x

Profesyonel fotoğrafçılar tarafından tercih edilen, L1300, L1800, L805, L850, L3210, L3110, L3060, L1110, L3150, L7180 toptan orjinal A3 ve A4 masaüstü epson fotoğraf yazıcı ve fiyatları yer aldığı bir kategoridir. Tüm yazıcıları bu kategoriden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. %100 Müşteri Memnuniyeti

Sıralama seçin
Görünüm:
14.520,10 TL
12.381,63 TL (KDV Dahil)
%15 indirimli
9.490,26 TL
9.041,85 TL (KDV Dahil)
%5 indirimli
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Epson Yazıcılar Nedir? Neden Tercih Edilir?

 

Epson yazıcılar, çoğumuzun günlük hayatta ihtiyacı olan, bilgisayarda düzenlediğimiz yazı, grafik ve tablo benzeri verileri kağıda dökmemizi sağlayan can kurtarıcılardır diyebiliriz. Çalıştığımız iş yerinin yazıcıyı kullanma amacına göre de yazıcı modellerini seçeriz. Japonya'nın özellikle yazıcılar konusunda uzmanlaşmış markası olan Epson, her ihtiyaca uygun özelliklere sahip modellerin yer aldığı yazıcılarıyla herkesin beğenisini kazanıyor. Yazıcılarının çok fonksiyonlu oluşu ve kalitelerinin yüksek olmasıyla da herkesin tercihi haline geliyor.

 

Epson Yazıcı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Yazıcıyı alırken ilk olarak dikkat etmeniz gereken yazıcıyı nerede ve ne amaçla kullanacağınızdır. İş yerinde kullanacaksanız kullanım sıklığınız da dikkat edilmesi gereken bir durumdur. İş yoğunluğuna bağlı olarak yazıcının hızını daha yüksek hızlarda seçebilirsiniz. Çalışma masanızda kullanacaksanız eğer boyutlarını çalışma masanıza sığacak şekilde seçmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta ise kablolu mu kablosuz mu tercih edeceğiniz. Bu her ne kadar sizin tercihinize kalan bir durum olsa da bu seçimi yaparken yazıcıyı kullanacağınız yerin internet durumunu göz önüne almanızı öneririz. Yazıcıyı kullanacağınız yerde internet sorunu varsa kablolu, eğer öyle bir sorun yoksa ve internet gayet iyi çekiyorsa kablosuz tercih edebilirsiniz. Ayrıca sayfa boyutlarının büyük veya küçük olmasını da yazıcıyı seçerken göz önünde bulundurmalısınız. Bütçenizin durumuna göre Epson yazıcı modelleri arasından sizin için en uygun olanın seçebilirsiniz.

 

Hangi Yazıcıyı Almalıyım?

 

Bu sorunun cevabı sizin yazıcıyı ne amaçla kullandığınıza bağlı, kendinize birkaç soru sorarak kararınızı kendiniz verebilirsiniz. Mesela, yazıcıyı nerede kullanacaksınız; evde mi, iş yerinde mi? Nereye koymayı düşünüyorsunuz? Örneğin, çalışma masanızda duracaksa boyutlarını ona göre seçmelisiniz. Çıktı alma yoğunluğuna göre yüksek hızda ve az ses çıkaran bir makine mi istiyorsunuz yoksa orta hızlarda bir yazıcı yeterli olur mu? Çıktı almak istediğiniz sayfaların boyutları ne kadar ve bütçe aralığınız nedir? Bu sorulara cevap verdikten sonra internet sitemizden sizin için en uygun olan yazıcıya karar verebilirsiniz.

 

Epson Yazıcı Fiyatları Nasıldır?

 

Çeşitli modellere sahip olan Epson yazıcıları; fonksiyonları, kullanım alanları ve sayfa boyutları gibi farklılıklara sahip olduğu için fiyatlar da yazıcı modellerine göre değişiklik göstermektedir. Tabii ki biz sizler için en uygun fiyatları sağlamak için uğraşıyoruz. Fiyat performans dengesi açısından avantajlı olmak istiyorsanız sizi Teknofinal'e bekleriz. Ayrıca Epson sublimason yazıcı çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.