Bayilik Ve Sipariş
 • Sipariş Vermek

  Sitemizde Bayi Girişi yaptıktan sonra sepet kısmında "Satın Al" butonu ile devam etmeniz halinde sipariş verme sürecine girmiş bulunursunuz. Eğer bayi değilseniz bu sayfadan itibaren fatura ve teslimat bilgileriniz ve son olarak da ödeme bilgileriniz alınır ve siparişiniz o siparişe ait "TS" ile başlayan özel bir numarayla son bulur.

  Seçmiş olduğunuz kargo firması veya İstanbul içi aracımızla teslimatınız yapılır.

 • Sipariş Takip

  Anasayfada Bayilik Girişi'nden sonra oluşacak Hesabım kısmından siparişlerinizin son durumunu kontrol edebildiğiniz gibi seçmiş olduğunuz kargo firmasını arayarak da siparişinizin nerde olduğunu sorgulayabilirsiniz.
  Satın alma işleminiz bittiği andan itibaren Siparişinizin tüm aşamalarını mesaj ve e-mail ile de size sürekli bildiriyor olacağız.

 • Sipariş İptali

  Sipariş iptali ile ilgili 0(212) 514 37 88 nolu telefonumuzdan ya da info@teknofinal.com adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

  Satış temsilciniz ile görüşerek sipariş iptal seçiminizi yaptırabilirsiniz.

 • Bayilik Avantajı

  www.teknofinal.com online alışveriş sitemizde kolay bir şekilde bayilik oluşturarak tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz.

  Bayi Olmanın Avantajları

  - Çok avantajlı Fiyatlardan yararlanacaksınız.

  - Sitemize üye olup bayi grubuna dahil edildikten sonra her alışverişinizden parapuan kazanacaksınız ve bu puanlarla sonraki alışverişlerinizde hediye çeki olarak indirim kazanabileceksiniz.

  - Kampanyalarımızdan, indirimlerimizden, haftanın ürünlerinden ilk siz haberdar olacaksınız.

  - Yeni ürünlerden, gelişen sublimasyon baskı tekniklerinden, site güncellemelerinden haberdar olabileceksiniz

 • Yeni Bayilik

  Sitemizde Bayilik Kaydı çok önemlidir. Bayi olmadan sadece Perakende fiyatlar görünmektedir.


  Sitemizde yeni bayilik oluşturmadan avantajlı ve TOPTAN fiyatlar görünmemekte ve Bayi alışverişi yapılamamaktadır. Sadece fiyat görünen ürünlerden Perakende satış yapılmaktadır.

  Siz de Teknofinal 'de satıcı olmak için alışveriş yapmak istiyorsanız Yeni bayilik başvurusu oluşturun: Avantajlar için tıklayın.

 • Şifre Hatırlatmak

  Şifrenizi unutursanız, bayigiriş sayfasındaki "Şifremi Unuttum" butonuna basarak e-posta adresinizi girdiğiniz taktirde, e-posta adresinize anında şifre değişikliğini bildiren bir adres linki gelecektir. Bu linki tıklamanız halinde yeni şifreniz anında ekranda belirecektir ve aynı zamanda adresinide e-mail yoluyla iletilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.