x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)

Profesyonel fotoğrafçılar tarafından tercih edilen, L1300, L1800, L8050, L18050, L805, L850, L3210, L3110, L3060, L1110, L3150, L7180 toptan orjinal A3 ve A4 masaüstü epson fotoğraf yazıcı ve fiyatları yer aldığı bir kategoridir.

Sırala
Görünüm:
15.999,99 TL
13.998,99 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
7.911,89 TL
6.593,24 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
22.417,02 TL
21.032,44 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
54.999,99 TL
28.998,99 TL (KDV Dahil)
%47 indirimli
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Epson Fotoğraf Yazıcısı

Bilgisayarlar ile diğer elektronik aletlere aktarılan ve programlar sayesinde düzenlenen fotoğrafların kâğıda basılmasını sağlayan yazıcıların farklı marka ve modelleri piyasada bulunmaktadır. Bu püskürtmeli yazıcılar fotoğraf baskı makineleri adı ile de bilinmektedir. Bu ürünlerin içinde en iyi fotoğraf baskı makinesi, Epson markasının modelleridir.

Epson fotoğraf yazıcı çeşitleri yüksek kalitede bir sonucu minimum maliyette almanızı sağlayan ürünlerdir. Özellikle Epson marka mürekkep tanklı fotoğraf yazıcısı kullanmanın avantajı işlemin maliyetini ciddi anlamda düşürmesidir. Tanklı modeller de sıvı epson fotoğraf mürekkep çeşitlerini kullanılır ve makine mürekkep püskürterek işlev görür.

Epson fotoğraf baskı makinelerinin tanklı modellerinde tankların mürekkep şişeleri kullanılarak doldurulması söz konusudur. Epson tanklı fotoğraf yazıcısı çeşitlerinde kartuş kullanmak yerine yazıcı mürekkebi bu şişelere doldurularak baskı gerçekleştirilir. Çünkü kartuş maliyetleri oldukça fazla iken mürekkep maliyeti daha düşük seyretmektedir.

Termal baskı teknolojisi sistemi ile işlev gören Epson termal fotoğraf yazıcı modelleri de fotoğraf makinesi, bilgisayar ya da bellek kartı gibi dijital ortamlardan fotoğrafları doğrudan aktarabileceğiniz aletlerdir. Epson termal fotoğraf yazıcı çeşitleri fotoğraftaki temel renkleri ayrıştırır.

Ayrıştırma işleminden sonra kartuş üstündeki renk bantlarına bu ayrıştırılan renklere uygun olacak biçimde uygular. Bu ısıtılan bölgeler de gaz haline dönüşür ve bant üzerindeki kâğıt tarafından emilir. Her renk için ayrı olarak yinelenen bu işlem sonunda kâğıt, fotoğrafı dış etkilerden korumak için özel bir koruyucu kaplama ile kaplanır. Termal yazıcılar sayesinde işlem sonrasında fotoğrafların kurumasını beklemeye gerek kalmaz ve fotoğraf uzun süre muhafaza edilebilir.  

Farklı özelliklere sahip tüm Epson fotoğraf baskı makinesi çeşitlerine sahip olmak ve bayilik başvurusu yapmak için sitemizi ziyaret edebilir, Epson fotoğraf yazıcısı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Epson Fotoğraf Yazıcı Çeşitleri

Yüksek kalite fotoğraf baskısı elde etmek ve basılan fotoğrafların uzun süre muhafaza edilmesini sağlamak için en çok kullanılan fotoğraf baskı makinesi Epson markasına ait ürünler oluyor. Bu yaygın tercihin nedeni Epson fotoğraf baskı makinelerinin fotoğraf baskısını düşük maliyetler ile yapabilmesi ve en iyi sonucun bu makinelerle alınması. Epson a4 fotoğraf yazıcısı çeşitlerinde farklı özelliklere sahip EP36 Epson L1210 Ekotank Tanklı Fotoğraf Yazıcısı, EP37 Epson L1250 Wifi Ekotank Tanklı Fotoğraf Yazıcısı, EP30 Epson L3210 Tanklı Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Makinesi ve EP32 Epson L3250 Direkwifi Tarayıcı Fotokopi Tanklı Fotoğraf Yazıcısı modellerini Teknofinal’den edinebilirsiniz.

