ssamozzxsqweqwe2142422221243421a24zzz.jpg (65 KB)

Toptan olarak satışa sunulan, transfer baskı yapabileceğiniz sublimasyon, sublime, sihirli, pullu, kalpli, kare, figürlü, saten, bordürlü yastıkların bulunduğu bir hediyelik eşya kategorisidir. Sublimasyon Yastık Kılıfı fiyat ve özelliklerine bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.
1 2

Sublimasyon Yastık Kılıfları neden çok tercih edilir?

Her geçen gün daha çok ilgi gören sublimasyon yastıklar, üzerlerine baskı yapıldığında kişiye özel hâle geldiği için tüm özel günlerde insanların birbirine hediye edebileceği çok tercih edilen hediyelik seçeneklerinden biri haline gelmiştir. Özellikle sublimasyon işiyle uğraşanların müşterilerine sıklıkla sattığı şık tasarımlı sublimasyon yastık kılıflarımızı internet sitemiz www.teknofinal.com'dan inceleyebilirsiniz. 

Sublimasyon Yastıklar hediyelik eşya mıdır?

Elbette, üzerlerine fotoğraf baskısı yapıldığı için kişiye özel hediyelik kategorisine dahil olan yastık kılıfları sevgililer günü, yıldönümleri, yıl başı, doğum günü, anneler ve babalar günü gibi tüm özel günlerde hediyelik olarak tercih edilir. Bu yastıklar sublimasyon baskılı yani kişiye özel olduğu için otomatik olarak diğer hediyelik ürünlerin önüne geçiyor. Tabii hediyelik eşya olmalarının yanı sıra müşterileriniz bu yastıklardan kendisi için de alabilir. Tüm yaş gruplarına hitap eden bir ürün olduğundan hâlâ sublimasyon yastık kılıfı satmaya başlamadıysanız, müşterilerinizi daha fazla bekletmeyin... Sizleri Teknofinal'e bekliyoruz.

Sublimasyon Yastıklar kimler tarafından tercih edilir?

Kaç yaşında olduğu farketmeksizin küçük büyük herkes baskılı yastıkları çok sever. Birbirinden renkli, samimi ve eğlenceli yastık kılıflarının üzerine bir de kişiye özel baskı yapacağınız için müşterileriniz bu yastıklara bayılacak :) Müşterilerinizin sevgilisi, ailesi, kardeşleri, arkadaşları kısacası tüm sevdikleri için almak isteyeceği bu sublimasyon yastıkları satmak için daha fazla beklemeyin! Sublimasyon işiyle uğraşanların kolaylıkla baskısını yapıp sık sık sattığı sublimasyon yastıkları toptan olarak uygun fiyatlara Teknofinal'den alabilirsiniz.

Sublimasyon Yastık Kılıfları için hangi modelleriniz var?

Sizler için birbirinden güzel kalpli yastık kılıfları, sihirli pullu yastık kılıfları, yuvarlak emoji yastık kılıfları, taraftar yastık kılıfları gibi birçok farklı tasarımlarda yastık kılıfımız bulunmaktadır. www.teknofinal.com'dan birbirinden güzel tüm modellerimizi inceleyebilirsiniz. Herkesin kendi zevkine göre kendisine uygun modeli bulabileceği tasarımlarımız arasından müşterilerilerinizin en çok beğeneceğini düşündüğünüz modelleri seçebilirsiniz. 

Sublimasyon Yastık Kılıflarını toptan olarak nereden alabilirim?

Eğer siz de sublimasyon yastıklardan satmaya karar verdiyseniz, toptan ve uygun fiyata birbirinden güzel, rengarenk yastık kılıfları için teknofinal.com sizleri bekliyor!!!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.