ZXCVZXVZXDASDSAD.jpg (42 KB)

Transfer Sublimasyon baskı sistemine uygun, %100 kaliteli silikon, 2d, 3d, sert telefon kalıp ve kapaklarının bulunduğu hediyelik sublimasyon baskı ürünleri kategorisidir. Bu kategoriden tüm telefon kapaklarını kalıplarını ve fiyatlarını inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Toplam 50 ürün görüntüleniyor.
1 2

Süblimasyon Baskı Kılıfları

7’den 70’e herkesin telefon kullandığı, kendilerine ait telefonlarının olduğu bir çağdayız. Telefon kılıfları seçilirken de çok önem gösteriliyor. Kimse elinde tasarımı hoş olmayan bir telefon kılıfı olmasını istemez. Hatta siz de fark etmiş olacaksınız ki şu sıralar insanlar kişiye özel olarak tasarlanan telefon kılıflarına daha çok ilgi gösteriyorlar. Sizde toptan süblimasyon telefon kılıfı alabilirsiniz.

Hediyelik süblimasyon baskı ürünlerinden biri olan toptan süblimasyon telefon kılıfı aldığınızda, müşterilerinizin isteğine göre telefon kılıfına baskı yapabilirsiniz. Teknofinal’de toptan süblimasyon telefon kılıfı almak istediğinizde göreceğiniz gibi toptan silikon telefon kılıfları ve toptan 3d telefon kılıfları olmak üzere iki çeşit telefon kılıf bulunmaktadır. Müşterilerinizin hangi toptan süblimasyon telefon kılıfı çeşidine daha çok yöneldiğini takip ederek ona göre stoklarınızı doldurabilirsiniz.

Süblimasyon Telefon Kılıfı Çeşitleri

Toptan süblimasyon telefon kılıfı alacağınızda toptan 3d telefon kılıflarından mı yoksa toptan silikon telefon kılıflarından mı alacağınız dışında, hangi telefon modellerinin toptan süblimasyon telefon kılıfını almanız gerektiğidir. Maalesef ki tüm telefon modellerine aynı telefon kılıfı uymuyor. Dolayısıyla sizler de Samsung, Iphone, Huawei, Xiaomi gibi markalarda hangi telefon modelleri en çok tuttuysa ve en çok kullanılıyorsa o modelleri araştırıp ona göre o modellerin telefon kılıflarından almalısınız ki müşteri kitleniz geniş olsun.

Toptan süblimasyon telefon kılıfı aldığınızda yalnızca kendisine telefon kılıfı alacak olan değil aynı zamanda hediye olarak da telefon kılıfı alacak olan müşterileriniz olacak. Toptan 3d telefon kılıflarından veya toptan silikon telefon kılıflarından aldığınızda üzerlerine istenilen baskıyı yapabileceğiniz için telefon kılıfı kişiye özel hediyelik olmuş oluyor. Bu da sizlerin daha çok müşteriye hitap etmenizi sağlar. Doğum günü, yıl dönümü, öğretmenler günü, sevgililer günü gibi tüm özel günlerde alınabilecek ve her yaş grubuna yönelik bir hediyelik olması da toptan süblimasyon telefon kılıfı almanız için bir nedendir.

Süblimasyon Telefon Kılıfı Nereden Alınır?

Tüm hediyelik süblimasyon baskı ürünlerini Teknofinal.com internet sitesinden inceleyebilir veya Sultangazi’deki Showroom’da görebilirsiniz. Fiyat- ürün kalitesi uyumuna baktığınızda da en uygun fiyatların Teknofinal’de olduğunu sizler de göreceksiniz. Hediyelik süblimasyon baskı ürünleriyle veya baskı makineleriyle ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda ‘Canlı Destek’ üzerinden iletişime geçebilir veya birbirinden güler yüzlü olan satış temsilcilerine danışabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.