inkjet fotoğraf yazıcılarda kullanabileceğiniz, %100 kaliteli, parlak, satin, silk, mat, a3, a4, lustre fotoğraf baskı kağıtları, toptan ve perakende fiyatları. %100 güvenli alışveriş, hızlı kargo, uygun fiyat.

Sıralama seçin
Görünüm:
233,71 TL
194,76 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
658,12 TL
548,43 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
1.103,10 TL
919,25 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
1.084,40 TL
903,67 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
1.233,98 TL
1.028,31 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Fotoğraf Kağıtlarının kalitesi neden önemlidir?

Belki de en az önemi gösterdiğimiz fotoğraf kağıtları, kaliteli bir fotoğraf istediğimizde en çok dikkat etmemiz gereken faktörlerden biridir. Sıradan kağıtlardan değil, fotoğraf kağıtlarından bahsediyoruz... Elbette sıradan bir fotoğraf kağıdına bastığınız fotoğrafla, kaliteli ve kendini bu alanda kanıtlamış markaların fotoğraf kağıdına bastığınız fotoğraf arasında gözle görülür bir kalite farkı olacaktır. Fotoğrafların renginin kaybolmaması, solmaması, renklerinin sabit olarak kalabilmesi ve dış etkenlerden korunabilmesi için buna uygun teknolojiyle üretilen fotoğraf kağıtları, bu özelliklere sahip olabilmesi için birçok katmana sahiptir. Yani kaliteli fotoğraf kağıdı kaliteli baskıya giden anahtarlardan biridir diyebiliriz.

Neden Lustre Fotoğraf Kağıtlarından almalıyım?

Lustre Fotoğraf Kağıtları Parlak, Mat - Satin ve Silk yüzeylidir.  Avrupa'da üretilen Türkiye'de kesimi ve paketlemesi yapılan Lustre inkjet fotoğraf kağıtları, tüm dünyada tercih edilip profesyonellerce kullanılmaktadır. Türkiye 'de de çok tercih edilen Lustre fotoğraf kağıtları ısıya ve suya dayanıklıdır. Canlı ve kaliteli sonuçlar alabileceğiniz kağıtlar inkjet yazıcıda kullanılabilir. Kaliteli baskılar istiyorsanız tercih edebilirsiniz...

Lustre Fotoğraf Kağıtlarının özellikleri nelerdir?

Lustre fotoğraf kağıtlarının Prestige ve Premium olmak üzere 2 farklı serisi vardır. Her 2 seride de parlak, satin ve silk fotoğraf kağıdı çeşidi vardır. Farklı gramaj özelliklerine sahiptir. Bu sayede kâğıt türüne göre kaliteli fotoğraf baskı sonuçları alırsınız. Her üst düzey kaliteli fotoğraf kağıdında olması gereken ışığa ve suya  dayanıklı yapısı vardır.  Fotoğraf kâğıtlarının yüzeyi mürekkep kontrolünü ve emilimi fotoğrafa uygun bir şekilde sağlar. Online satış sitemiz www.teknofinal.com 'da tüm Lustre fotoğraf kâğıtlarını bulabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olarak kâğıtları inceleyebilir ve alabilirsiniz.

Lustre Fotoğraf Kağıtlarını nereden alabilirim?

Teknofinal.com internet sitemizden Lustre fotoğraf kağıtlarını inceleyerek ihtiyacınıza uygun olan modeli uygun fiyatlara toptan olarak alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.