x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Diğer kaliteli çeşitli hediyelik ürünlerimizin bulunduğu, müşterilerin gözdesi olan, kişiye özel, ledli, figürlü, hediye kutusu, kalpli, balon, fotoğraflı çerçeve v.b ürünlerin toptan olarak satışa sunulduğu bir kategoridir. Tüm ürünleri bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
1 2
53,73 TL
42,72 TL (KDV Dahil)
%20 indirimli
19,42 TL
14,95 TL (KDV Dahil)
%23 indirimli
8,09 TL
6,46 TL (KDV Dahil)
%20 indirimli
1.391,90 TL
745,36 TL (KDV Dahil)
%46 indirimli
2.505,42 TL
1.708,12 TL (KDV Dahil)
%32 indirimli
2.714,21 TL
1.739,18 TL (KDV Dahil)
%36 indirimli
626,36 TL
403,74 TL (KDV Dahil)
%36 indirimli
2.575,02 TL
1.770,24 TL (KDV Dahil)
%31 indirimli
800,34 TL
621,14 TL (KDV Dahil)
%22 indirimli
661,15 TL
496,91 TL (KDV Dahil)
%25 indirimli
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2

En Kaliteli Fotoğraf Çekim Aksesuarları

Fotoğraflar birçok kişi için çok değerlidir. Yaşadığımız anıların her an hatırlanmasına yardımcı olan fotoğraflar, çeşitli aksesuarlar yardımı ile daha güzel sonuçlar alınmasını sağlar. Fotoğraf çekimi aksesuarları geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Dilerseniz bu ürünleri toptan alışveriş imkanı ile satın alabilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Teknofinal üzerinden satışa sunulan fotoğrafçı malzemeleri uygun fiyat avantajları ile fotoğraf tutkunlarının ihtiyacı olan ürünleri bir arada sunuyor.

Siz de ihtiyaçlarınızı doğru belirledikten sonra toptan fotoğrafçılık ürünleri satın alabilir, hızlı kargo avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Teknofinal Fotoğrafçılık Ürünleri Nelerdir?

Teknofinal ürün çeşitliliği içinde birçok ihtiyaca cevap veriyor. Fotoğrafçılık ürünleri inkjet balon, sök tak bantlar, stant gibi farklı seçeneklerden oluşur. Son derece fonksiyonel olan bu ürünler ile siz de dilediğiniz gibi bir kullanım elde edebilir, beklentinize uygun sonuçlar alabilirsiniz. Üstelik bu ürünlere uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.

İnkjet balonlar; Inkjet, bir çıktı cihazı teknolojisidir. Genellikle yazıcı ve benzeri cihazlar kullanılır. Bu cihazlar, mürekkep püskürtme yöntemi kullanımı ile mürekkebi bir malzeme yüzeyine uygular. Inkjet baskı teknolojisi ile hassas mürekkep damlacıkları balon yüzeyine uygulanır ve balon üzerine fotoğraf baskıları alınır. İnkjet balonlar, oldukça keyifli hediye alternatifleri içinde yer alır.

Sök tak bantlar; bu bantlar piyasada çerçeve bandı olarak da bilinir. Sök tak bant, yapıştırıldığı yüzeyden söküldüğünde iz bırakmadan ayrılabilir. Başka yüzeye yeniden sorunsuz şekilde yapışma sağlayan bantlar, fotoğrafçılık sektöründe sıklıkla kullanılır. Fotoğraf çerçevelerinde kullanılan bu bantlara uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Stand; fotoğraflarınızı yerleştirmeye yarayacak standlar, farklı boyut ve renk seçenekleri ile çok sık tercih edilen ürünlerdir. Fotoğraflarınızın boyutuna göre farklı boyutlarda satılan standlara toptan satın alma seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Tetenal starter;  her zaman fotoğraflarda en kaliteli baskıların elde edilmesi için kullanılan özel yapılı bir çözelti çeşidi olan tetenal, en iyi sonuçları alacağınız kaliteli seçeneklerden oluşuyor. En kaliteli tetenal çeşitlerine Teknofinal üzerinden sahip olabilirsiniz. Bu çözeltiler sayesinde fotoğraflarınızdan en iyi sonuçları alabilirsiniz.

Saat mekanizması; akrep yelkovan saat mekanizmaları ile süblimasyon baskı fotoğraflarınızı saat olarak dekoratif bir obje haline getirebilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinize armağan edeceğiniz bu hoş hediye alternatifini kişiye özel fotoğraflar olarak tasarlayabilirsiniz.

Fotoğraf malzemeleri toptan satış imkanları sunan Teknofinal, sizi en uygun fiyat avantajları ile bir araya getiriyor.

Fotoğraf Malzemeleri Fiyatları

Fotoğraf malzemelerinin fiyatlarının belirlenmesinde birçok etken göz önünde bulundurulur. Ürünlerin özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarında seçenekler bulmak mümkündür. Fotoğraf malzemelerinin fiyatları ürünlerde kullanılan materyallere, teknolojilere, ürünlerin boyutlarına, renk ve tasarımlarına göre belirlenir. Fotoğraf malzemeleri, üstün kalitesi ve avantajlı fiyatları ile kullanıcılardan tam not almayı başaran birçok alanda farklı kullanım sunan modellerden oluşur.

Kalitesi ve uzun süreli kullanım imkanı sunması ile daha profesyonel sonuçlar almanızı sağlayan bu ürünler, uygun fiyat avantajlarıyla beklentilerinize en uygun çözümleri üretiyor. Dilerseniz kendi tasarımlarınızı yapabileceğiniz fotoğrafçılık ürünleri ile sevdiklerinize özel hediyeler hazırlayabilirsiniz. Özel organizasyonlarda konuklarına vermek üzere özel hediye seçenekleri arayanlar için en iyi fırsatları sunan Teknofinal, fotoğrafçılık ürünleriyle de beklentilerinizi karşılıyor. Teknofinal üzerinden satın alabileceğiniz fotoğraf çekimi aksesuarları ile dilediğiniz gibi kullanımlar elde edebilirsiniz. Farklı boyutları, kaliteli materyalleri ve uygun fiyat avantajları ile beğenilerinizi bekleyen bu ürünlerle dilediğiniz gibi tasarımlar yapabilirsiniz. Hızlı kargo avantajı ile kısa sürede sahip olacağınız ürünleri toptan alışveriş imkanından yararlanarak çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.