x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Toptan hareketli, dönen, müzikli, çoklu ışıklı, led fotoğraf çerçeve ve fiyatları ile uygun hediye olarak kullanılır. %100 kaliteli malzemeden üretilmiş olmasıyla ve özel olarak tasarımıyla müşteriler tarafından tercih edilen bir üründür. Ekonomik Toptan Kişiye Özel Hediye olarak hesaplı satın alınır.

Sırala
Görünüm:
1 2
291,29 TL
155,35 TL (KDV Dahil)
%47 indirimli
194,19 TL
181,57 TL (KDV Dahil)
%7 indirimli
226,56 TL
160,53 TL (KDV Dahil)
%29 indirimli
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.
1 2

Hareketli Fotoğraf Çerçeveleri herkes tarafından tercih edilir mi?

Hareketli fotoğraf çerçevelerimiz; alışılmış, sabit duran fotoğraf çerçevelerinden sıkılanlar için bir numaralı tercih durumunda. Onlar için alışılmışın dışında olarak hareketli, dönen, müzikli, ışıklı çerçevelerimiz var! Herkes tarafından çok beğenilen bu hareketli çerçeveler, hediye olarak da tercih edilmektedir. Yediden yetmişe her yaş gurubu için vazgeçilmez olan hareketli çerçevelerden siz de hâlâ almadıysanız sizleri internet sitemize davet ediyoruz.

Haketli Fotoğraf Çerçeveleri için modelleriniz nelerdir?

Sitemizde onlarca farklı modelde hakeretli fotoğraf çerçevesi bulunmaktadır. Bunlardan bazılarından bahsedelim: Dönme dolap çerçeveler, müzikli fayton fotoğraf çerçevesi, hareketli saatli çerçeveler, hareketli küp çerçeveler, dönen yumurta fotoğraf çerçevesi, plastik gemi çerçeve ve daha birçok göz alıcı hareketli fotoğraf çerçeve modeli için sizleri teknofinal.com'a bekliyoruz!

Neden Hareketli Fotoğraf Çerçevesi almalıyım?

Hareketli fotoğraf çerçeveleri normal çerçevelerinden daha tatlı, şık ve hoşa giden bir görünüme sahip olduğundan hediye olarak daha sık tercih edilen hediyelik ürünler arasındadır.  İsterseniz özel günlerde isterseniz de sebepsiz yere sevdiklerinize birbirinden güzel hareketli çerçevelerimizden hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Hareketli veya  müzikli oluşları onlara daha değerli bir yapı kazandırır. Herkesin birbirine hediye etmeyi çok sevdiği bu çerçeveleri sizin de satmak istediğinizi duyar gibi olduk. Sizin için artısı bol olacak olan bu hareketli fotoğraf çerçevelerini hâlâ satmıyorsanız, üzülmeyin; henüz çok geç değil! Ama daha fazla beklemeyin ve hemmen satmaya başlayın deriz. Birçok müşterinin vazgeçilmezi olan bu hareketli fotoğraf çerçevelerini toptan olarak nereden alacağınızı da merak etmeye başlamışsınızdır. Neyse ki doğru yerdesiniz. Teknofinal.com'dan hediyelik ürünleri toptan olarak uygun fiyatlara alabilirsiniz. Toptan fiyatları görmek için sitemize bayi olmayı unutmayın.

Hareketli Fotoğraf Çerçevelerini toptan olarak uygun fiyatlara nereden alabilirim?

Eğer siz de müşterilerinize bu harika hareketli fotoğraf çerçevelerinden satmak istiyorsanız sizin için doğru adres Teknofinal. Bizden tüm hediyelik ürünleri toptan olarak uygun fiyatlara alabilirsiniz. Toptan fiyatlarımızı görebilmek ve toptan fiyatlarımızdan faydalanabilmek için sitemize bayi olmayı unutmayın.

Nasıl Bayi olunur?

Bayi olmak için sitemizdeki bayilik formunu doldurmalısınız. Bu doldurup kaydettiğinizde bayilik başvurusu yapmış olacaksınız. Daha sonra müşteri temsilcimiz mesai saatleri içerisinde bayiliğinizi onayladığında, bayi olmuş olacaksınız. Sonrasında toptan fiyatlarımızı görebilir ve o fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.