x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Transfer Süblimasyon baskı sistemine uygun, %100 kaliteli silikon, 2d, 3d, sert telefon kalıp ve kapaklarının bulunduğu hediyelik süblimasyon baskı ürünleri kategorisidir. Bu kategoriden tüm telefon kapaklarını kalıplarını ve fiyatlarını inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
1 2
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.
1 2

Sublimasyon Silikon Telefon Kılıfları

Sublimasyon silikon telefon kılıfı, son yıllarda en gözde aksesuarların başında gelir. Akıllı telefonlara kendi zevkini yansıtmak isteyenler, birbirinden farklı tasarımlarla renklendirilmiş ürünleri tercih eder. Tasarım konusunda bir sınır olmaması; her rengin, yazının ve desenin kılıfların üzerine yansıtılabilmesi sayesinde ürün çeşitliliği oldukça artar. Bu noktada kaliteye de önem verilmesi ve sağlam kılıfların tercih edilmesi gerekir. Teknofinal’in size sunduğu sublimasyon telefon kılıfı modelleri ile istediğiniz tüm baskıları kusursuz bir şekilde yüzeylere aktarabilirsiniz. Sadece bayilere özel olarak sunulan ürünlerden çok sayıda satın alarak istediğiniz tüm baskıları elde edebilirsiniz.

Sublimasyon Silikon Telefon Kılıf Modelleri

Silikon telefon kılıfı modelleri, farklı telefonlara uyumlu olacak şekilde üretilir. Farklı modellere uyumlu birçok ürün ile müşterilerinizin taleplerini her an karşılayabilirsiniz. Size sunulan modeller, kişiye özel tasarımlar üretmek için de idealdir. Çiftler, beraber çekindikleri resimleri; anneler ve babalar evlatlarının fotoğraflarını kılıflarında taşıyabilir. Modellerin her biri sağlam ve dayanıklı silikondan elde edilmiştir. Pürüzsüz baskı yüzeyine sahip olan modeller sayesinde tüm tasarımlar en net haliyle yüzeylere yansır. Özellikle kadınlar kolye, küpe gibi aksesuarlar kadar telefon kılıfı seçimlerine de önem vermektedir. Kıyafetlere uyumlu renklerde ya da diğer aksesuarlara uyumlu şekilde tasarlanan kılıflar, şık görünmek isteyen kadınlar için vazgeçilmez niteliktedir. Farklı telefonlara özel olarak tasarlanan ürünler ile müşterilerinize bütüncül bir şıklık elde etme fırsatı sunabilirsiniz.

Sublimasyon Silikon Telefon Kılıfları Hangi Model Telefonlarla Uyumludur?

Samsung, iPhone, Huawei, Xiaomi gibi farklı telefonlara uyumlu sublimasyon silikon kılıf modelleri, telefonlarınızı toz, kir gibi olumsuz dış etkenlerden korur. Aynı zamanda darbe ve düşme anında meydana gelebilecek çizilmelere karşı da koruma sağlar. Silikon kılıflar, şeffaf yapısı sayesinde baskı yapılmadan da kullanılabilir. Ürünlerin pürüzsüz yüzeyi, baskı sürecini daha kolay hale getirir. En güzel telefonlarınıza yakışacak baskılar için siz de toptan silikon telefon kılıflarından istediğiniz sayıda satın alabilirsiniz.

Sublimasyon Silikon Telefon Kılıflarının Özellikleri

Baskı sürecinde kullanılan kılıfın kaliteli yapıda olması, renklerin solmadan ve dağılmadan yüzeye ulaşması açısından önemlidir. Kılıfın içerisine kalıbı yerleştirdikten sonra kağıdı ısı bandı ile yüzeye yapıştırmalısınız. Bu aşamada hava boşluklarını almak, baskının tam olarak uygulanması açısından şarttır. Sublimasyon silikon telefon kılıfı çeşitleri, baskı sırasında herhangi bir zarara uğramaz. Kullanılan baskı kalıbı sayesinde şeklinde bozulma ortaya çıkmaz. Baskı işlemi tamamlandıktan sonra kılıf, soğutma kalıbına yerleştirilerek soğumaya bırakılır. Bu sayede hiçbir aşamada şekil bozukluğu ya da farklı bir deformasyon meydana gelmez.

Sublimasyon Silikon Telefon Kılıflarını Kimler Satın Almalıdır?

Kişiye özel telefon kılıfı modelleri; telefon aksesuarlarının satışını yapan firmalar, hediyelik eşya dükkanları, baskı merkezleri tarafından satın alınarak kişilere özel tasarımlar yapılabilir. Sevdiklerine hediye almak isteyenler, kendine has bir aksesuar arayışında olanlar ve amacı sadece telefonunu korumak olanlar ile ürünlerinizi buluşturmak için Teknofinal kalitesine güvenebilirsiniz.

Sublimasyon Silikon Telefon Kılıflarının Fiyatları

Size her zaman uygun fiyat avantajı sunan Teknofinal ile ayrıcalıklı bir alışveriş sürecinin keyfini çıkarabilirsiniz. Sublimasyon silikon telefon kılıfı fiyatlarında sunulan uygun seçenekler sayesinde yüksek masraflara katlanmadan kaliteli ürünlere sahip olabilir ve baskı sürecini daha zahmetsiz hale getirebilirsiniz. Teknofinal bayisi olmak ise karşılaşacağınız ayrıcalıkları ikiye katlar. Toptan silikon telefon kılıfları alımında sunulan cazip fırsatlar, yeni iş kurma sürecinde olanlar ya da durgun olan satışlarını hareketlendirmek isteyenler için son derece önemlidir. Siz de Teknofinal farkıyla sunulan ürünlere sahip olarak firmanızı daha başarılı bir konuma getirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.