x
önpecere.jpg (202 KB)
Hakkımızda
 • Hakkımızda


  teknofinal

   www.teknofinal.com , Teknofinal Dış Ticaret LTD. ŞTİ. firmasının bayilik sistemi ile çalışan resmi internet satış sitesidir. 
   
    Teknofinal, 01.08.2003'de Salim Ektiricioğlu tarafından "UYGUN FİYAT - KALİTELİ HİZMET" politikası ile Sirkeci'de kurulmuştur ve halen Sirkeci'de kendi ofis, showroom ve depo katında hizmet vermeye devam etmektedir.

    Firmamız 2003 yılında Copal Thermal Yazıcıların Satışına başlamış, 2004 yılında TECHNOTAPE,  2006 yılında CPAC Minilab Eczalarının, 2008 yılında Copal Thermal Printer Türkiye Distribütörlüğünü almıştır.

     2007 yılında Sublimasyon ve Transfer Baskı Sistemleri sektörüne giren firmamız Çin'de özel olarak ürettirdiği 3D Baskı Pres ve Makineleri, Kupa Baskı Pres Makinesi, A4 ve A3 Düz Isı Presleri, Tabak ve Şapka Baskı Preslerini ürettirmiş ve bunları 2 yıl garantili olarak satmaya başlamıştır. Bu makinelere ek olarak tüm baskı malzemelerini de (Kupa, T-Şört, Yastık Kılıfı, Telefon Kapağı, Plaket, Magnet, MDF, HDF ürünler,  Puzzle, Tabak ve Şapka) özel olarak ürettirmekte ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Bununla beraber Epson Sublimasyon yazıcılar ve transfer mürekkeplerinde tıkanma yapmayan "L" serisi Epson Yazıcıların bayiliğine başlamıştır.

    2008 yılında ürünleri kolayca satın alabileceğiniz //www.teknofinal.com internet sitesini hizmete açmış ve aynı yıl Odessos firması ile Sipariş İstasyonu (Kiosk) satışına başlamıştır.

    Firmamız 2009 yılı başlarında Panoromik albüm yapma makineleri ithalatına başlamış ve 2010 yılında da Alman Menşeli olan FST KONWAY Stüdyo Flaşlarının Türkiye Distribütörlüğünü almıştır. Ayrıca, Teknofinal Dış Tic. Ltd. Şti tüm ithal ettiği ürünlere 2 yıl garanti vermekle birlikte Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik ve Garanti Belgelerine sahip bulunmaktadır.

    2010 yılı ortalarında Çin'in büyük tripod üreticilerinden olan YunTeng Photographic Equipment Factory ile distribütörlük anlaşması yapan firma Stüdyo Ekipmanları ürünlerinde de söz sahibi olmuştur.

    2010 yılı sonlarında 100 yıldan fazla bir geçmişe sahip Alman TETENAL firması ile TETENAL Banyo kimyasalları ürünlerinde Türkiye Distribütörlüğünü anlaşması yapan Final Fotoğrafçılık TETENAL CHEMICAL Tüm Minilabların Eczasına sahiptir. Fuji Frontier KİT Banyolarından CP-48, CP-49, CP-47, Agfa D-LAB Easy Box KIT banyoları, 20 sn.'lik Kodak ve KİS hızlı (rapid) banyoları, Noritsu 3000, 3100, 3200 Serisi Makinelerin SP ve LOR Banyolarını bulabilirsiniz.

   2011 yılında Transfer Baskı Sistemlerine ek olarak, içerisinde fotoğraf bulunduran, fotoğrafçılara ek gelir sağlayabilecek hediyelik ürün ithalatına başlayarak fotoğrafçıların kaybettiği film ve pil gibi satış gelirlerine tekrar ulaşabilmelerini hedeflemiştir.

