Transfer Sublimasyon baskı sistemine uygun, %100 kaliteli silikon, 2d, 3d, sert telefon kalıp ve kapaklarının bulunduğu hediyelik sublimasyon baskı ürünleri kategorisidir. Bu kategoriden tüm telefon kapaklarını kalıplarını ve fiyatlarını inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
364,57 TL
173,60 TL (KDV Dahil)
%52 indirimli
Toplam 49 ürün görüntüleniyor.
1 2

Neden Sublimasyon Telefon Kılıfı tercih edilir?

Telefonu olan herkesin tercih ettiği, hem telefonu şık gösteren hem de telefonu koruyan telefon kılıfları aynı zamanda çok hoş bir hediyelik ürün olabilir. Hele ki kişiye özel olursa! Sizler için sattığımız sublimasyon telefon kılıflarına kaliteli baskılar yaparak müşterilerinize çok hoş bir hediyelik alternatifi oluşturabilirsiniz. Müşterilerinizin çok beğeneceği bu kaliteli sublimasyon telefon kılıflarını kaçırmayın deriz!

Sublimasyon Telefon Kılıfları hangi yaş grupları tarafından tercih edilir?

Sizler için toptan olarak sattığımız bu telefon kılıflarını telefonu olan her yaş grubuna yönelik olarak satabilirsiniz. Sonuçta herkes telefonunu hem koruyan hem de görünümünü güzelleştiren telefon kılıflarını sever. Büyük küçük tüm müşterilerinizin beğenisini kazanacak sublimasyon telefon kılıfları sizlerin sattığı harika ürünlerden biri olacak. Özel günlerde hediyelik olarak da tercih edilen sublimasyon telefon kılıfları, üzerlerine fotoğraf baskısı yapıldığı için kişiye özel hediyelik başlığı kazanır. Normal hediyeliklerden daha çok beğeni toplayan kişiye özel hediyelikleri hâlâ satmaya başlamadıysanız, bir an önce başlamanızı tavsiye ederiz :)

Sublimasyon Telefon Kılıflarını neden satmalıyım?

Sublimasyon işiyle uğraşıyorsanız ve hâlâ telefon kılıfı satmaya başlamadıysanız sizlere bir an önce başlamanızı öneririz. Herkes tarafından tercih edilen telefon kılıflarının sublimasyon baskı yapılarak kişiye özel hâle getirildiğinde ne kadar beğenileceği konusunda bir tahmin yürütün sadece, demek istediğimizi anlayacaksınız :) Üstelik kişiye özel olarak istediğiniz tasarımları yapabileceğinizi de unutayalım. Birbirinden şık tasarımlar oluşturarak özel günlerde sublimasyon telefon kılıflarınızı çokça satabilirsiniz.

Sublimasyon Telefon Kılıflarında hangi çeşitleriniz var?

Teknofinal olarak biz sizler için silikon, 2D ve 3D telefon kılıflarının toptan satışını yapıyoruz. Ayrıca telefon kılıflarını basarken baskı kalıplara da ihtiyacınız olacaktır Ama siz hiç merak etmeyin, sizler için onları da satıyoruz :)  Sublimasyon telefon kılıflarını www.teknofinal.com internet sitemizden inceleyebilirsiniz.

Sublimasyon Telefon Kılıflarını toptan olarak uygun fiyatlara nereden alabilirim?

Sublimasyon işiyle uğraşmaya karar verdiyseniz sizleri Teknofinal'e bekleriz. Teknofinal'den sublimasyon telefon kılıflarını toptan olarak uygun fiyatlara alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.