x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Toptan satışa sunulan, süblimasyon baskı yapabileceğiniz süblimasyon aynalı, fırçalı gümüş ve altın renkli Metal Levhalar, metal kül tablası, ilaç kutusu, bileklik, masa bayraklığı, kartvizit, çakmak, anahtarlık, kolye gibi süblimasyon baskı metallerinin ve fiyatlarının bulunduğu kategoridir.

Sırala
Görünüm:
1 2
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Toplam 47 ürün görüntüleniyor.
1 2

Süblimasyon Baskı Metal Ürünler

Süblimasyon baskı ürünleri arasında en çok satılan ürünlerden birisi süblimasyon baskı metalleridir. Buna rağmen süblimasyon metal giyotini sayesinde istenildiği gibi kesilip şekil verilebilir. Süblimasyon baskı metalinin kullanım alanı da bir hayli geniştir. Plaketlerde, madalyalarda, ödül kupalarında, yaka isimliklerinde, telefon kılıflarında, metal tabak içlerinde ve bunlar gibi ürünlerde kullanılabilirler. Kullanacağınız ürüne göre de süblimasyon metal giyotini yardımıyla süblimasyon baskı metalinize kolaylıkla şekil verebilirsiniz. Tüm beyaz, sarı, gümüş, altın, fırçalı model ve renkleri bulunan baskı metalleri çizilmelere ve renk bozulmalarına karşı dayanıklı olması için üzerinde özel koruyucu plaka vardır, bu koruyucu plaka baskı yapılmadan hemen önce çıkartılmalıdır.

 

Süblimasyon Baskı İşlemi Süreci

Öncelikle baskısını yapacağınız görseli photoshop veya benzeri bir programda baskı yapacağımız ürüne uygun olacak şekilde hazırlayıp aynada yansımış hâli gibi olacak şekilde ters çevirip süblimasyon yazıcı sayesinde süblimasyon transfer kağıdının üzerine çıktı almalısınız. Sonrasında kâğıdın mürekkep bulunan yüzü baskı yapılacak yüzeye denk gelecek şekilde ısı bantlarıyla transfer baskı kağıdını süblimasyon metal levhaya sabitlemelisiniz. Ardından gereken sıcaklığa getirilmiş olan transfer baskı makinesinin içerisine süblimasyon baskı metalini koyup gereken süreden bekletmelisiniz. Sonrasında transfer baskı kağıdını süblimasyon baskı metalinin üzerinden tek seferde baskıda herhangi bir kayma meydana gelmemesi için çıkarmalısınız.

 

Teknofinal.com internet sitemizden süblimasyon metal ürünleri incelediğinizde göreceksiniz ki müşterilerinizin almak isteyebileceği süblimasyon metal anahtarlıklar, süblimasyon kolyeler ve küpeler, süblimasyon makyaj aynaları, süblimasyon kitap ayraçları, süblimasyon kartvizitler,  gibi birçok ürünü de toptan olarak satılmaktadır. Bu süblimasyon hediyeliklere de göz atmayı unutmayın.

 

En Uygun Fiyatlı Baskı Metal Ürünler Teknofinal’de!

Toptan süblimasyon metal levhalar ve diğer toptan süblimasyon metal hediyelikler için teknofinal.com internet sitemize uğrayabilirsiniz. Silver (gümüş) ve gold (altın) renklerinde toptan süblimasyon metal levhalar mevcuttur. Hangisini tercih edeceğinize müşterilerinizin ilgisine göre karar verebilir veya dilerseniz iki renkten de sipariş edebilirsiniz. Süblimasyon metal levha fiyatları oldukça uygun olduğunu sizler de göreceksiniz. Fakat uygun fiyatları görebilmek için siteye bayi olmalısınız. Bayi olduğunuz zaman toptan süblimasyon metal levha fiyatlarını görebilecek ve bu fiyatlardan faydalanabileceksiniz. Dilerseniz Sultangazi’deki Showroom’a gelerek süblimasyon baskıyla ilgili diğer tüm ürünleri inceleyerek bu ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Süblimasyon metal levhanın kullanılabileceği telefon kılıfı, tabak, ödül kupası, yaka isimliği gibi süblimasyon ürünlerimizden beğendiklerinizi uygun fiyatlara alabilir ayrıca süblimasyon makyaj aynası, kolye, küpe, kartvizit, kitap ayracı, çakmak, metal çerçeve gibi diğer süblimasyon metal ürünlerimizi de toptan olarak oldukça uygun fiyatlara alabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.