Epson a3 fotoğraf yazıcısı çeşitlerinde ise Teknofinal’de EP22 Epson L1800 inkjet Fotoğraf Yazıcısı, EP35 Epson L7180 Ekotank Wifi Fotokopi Tarayıcı Fotoğraf Yazıcısı ile EP21 Epson L1300 A3 Fotoğraf Yazıcısı modelleri mevcut. Epson’un mürekkep tanklı diğer fotoğraf yazıcısı çeşitleri ile çok fonksiyonlu ve ekonomik fotoğraf baskısı yapan makinelerine Teknofinal’den sahip olabilirsiniz. Üstelik ekonomik ve kolay bir kullanım deneyimi sunan Epson fotoğraf yazıcısı fiyatları Teknofinal’de oldukça avantajlı.

 

Epson Yazıcılar Nedir? Neden Tercih Edilir?

 

Epson yazıcılar, çoğumuzun günlük hayatta ihtiyacı olan, bilgisayarda düzenlediğimiz yazı, grafik ve tablo benzeri verileri kağıda dökmemizi sağlayan can kurtarıcılardır diyebiliriz. Çalıştığımız iş yerinin yazıcıyı kullanma amacına göre de yazıcı modellerini seçeriz. Japonya'nın özellikle yazıcılar konusunda uzmanlaşmış markası olan Epson, her ihtiyaca uygun özelliklere sahip modellerin yer aldığı yazıcılarıyla herkesin beğenisini kazanıyor. Yazıcılarının çok fonksiyonlu oluşu ve kalitelerinin yüksek olmasıyla da herkesin tercihi haline geliyor.

Epson Yazıcı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yazıcıyı alırken ilk olarak dikkat etmeniz gereken yazıcıyı nerede ve ne amaçla kullanacağınızdır. İş yerinde kullanacaksanız kullanım sıklığınız da dikkat edilmesi gereken bir durumdur. İş yoğunluğuna bağlı olarak yazıcının hızını daha yüksek hızlarda seçebilirsiniz. Çalışma masanızda kullanacaksanız eğer boyutlarını çalışma masanıza sığacak şekilde seçmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta ise kablolu mu kablosuz mu tercih edeceğiniz. Bu her ne kadar sizin tercihinize kalan bir durum olsa da bu seçimi yaparken yazıcıyı kullanacağınız yerin internet durumunu göz önüne almanızı öneririz. Yazıcıyı kullanacağınız yerde internet sorunu varsa kablolu, eğer öyle bir sorun yoksa ve internet gayet iyi çekiyorsa kablosuz tercih edebilirsiniz. Ayrıca sayfa boyutlarının büyük veya küçük olmasını da yazıcıyı seçerken göz önünde bulundurmalısınız. Bütçenizin durumuna göre Epson yazıcı modelleri arasından sizin için en uygun olanın seçebilirsiniz.

Hangi Yazıcıyı Almalıyım?

Bu sorunun cevabı sizin yazıcıyı ne amaçla kullandığınıza bağlı, kendinize birkaç soru sorarak kararınızı kendiniz verebilirsiniz. Mesela, yazıcıyı nerede kullanacaksınız; evde mi, iş yerinde mi? Nereye koymayı düşünüyorsunuz? Örneğin, çalışma masanızda duracaksa boyutlarını ona göre seçmelisiniz. Çıktı alma yoğunluğuna göre yüksek hızda ve az ses çıkaran bir makine mi istiyorsunuz yoksa orta hızlarda bir yazıcı yeterli olur mu? Çıktı almak istediğiniz sayfaların boyutları ne kadar ve bütçe aralığınız nedir? Bu sorulara cevap verdikten sonra internet sitemizden sizin için en uygun olan yazıcıya karar verebilirsiniz.

Epson Yazıcı Fiyatları Nasıldır?

Çeşitli modellere sahip olan Epson yazıcıları; fonksiyonları, kullanım alanları ve sayfa boyutları gibi farklılıklara sahip olduğu için fiyatlar da yazıcı modellerine göre değişiklik göstermektedir. Tabii ki biz sizler için en uygun fiyatları sağlamak için uğraşıyoruz. Fiyat performans dengesi açısından avantajlı olmak istiyorsanız sizi Teknofinal'e bekleriz. Ayrıca Epson sublimason yazıcı çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.