x
ÖN-PENCERE.jpg (54 KB)

Toptan satılan kişiye özel kendin yap fotoğraf albüm ve fiyatları %100 kalitesiyle ve özel olarak tasarımıyla, içerisine istenilen miktarda ve ebatlarda fotoğraf koyulabilen, müşterilerin gözdesi desenli, yazılı, renkli çıkartmalı fotoğraf albümlerini %100 Güvenli Alışveriş ile satın alabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
187,06 TL
119,33 TL (KDV Dahil)
%36 indirimli
174,16 TL
133,52 TL (KDV Dahil)
%23 indirimli
174,16 TL
133,52 TL (KDV Dahil)
%23 indirimli
174,16 TL
133,52 TL (KDV Dahil)
%23 indirimli
174,16 TL
133,52 TL (KDV Dahil)
%23 indirimli
174,16 TL
133,52 TL (KDV Dahil)
%23 indirimli
174,16 TL
133,52 TL (KDV Dahil)
%23 indirimli
174,16 TL
133,52 TL (KDV Dahil)
%23 indirimli
241,89 TL
193,51 TL (KDV Dahil)
%20 indirimli
190,29 TL
153,84 TL (KDV Dahil)
%19 indirimli
112,88 TL
98,69 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

KENDİN YAP FOTOĞRAF ALBÜMÜ

Anıların en güzel ve kalıcı belgesi olan fotoğrafları bir arada tutmak, onları uzun süre muhafaza edebilmek adına kullandığımız albümler, anılarınızı saklamak için en ideal ve düzenli yöntemdir. Deri görünümlü, kapak kısmında fotoğraf yapıştırma imkânı sunan albümler,100 adet, 200 ya da daha fazla fotoğraf saklamak için tercih ettiğimiz 500 adet fotoğraflar için sunulan ve yıllardır kullandığımız albüm seçenekleri vardır. Ancak şimdilerde, yıllardır kullandığımız klasik albüm seçenekleri yanında daha farklı tasarıma sahip, tercihe göre oluşturabileceğiniz albüm seçenekleri de rağbet görmektedir. Bu yeni tasarımı ile çok sık tercih edilen fotoğraf albümlerinin başında kendin yap albüm niteliği taşıyan, adeta kendi fotoğraf albümünü yap dedirten albümler, öncelikli sırada yer almakta ve dikkat çekmektedir. Bu ürünlere ulaşabileceğiniz en güvenilir adres olan Teknofinal güvencesi ise bu özel tasarımları edinebileceğiniz güvenilir bir kaynak oluşturmaktadır. Teknofinal, müşterileriniz için temin edebileceğiniz kendin yap fotoğraf albümü çeşitleri ile müşterilerinize ve sevdikleri için tasarlayacakları anı defteri ve albüm niteliğindeki bu ürünleri temin edebileceğiniz en kaliteli ürünler ve güvenilir koşulları ile sizlere ve müşterilerinize farklı albüm oluşturma seçenekleri sunuyor.

Kendin Yap Fotoğraf Albümü Nedir?

Klasik albümlerin anı saklamak konusunda oldukça yardımcı olduğu bir gerçek olmakla beraber,  alışılmış albümlerin dışında olan kendin yap fotoğraf albümü ise şimdilerde oldukça rağbet gören ve en çok tercih edilen albüm olma niteliği taşımaktadır. Peki kendin yap fotoğraf albümü nedir? Kişiye kendi anlarını, kişisel tasarımına göre saklama fırsatı sunan bu albümler bir çeşit fotoğraflı anı defteri niteliği taşıyan albümlerdir. Yani anı defteri olarak da kullanılan bu albümler fotoğraflarınızı saklarken, anılarınıza dair küçük notlar düşebileceğiniz, fotoğraflı birer anı defteri olarak kullanılmaktadır. Bu albümler adından da anlaşılacağı üzere, kişiye kendi fotoğraflarını albüm içerisinde dizayn edebilme, anılarını ve anılarına dair duygularını, fotoğraf ve o ana dair notlarla bir ömür saklayabilme fırsatı sunan albüm çeşitleridir. Yeni dönem anı defteri niteliği taşıyan bu albümler Teknofinal güvencesi ve çeşitliliği ile toptan ve perakende alımlar için, uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bu albümler içerisinde, Sonbahar desenli kendin yap fotoğraf albümü, sinema klaket tasarımlı kendin yap fotoğraf albümü, Deri cilt kendin yap fotoğraf albümü gibi farklı tercihlerde bulunabileceğiniz kendin tasarla fotoğraf albümü ve defter seçenekleri, müşterilerinizin kişisel zevkleri ya da sevdiklerine özel tasarlayabilecekleri, oldukça farklı seçenekler olarak satışa sunulmaktadır.

