x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Aşağıdaki ürün listesinin dışında
isterseniz sol taraftaki kategorilerimizden daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

En Kaliteli ve Kullanışlı Yastık Baskısı Nasıl Yapılır?

Kişiye özel baskılı yastık, evlerinize ve yaşam alanlarınıza farklı bir dokunuş katmanın en güzel yollarından biridir. Tarzınızı yansıtmaya ve yaşam alanlarınızı renklendirmeye yardımcı olan resim baskılı yastık ile siz de dilediğiniz gibi konseptler yaratabilirsiniz. Kendiniz ya da sevdikleriniz için tasarlayabileceğiniz farklı ve sıra dışı bir hediyelik olan yastığa resim bastırma, ekonomik fiyatlarıyla da bütçenizi yormaz. Her çeşit metin, logo, resim ve fotoğrafın yastık üzerine baskı yapılabildiği bu tasarım yastık baskısı ile maddi değerin çok ötesinde oluşturduğu mutluluk ön plana çıkıyor.

Koltuklar, yataklar ya da ofislerinizde oldukça estetik ve dekoratif bir görünüm sergileyen bu baskılı yastık seçenekleri, tarzınızı yansıtmanızın en iyi yollarından biridir.  İç kısmında gizli dikiş formu ve fermuarlı yapısı ile kolay bir kullanım sunan özel baskılı yastık, Teknofinal kalitesi ile satışa sunulur.

Süblimasyon baskı tekniği ile size ve sevdiklerinize özel hale getirilen bu dijital baskılı yastık, sağlığa zararsız özel mürekkeplerle baskı yapıldığı için gönül rahatlığıyla kullanabilir. Subliminal baskı tekniği ile işlenen yastık tasarımlarında zamanla solma, çatlama ve dökülme gibi olumsuz durumlar yaşanmaz. Fotoğraf baskılı yastık fiyatları ve ürünler hakkında bilgi almak için zaman kaybetmeden Teknofinal’i ziyaret edebilirsiniz.

Subliminal Baskılı Yastık Nasıl Yapılır?

En çok ilgi gören hediyelik ürünlerden biri de sübliminal baskı yöntemi ile yapılan baskılı yastıklardır. Süblimasyon baskı yöntemi genellikle, kalıcı baskı işlerinde ve belli sayılarda yapılması gereken işlerde tercih edilir. Yastık baskı makinesinin diğer baskı yöntemlerine göre çeşitli avantajları vardır. Yastık baskı sırasında dikkat edilmesi gereken çeşitli hususlar vardır. Teknofinal aracılığı ile rengarenk yastıklara ulaşmak artık çok kolay!

Özel süblimasyon boyaları ve 180 derecede ısı transfer pres yöntemi ile yasrık üzerine uygulama yapılır. Bu süreç yastığa baskının yapıldığı süreçtir. Sıvı halden gaz hale geçerek gerçekleştirilen süblimasyon, pamuk polyester karışımı olan yastık kılıfları üzerine boyanın nüfuz etmesi ile transfer işlemi tamamlanır. Diğer lazer baskı makineleri ile yapılan transfer kağıtlarına göre maliyeti daha düşük bir yöntemdir. Bir süblimasyon yazıcı ile kolay bir şekilde yastığa fotoğraf baskısı yapılabilir.

Baskı Yastık Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Kişiye özel fotoğraf baskılı yastık satın almadan önce bazı konular hakkında bilgi sahibi olmanız faydalı olur. Böylece sevdiklerinize anlamlı bir hediyelik alabilirsiniz.

Yastığın Malzemesi: Beklentilerinize uygun olacak şekilde doğal ya da sentetik dolgular arasından seçim yapabilirsiniz. Yastık üzerine fotoğraf baskısı yapıldığında, kumaş kalitesi yastığın görünümünü de etkiler. Kaliteli bir yastık, uzun süreli konfor sunar. Bunun için seçtiğiniz ürünün kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz.

Boyut ve Şekil: Yastığın üzerine fotoğraf baskısı yapacağınız için yastık büyüklüğüne de karar vermeniz gerekir. Kullanım alanına göre yastık ölçüsünü belirleyebilirsiniz.

Baskı Çeşidi: Yüz baskılı yastık ya da çeşitli fotoğraflar kullanabilirsiniz. Fotoğraf baskılı yastık için öncelikle nasıl bir görünüm istediğinize karar vermeniz gerekir.

Sevdiklerinizi mutlu edecek kişiye özel yastık modellerine Teknofinal’den ulaşabilir, güvenle siparişinizi oluşturabilirsiniz. Uygun fiyat avantajları sunan Teknofinal, yastık baskı fiyatları ile bütçenize göre çeşitli seçenekler sunuyor. Baskı yastık fiyatları ve ürünler hakkında bilgi almak için hemen Teknofinal’i ziyaret edin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.