşlar katmaktadır, ayrıca fotoğrafların yapıştırılmasında kullanılan renkli çıkartmalar albümü ve fotoğraflarınızı daha sevimli hâle getiriyor ve tabii ki bu da bu albümlerin tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden biridir. Fotoğrafların bulunduğu sayfalara notlar yazılabiliyor olması ve bu yazıları direkt fotoğrafın bulunduğu sayfanın istediğiniz bölümüne yazabiliyor olmanız da yine bu albümlerin en sevilen özelliklerindendir.

Kendin Yap Fotoğraf Albümleri kimler tarafından tercih edilir?

Hazırlaması eğlenceli, içini açıp bakması çok keyifli olan bu fotoğraf albümünü her yaş aralığı tercih edebilmekte olup özellikle gençler arasında çok yaygın olan bir hediyelik eşyadır. Çoğu kişi kendin yap fotoğraf albümlerini kendileri hazırlayıp sevdiklerine hediye ederken bazıları da bu albümleri kendileri için hazırlamaktadır. Yani, ister kendiniz için ister sevdiklerinize hediye etmek için tercih edilebileceğiniz çok sevilen anı defterlerini kaçırmayın deriz. 

Kendin Yap Fotoğraf Albümleri hediyelik eşya olarak tercih edilebilir mi?

Elbette, kendin yap fotoğraf albümleri yani diğer adlarıyla anı defterlerimiz hediyelik olarak da sıklıkla tercih edilir. Albümün içini kendi zevkinize göre dolduracağınız ve içerisine hediyenin sahibiyle beraber çekildiğiniz fotoğrafları koyacağınız için hediyeniz kişiye özel olmuş olacaktır. Sevgililer gününde, yıl dönümleride, yıl başında, anneler ve babalar günlerinde, doğum günlerinde... kısacası tüm özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Toptan olarak nereden alabilirim?

Eğer siz de toptan olarak alıp kendi müşterilerinize satmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Teknofinal olarak toptan ve perakende satış yapıyoruz. İstediğiniz hediyelik ürünü toptan olarak uygun fiyatlara alabilirsiniz. Toptan fiyatlarımızdan faydalanmak için sitemize bayi olmanız gerektiğini unutmayın! Bunun için öncelikle sitemizdeki bayilik formunu doldurmalısınız, sonrasında mesai saatleri içerisinde müşteri temsilcimiz bayiliğinizi onayladığında toptan fiyatları görebilecek ve bu fiyatlardan yararlanabileceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.