x
PENCERE-AÇILIR.jpg (126 KB)

Transfer Baskı sistemine uygun, kişiye özel hediye mutfak ürünleri, toptan olarak satışa sunulan Sublimasyon Mutfak Önlüğü, bardak altlığı, magnet, tepsi, çocuk ve tetişkin mutfak önlükleri gibi sublimasyon malzeme, ürünleri ve fiyatlarının bulunduğu hediye kategorisidir.

Sırala
Görünüm:
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
85,70 TL
76,91 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Yüksek Kaliteli Baskı Farkıyla Sublimasyon Mutfak Ürünleri

İsteğe bağlı tasarım olanakları sunan sublimasyon baskı mutfak ürünlerinde şık ve özel baskılı ürün seçenekleri oluşturmayı sağlar. Mutfak önlüğü, bardak altlığı, magnet ya da tepsi gibi ürünler üzerine istenen görsel tasarım baskı yapılabilir. Mutfak önlüğü gibi mutfakta sık kullanılan ürünlerin kişiye özel baskıyla özelleştirilmesi kaliteyi arttırır. Sublimasyon baskı canlı ve kaliteli baskı yapma olanağı sunan özel bir baskı tekniğidir. Eşyalarda kişisel dokunuş yapılmasına olanak verir. Kişiye özel hediye ve promosyon baskılarda kullanılan sublimasyon baskı tekniğinde uzman firma olarak hizmet sunuyoruz. Sublimasyon baskıdaki uzmanlığımız sayesinde istediğiniz mutfak ürünlerine istediğiniz baskıları uygulayabiliyoruz. Teknofinal olarak yüksek kalitede özel baskılı mutfak ürünlerine avantajlı fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz.

Baskılı mutfak önlükleri yüksek kaliteli baskı farkıyla firmaların marka değerini arttıran ürünlerdir. Firmalar için özel baskılı ürünler firma vizyonunda kaliteye işaret eder. Teknofinal olarak istediğiniz görsel ve yazı baskılarını istediğiniz mutfak ürünleri üzerine uyguluyoruz. Kaliteli hizmet seçeneklerimizle markanızın en iyi şekilde görülmesini sağlıyoruz. Aşçı önlüğü gibi ürünlerde özel baskı işletme mutfaklarında kaliteli vizyon detaylarından biri olarak dikkat çeker. Mutfakta kullanılan özel baskılı ürünler mutfak genel dekorasyon tarzının da estetik değerini artıracaktır.

Mutfak önlüğü modelleri arasından seçim yaparak istediğiniz görsel ya da yazı baskısını seçtiğiniz önlük üzerine uygulatabilirsiniz. Sublimasyon mutfak ürünleri firmalarda marka değerini arttırmak için tercih edilebileceği gibi ev yaşam ortamında kişiye özel mutfak ürünü tasarlama olanağı da sunar. Teknofinal ayrıcalıklarından yararlanarak istediğiniz baskıyı yüksek kalite garantisiyle istediğiniz mutfak ürünleri üzerine yaptırma şansını yakalarsınız. Teknofinal olarak uygun fiyatlarla sublimasyon mutfak ürünlerine ulaşmanıza imkân veriyoruz. Kampanya ve indirimlerimizle de her zaman bütçenize uygun alışveriş imkânını bizimle bulursunuz.

Sublimasyon Baskıyla Promosyon ve Hediyelik Mutfak Ürünleri

Sublimasyon baskıyla kalitesi artan mutfak ürünleri işletmeler için reklam değeri taşır. Hediyelik olarak özel baskılı ürünler şık ve farklı tercihlerdir. Sublimasyon baskı bilgisayar yardımıyla hazırlanan görsellerin ısı transfer makinesi ve basınç yöntemiyle istenen ürünler üzerine aktarılmasını sağlar. Baskısı yapılacak görsel isteğe göre grafik tasarım ile ortaya çıkarılır. Sublimasyon baskı genellikle promosyon ve hediyelik ürünler için kullanılır. Teknofinal olarak sublimasyon baskı tekniğini yüksek kalite standartlar ile uyguluyoruz. Kaliteli baskılı ürünlerde kendi kişisel zevkinizi yaratmanıza olanak sağlıyoruz.

