Sublimasyon Baskı Sistemine uyumlu, %100 kaliteli ve müşterilerin gözdesi olan 240, 130, 99 parça, A3, A4, A5, kare, kalp, dekoratif, motifli, ahşap, sublimasyon ve transfer pazılların toptan olarak satışa sunulduğu bir kategoridir. Ekonomik toptan sublimasyon puzzle ve yapboz fiyatları

Sıralama seçin
Görünüm:
33,51 TL
31,65 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Kimler Sublimasyon Puzzle alır?

Bilindiği gibi puzzle, küçük büyük herkesin çok sevdiği ürünlerden biridir. Siz de bu sublimasyon puzzle'lardan alıp üzerlerine kişiye özel baskı yaptığınızda puzzle'lar kişiye özel hâle geliyor. Dolayısıyla zaten tüm yaş gruplarının çok sevdiği puzzle'lar böylelikle daha çok değer kazanıyor. Birbirinden güzel puzzle tasarımları için internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Sublimasyon Puzzle hediyelik eşya mıdır?

Sublimayon Puzzle'lar üzerlerine yapacağınız baskıya göre sahibinin resmini veya ismini taşıyacağından kişiye özel hediye kategorisine dahil olmaktadır. Yani bu puzzle'ları sattığınızda sadece hediyelik değil, aynı zamanda da kişiye özel hediyelik satmış oluyorsunuz. Ne harika değil mi? Müşterileriniz bu puzzle'ları; doğum günü, yıl dönümü, yıl başı, sevgililer günü, anneler veya babalar günü gibi tüm özel günlerde hediye olarak tercih edebilirler.

Puzzle modelleriniz nelerdir?

İnternet sitemizden de görebileceğiniz gibi sizler için birbirinden güzel birçok puzzle modelimiz mevcuttur. Sublimasyon 99 parça A4 puzzle, sublimasyon 81 parça A4 kalp puzle, transfer baskıya uygun 240 parça A3 puzzle, sublimasyon 130 parça A3 puzzle bunlardan bazılarıdır. Tüm yapboz modellerimizi incelemek için www.teknofinal.com internet sitemizi incelemeyi unutmayın :)

Sublimasyon Puzzle'ları toptan olarak uygun fiyata nereden alabilirim?

Sublimasyon pazılları uygun fiyatlara toptan olarak teknofinal.com'dan alabilirsiniz. Şimdiden bol satışlar, mutlu kazançlar dileriz :)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.