Kendin Yap Fotoğraf Albümü Kimlere Hazırlanabilir?

Müşterilerinize sevdikleri, hayatlarının adeta birer parçası olarak yer edinmiş kıymetli kişileri için farklı bir fotoğraf albümü olarak sunabileceğiniz bu özel kendin yap albüm defter nitelikli hediye anılara ve kişilere verilen değeri göstermek adına önemli bir hediye seçeneği olarak çok sık tercih edilmektedir. Kendin yap nitelikli fotoğraf albümleri, anılarınızı paylaştığınız, hayatınızın hassas noktalarına bir kez olsun dokunmuş, yüreğinizde yer eden ve hayatınızın önemli bir parçası olan herkese armağan edilebilecek bir üründür. Birlikte bir şeyler paylaşmaya başladığınız, paylaştığınız ve sizin için önem arz eden herkese sunulabilecek en güzel armağan, kendin tasarla albüm defterlerdir.

Kendin Yap Fotoğraf Albümü Çeşitleri Nelerdir?

Özellikle genç kesimin tercih ettiği bu albümler, kişiye özel dokunuşlar sunduğundan pek çok yaş grubunun da ilgisini çekmektedir. Henüz annelik duygusunu tadacak olan ya da tatmış olan kızınıza, kardeş ya da arkadaşınıza, kişiye özel isimli bebek anı defteri hediye etmek oldukça sevimli ve maneviyatı yüksek bir armağan olacaktır. Kendin yap bebek albümü olarak seçenekler arasında yer alan bu albüm kız ve erkek bebekler için tercih edebileceğiniz, mavi ve pembe gibi farklı renkler ve farklı kapak figürleri ile tasarlanmış ürünlerdir. 12 yapraklı bir anı defteri olan bu ürünler, sert mukavva kâğıttan üretilmiş, 20x20 ebatlı albümlerdir.

Sevgiliye hediye edilebilecek, en özel anlarınızı fotoğraflarla belgelerken, o anın duygusunu bir ömür geçse de unutmayacağınız ufak notlarla kalıcı hale getirebileceğiniz, harika bir tasarım olan Ahşap dikdörtgen fotoğraf albümü, sevgilinize, sevdiğinize yönelik tercih edebileceğiniz bir üründür. Bu üründe, ön ve arka kapakta kaliteli ahşap malzeme kullanılmıştır. Retro ahşap fotoğraf albümü olarak da bilinen bu ürün, 20x27cm ebatındadır. 25 adet siyah sayfa ile tasarlanmış bu ürün, fotoğraflarınızı köşelerinden tutturabileceğiniz 120 adet renkli yapışkanıyla birlikte, jelatinli paketi ile size teslim edilir. Tüm toptan fotoğraf albümü çeşitlerine Teknofinal'den ulaşabilirsiniz.

Kendin Yap Fotoğraf Albümleri Neden Çok Tercih Edilir?

Kendin yap fotoğraf albümlerinin çok tercih edilmesinin birçok nedeni vardır. Bunların bazılarından bahsedelim: Albümün sayfalarının kullanan kişi tarafından dizayn ediliyor olması albüme kişiye özel dokunuşlar katmaktadır, ayrıca fotoğrafların yapıştırılmasında kullanılan renkli çıkartmalar albümü ve fotoğraflarınızı daha sevimli hâle getiriyor ve tabii ki bu da bu albümlerin tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden biridir. Fotoğrafların bulunduğu sayfalara notlar yazılabiliyor olması ve bu yazıları direkt fotoğrafın bulunduğu sayfanın istediğiniz bölümüne yazabiliyor olmanız da yine bu albümlerin en sevilen özelliklerindendir. Tüm toptan hediyelik ürünlere Teknofinal'den ulaşabilirsiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.