Bulaşik önlüğü gibi mutfak ürünlerinde sublimasyon baskı ile istenen görseller tasarlanabilir. Firmalar için özel promosyon ürünleri maliyeti düşük ve etkili reklam yapma olanağı sunar. Otel, cafe veya restoran gibi işletmelerde mutfağın firmaya özel bir vizyona sahip olması için sublimasyon baskılı ürünler kullanılabilir. Sublimasyon baskılı mutfak önlük fiyatları seçeneklerinde indirim ve kampanya olanakları sağlayarak firmanıza özel vizyon değerleri oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Toptan siparişlerde özel indirimlerden yararlanarak maliyeti düşük ve etkili reklam yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Magnet oldukça etkili reklam yapma fırsatı sunan ürünlerden birisidir. Özel baskılı magnetler promosyon ürünü olarak kaliteli tercihlerdir.

Sublimasyon baskılı magnet tasarımlarımız yüksek kalite farkıyla ürün değerini arttırır. Büyük kalp şeklinde magnet gibi seçenekler hediyelik mutfak ürünü olarak tercih edilebilir. Büyük kalp magnet üzerine aile fotoğrafı baskısı yapılabilir. Evlilik fotoğrafı gibi fotoğraflar magnet üzerine baskı yapılarak özel hediye seçeneği sunabilir. Özel baskılı magnet modelleri promosyon ürünü, hediyelik ürün olarak tercih edilebilir. Magnetler üzerine istenen fotoğraf ya da görsel baskının yapılması mümkündür. İstediğiniz her fotoğrafı ya da görseli seçtiğiniz magnetler üzerine bastırabilirsiniz.

Kahvaltı tepsisi gibi ürünler üzerine de istenen fotoğraf baskısı yapılabilir. Anneler günü veya özel günlerinizde yapacağınız kutlamalarda hediye seçenekleri olarak tepsi üzerine özel görsel ve yazı baskısı tercih edilebilir. Gri ya da siyah gibi farklı renklerdeki tepsi modelleri üzerine istenen baskıyı yaptırabilirsiniz. Magnet, tepsi, mutfak önlüğü gibi mutfak ürünleri üzerine istenen fotoğraf, görsel ve yazı baskılarını yaptırırken Teknofinal olarak sunduğumuz avantajlı fiyat olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Ürün Kalitesini Arttıran Özel Baskı Olanaklarını Keşfedin

Sublimasyon baskı canlı ve kaliteli baskılar yapılmasını sağlayan özel bir baskı yöntemidir. Sitemizden seçtiğiniz mutfak ürünleri üzerine kendi belirlediğiniz görsellerin baskısını yaptırmanızı sağlar. İster fotoğraf isterseniz de başka görseller olsun sublimasyon baskıyla çok ney baskı sonuçları almak mümkündür. Bardak altlığı gibi ürünlerin üzerine istediğiniz görsellerin baskısını yaptırabilirsiniz. Promosyon ya da hediyelik ürün olarak özel baskılı ürünler kaliteli seçenekler sunar. Cafe gibi işletmeler için özel baskılı bardak altlıkları işletmenin vizyon değerlerini arttırmak için düşük maliyetli olanaklar yaratır. Baskılı bardak altlığı tercih ederek firmanızın reklamını düşük maliyetle yapabilir, marka değerini arttırmak için baskılı ürünler kullanabilirsiniz.

Özel baskılı ürünler firmalar için reklam fırsatı sunarken hediye seçeneği olarak da özel tercihlerdir. Teknofinal olarak sublimasyon baskıda yüksek kalite standartları sağlarken toptan siparişlerde özel indirimler sunuyoruz. Süblimasyon mutfak ürünleri promosyon ürün seçenekleri olarak kaliteyi ve şıklığı ortaya koyar. Bardak altlığı, tepsi ya da mutfak önlüğü gibi mutfak ürünleri üzerine istediğiniz görsel baskıları yaptırarak ürün kalitesini arttırabilirsiniz. Süblimasyon baskı malzemeleri gibi ürünleri de sitemizde bulabilir, sublimasyon baskıya dair tüm ihtiyaçlarınıza sitemizden ulaşabilirsiniz. Ürün kalitesini arttıran baskı olanaklarını keşfederek seçtiğiniz mutfak ürünlerine özel baskı yaptırabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.