   2012 sonlarında bir Japon klasiği olan Yashica Termal Printer, Fotoğraf Makinesi Kafa Flaşları, Lensleri, Çantalarının distribütörlüğünü almıştır. Uygun baskı maliyeti ile rekabet şansını artırarak piyasadaki yerini bulup Yashica'yı eskiden olduğu gibi üst seviyelere çıkarmayı hedef almıştır.

    2013 başlarında transfer baskı makinelerinde bir çığır açan vakum sistem ile baskı yapabilen 3D Transfer (Sublimasyon) Baskı Makinesi distribütörlüğünü alarak süblimasyon baskı sistemlerinde ilk sıraya oturmuştur. TEKNOFİNAL ailesi olarak tüm sattığımız ürünler kendi ithalatımız veya Firma logomuzun bulunduğu Anlaşmalı Firmalara ürettirdiğimiz ürünlerdir.

    Günümüzde artık fotoğraf baskısının daha kolay olması ile birlikte en kolay ve dayanıklı baskıya sahip Epron Yazıcılar ile birlikte F-inkjet, Bitech, Kodak ve Lustre marka inkjet fotoğraf baskı kağıtlarının Türkiye distribütörlüğü alınmıştır.

  2016 Yılında Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kurumsal ünvan değişikliğine giderek "Final Fotoğrafçılık ve Bilişim Dış Tic. Ltd. Şti" olan ünvanımızı "Teknofinal Dış Tic. Ltd. Şti" olarak değiştirdik.

  2020 Yılında sizlere daha iyi ve daha hızlı, Personellerimize de daha konforlu çalışma ortamı sağlamak için Sultangazideki 2500 metrekare Showroom ve Logistik Depomuza taşındık. Tüm depolarımızı ve ofisimizi aynı yere taşıyarak Tüm Ürünlerimizde Toptan Satışta aynıgün kargo imkanına sahip olduk, hemde  satın alınan ürünleri Müşterilerimizin Araçlarına çok kısa sürede yükleme imkanına kavuştuk.
    
    Halen fotoğraflı kişiye özel hediyelik,Transfer Baskı Makineleri ve Malzemeleri ürünlerinde toptan ve güncel stok kontrollü satışımızı www.teknofinal.com e-ticaret sitemizden ve Sultangazi'deki Showroom'umuzdan gerçekleştiren firmamız sizi ağırlamaktan ve hergeçen gün yeni ürünlerimizi size tanıtmaktan övünç duymaktadır. 

    
    Tüm hizmetlerini kalite, uygun fiyat ve hoşgörü politikasına göre veren TEKNOFİNAL Ailesi olarak bizi seçen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

 • Telif Hakları

  Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen sitede gezmeden önce "Kullanım Koşulları ve Telif Hakları"nı dikkatlice okuyunuz.

  Sitedeki tüm yazı, resim ve diğer içeriğin telif hakları Teknofinal Dış Tic. Ltd. Şti. 'ye aittir ya da telif hakkı sahibinin izni ile kullanılmaktadır. Sitedeki bilgiler ve resimler kişisel amaçlı olarak da olsa çoğaltılamaz ve aynı zamanda siteden alınan materyaller satılamaz ya da başka bir şekilde kâr amacıyla kullanılamaz.  Websitemizdeki bilgi ve resimlerin yazılı izinsiz kullanılması veya çoğaltılması ile tarafınıza maddi ve manevi tazminat davası açılabileceğini peşin olarak kabul etmiş olursunuz.

  Ayrıca, bu siteden herhangi bir materyal indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya yazılımınızda oluşabilecek herhangi bir hasar ya da bulaşabilecek bir virüs ile ilgili olarak Teknofinal Dış Ticaret Limited Şirketi sorumlu tutulamaz.

  Sitedeki linkler sizi www.teknofinal.com ağının dışındaki bir siteye yönlendirebilir. Teknofinal, iyi niyet çerçevesinde bağlantı vermiş olduğu bu sitelerin içeriğinden, doğruluğundan, işlevinden ya da bu sitelerde yapılan değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.